764 Shares 8960 views

Śmieszne charakterystyczne znaki zodiaku. Śmieszne charakterystyka znaków zodiaku w wersie

Jest mało prawdopodobne, że możemy znaleźć kogoś, kto nie czytać horoskopy. To tylko w tym wieku nauki, nie opierają się na astrologii, chociaż okazuje się być w dużej mierze trafne. Ale śmieszne charakterystyczne znaki zodiaku mogą być również zainteresowany nawet najbardziej doświadczonych sceptyków internetowych. Czytając humorystyczny horoskop można zabicia czasu, aby bawić się w towarzystwie, a nawet nauczyć się podstaw astrologii. Lekka forma humoru, trafnie koncentruje się na podstawowych cech każdego znaku, to pomaga w tej interesującej sprawy.


Baran

Wszystkie fajne charakterystyka znaków zodiaku zgodni co do jednego: znaleźć bardziej twardy nosem dyskutant niż kapryśna i uparta jagnięciny, nie uda.

Baran znienawidzony robota domowego, ale chętnie być skręcone razem i dać swoje innowacyjne pomysły nieustannie. Zmusić go do zrobienia czegoś, czego nie chcesz, to jest prawie niemożliwe. Ale jest jeden mały trick. Powiedz inna osoba wykonać lepiej. W tym momencie w Aries złamie ciasto do udowodnienia jego przywództwo i doskonałość.

Ognisty charakter Barana zaznaczyć zabawnych cech znaków zodiaku. Przez czas, że ta osoba jest gotów wydać na zysk przedmiotu swojej pasji, nie ma sobie równych. Owce, nawet w Afryce owiec spacery przez dżunglę do przodu. natychmiast działać, agresywnie i pozbyć się jego zaloty po prostu nierealne – Baran w tym przypadku nawet może być nazwany rakietę. „Jesteś atrakcyjna, I – cholernie atrakcyjna, więc po co marnować czas” – to jego motto w miłości.

Byk

Tu jest godnym konkurentem Aries od stopnia uporu. powie to nie tylko zwykły horoskop, ale jakieś zabawne charakterystyczne znaki zodiaku. I do pozazdroszczenia uporem stosowana jest jako „bonus” i zaciętej konserwatyzmu. Postaraj się, aby Taurus wyrzucić coś z starego śmieci z gospodarstw domowych i będzie go zrozumieć. Czy to uszkodzony dysk, pozostały czas z notebookiem ze szkoły lub podarte tenisówki – to nie ma znaczenia. Dla niego, wszystkie te rzeczy są cenne. I jeszcze Taurus strasznie nudne: słuchania nauk ich nieograniczone, można nie tylko spać, ale chrapanie.

Przedstawiciele tej konstelacji – zamknięte osobowość. Po prostu mówić do ściany niż Taurus. Przynajmniej, stukając w niego, usłyszysz szum. W przypadku Taurus przetrwać poza grób ciszy i dźwięki ciszy.

Kochać postawa Taurus jest taka sama jak rzeczy – im więcej czasu i pieniędzy spędził, zapewniając masz, tym cenniejszy będzie do niego. I nie należy się spodziewać oryginalności w zalotach – Byk konserwatyzm rozciąga się na sprawy miłosne.

Bliźnięta

Są łatwe do czynów i myśli. Twins tej rasy ludzi, który będzie przeprowadzał „dla każdego kipish wyjątkiem głodu”. Jako cechy śmiesznych znaków zodiaku, data urodzenia i charakteru tych osób są w pełni zgodne flighty osoby, który chodzi w mojej głowie cały wiatry firmowe.

Bliźnięta uwielbiają gadać ma naprawdę katastrofalne dla tych, którzy nie posiadają Bliźnięta. Wiele godzin nie mogą milczeć, zupełnie nie zwracając uwagi na reakcje innych. Wydaje się, że nawet w obliczu własnej Gemini powstanie z grobu i powiedzieć gościom tarzać się w omdleniu na odpowiednim anegdoty.

Lenistwo tych osobistości jak legendarne jak ich umiejętności konwersacyjnych. Ze względu na niechęć do zagłębiania się w temat i badać je przez długi czas, są one powierzchownie opisać pewne zjawiska, podniósł trochę wszystkiego. Idealny zawód dla nich – ten, który pomoże natychmiast i bez większego zamieszania, aby milion. O tak, trzeba dużo pieniędzy bliźniąt, ponieważ spędzają je jak łatwo i naturalnie, jak gadać przez telefon.

rak

Natura inteligentny, miękkie i romantyczne, nawet jeśli pozornie podobna do czerstwego chleba, brutalnego prostaka lub nieokrzesanego prostaka. Kiedy oglądasz filmy nie Dziecięce charakterze erotycznym, zawsze skrycie nadzieję, że w końcu z głównych bohaterów ożenić.

Śmieszne charakterystyczne znaki zodiaku porównuje Rakov ich tozkami ze świata zwierząt. Podobnie jak oni, przedstawiciele tej konstelacji, jeżeli się naprzód przyciąć, a następnie natychmiast uruchomić z powrotem. Są typy niezdecydowanych, którzy ze względu na ostrożność nawet boją się zmienić – nigdy nie wiesz co umysł drugiej osoby.

Musujące żarty w obecności raka nie jest pożądane, ponieważ ci ludzie są sentymentalne i może nawet zdenerwowany z powodu łatwego humoru skierowanej do nich lub ich bliskich. Satyra o zwierzętach – jest tematem tabu. Raczej będą one przetrwać trzęsienia ziemi i tsunami, niż uczyni czarny humor o nieszczęśliwych psów i kotów. O romansach też można lekceważyć dokładne i pożądane w romantyczny sposób – wtedy rak pokaże swoją historię dopingować w rzędzie przez długi czas.

Lew

Jedyny Król zwierząt. On jest dumny i majestatyczny, nawet jeśli wydaje się to zamknięte w klatce Zoo. Krzyki zwierząt nie był zainteresowany blisko – jest ważną osobą i to widać w każdym calu. Jeśli weźmiemy pod uwagę główne cechy znaki zodiaku, zabawny opis odróżnia tę królewską pani dół kołek, który nie wydaje się być żadnych problemów.

Co jest dobre na Leo, to nie jest bardzo zabawne i przyjemne do swoich przyjaciół, bo wymaga leczenia, stan godny. Jego zdaniem, otaczająca powinien być zadowolony, że to Jego Wysokość jest blisko. aura lwia jest w stanie przyćmić całym swoim blasku, malarstwa, a nawet mroczne bagna wszystkimi kolorami tęczy.

Czasami jednak w wir wydarzeń, które wytwarza wokół niego Leo, mogą zupełnie nie to, czego chciał. Co można zrobić, taka jest moc królewskiej woli. Aby rozpoznać Leo w swoim środowisku? Słuchaj sposób konwersacji: użycie zaimka „ja” tego typu przekracza wszelkie możliwe granice. Nie taka zła jakość naszego życia dla osoby, która chce zrobić spektakularną karierę, zgadzasz się?

Panna

Prawdziwy dowód, że wygląda może być myląca, są członkami tej konstelacji. Wydawałoby się, że słowo „dziewica” wyobraźnia maluje ładny, kruche i wrażliwe istoty, który siedzi w domu robótek. Z takim astrologowie reprezentacyjne zgadzam się, że stanowią charakterystykę znaków zodiaku. Funny Ironia polega na tym, że w rzeczywistości rzeczy są „trochę” inaczej. Zamiast wrażliwego przyjaciela, wspieranie ciężko, towarzysz we wszystkich przedsięwzięciach, Panna może być łatwo … seryjnym mordercą. Tak, statystyka mówi, że większość killers urodzeni pod tym znakiem zodiaku (i czego innego można oczekiwać od takiego akkuratistov i schludny?).

Ich zdolność do przystosowania się do otoczenia i zawsze podkreślał osobę grzeczny i poprawny, Panna można łatwo wykorzystać do osiągnięcia pożądanego celu. Nie mgnieniu oka, a ona siedzi na prawicy reżysera. Ale przedmiotem jego miłości, nie byłoby pokazać sympatię, nie są jeszcze przekonani o wzajemności uczuć i perspektyw. Ale potem, nawet odmówił, będą cierpliwie czekać: co jeśli coś się zmienia.

Waga

Cokolwiek śmieszne charakterystyczne znaki zodiaku, przez lata i miesiące oni wskazać jedną rzecz: to znak, że w pełni uzasadnia swoją nazwę. Libra ludzie stale w poszukiwaniu równowagi psychicznej i dlatego nie zwracają uwagi do świata materialnego. Niech ktoś inny zaangażowany w rozwiązywaniu codziennych problemów, czy to gotowanie, pranie czy sprzątanie, aw przypadku Libra mieć loftier.

Ludzie z tego znaku zawsze rzuca się w różnych kierunkach. Szybko karmazynowy nowy pomysł, wszystkie dostępne zasoby są wyrzucane na to, aby je realizować. Będą łączyć wiele osób, i stworzyć krajową imprezę skalę, ale w połowie drogi wszyscy znudzi się nią. Delikatnie usuwa się, pozostawiając drugą prowizji owsianka warzone im.

Waga nietrwałość dotyczy romansach. I ten stan jest tak przyzwyczajeni do nich, że po zdradzie z nich nawet nie dręczyć sumienie. Oni nie wkraczać na zniszczenie rodziny, a także miała romans. Tak godne przebaczenia.

Skorpion

To jest prawdziwy trująca zaraza. Śmieszne charakterystyka znaków zodiaku wierszem i prozą śpiewać ich zdolność do rozkładania serca wszystkich, którzy będą w zasięgu wzroku. Dziękuję powinno być naturalnym urok Scorpions i ich zdolność do oszukiwania. Jest to zdolność do ciągłego podpisać w kimś się zakochać, i za każdym razem „do grobu”. Przedmiotem uwagi będą natychmiast obliczu tego faktu. Wykręcić oryginalnym zalotów Skorpion jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces, i nie chce – to subtelna psycholog i móc na pewno znaleźć drogę do serca ukochanej (lub ukochanej).

Scorpions – liderzy z urodzenia i mądra ponad swój wiek. Jeżeli przedstawiciel znaku wybranej przez siebie cel, to, co może być trudne do osiągnięcia, pójdzie do niego o pryncypialne upór. I może zniszczyć wszystko, co będzie na drodze – SCORPION nie zatrzyma. Z drugiej strony, i zbudować nowy świat po umieszczonym chaosu będzie z takim samym entuzjazmem.

Strzelec

Ludzie z tego znaku zodiaku zawsze osiągnąć cel, nawet jeśli nie stanie się to od razu. Śmieszne charakterystyczne znaki zodiaku radzi spojrzeć na ich charakter: wszyscy naraz staje się jasne. Tyle tylko, że jeśli inni to, czego chcą dzięki wytrwałości i ciężkiej pracy, Strzelec pomaga w tym Austriak, który kieruje wypalanych strzały dokładnie jabłko.

Sagittarians natury – prawdziwy dobroczyńców. Żałuję kiedykolwiek próbował nakarmić wszystkich i cierpienie (i to nie ma znaczenia, co myślą sami obdarzyć). Ich motto – "Kto, oprócz mnie?". Są wielcy pracodawcy. Dobrze, że strzelec nie miałby nic przeciwko, jeśli jest, aby załadować kilka prac. Konieczne jest jedynie do zrozumienia, że to jest bardzo ważne dla firmy, aby mieć wszystko zrobione. A jak – Archer będzie sam w stanie znaleźć sposób.

Ale nie otwarcie obraża Strzelec. Nie, nie są one mściwy, po prostu zły i mają doskonałą pamięć. Pamiętaj, że wszystko będzie nieporozumienie od przedszkola. A w ogóle, po prostu wyrazić prawdę w twarz, ryzykując własną twarz.

Koziorożec

To jest człowiek, który zawsze wahadło oscyluje między dwoma ekstremami, jak śmieszne charakterystycznych znaków zodiaku. Dla dzieci z tym znakiem jest charakterystyczny dla osoby dorosłej powagi i dokładności. Z tych cech, Koziorożec nie opuszcza nawet w starości. Rzuca głową w pracy, jakby wir, i wyciągnąć go będzie po prostu nierealne. Spędza całe psychiczne i fizyczne siły nawet na oczywiście niemożliwej rzeczy. Jednakże, jeśli Koziorożec swędzenie namalować miasto czerwone, to lekcja dawał pełną, niepohamowaną radość do całkowitej degradacji. Aby zapisać go od smutnego losu może być tylko wtedy, gdy uda nam się odwrócić uwagę na coś bardziej interesującego.

Capricorns – nałogowy pesymistów. Jeśli jest on przekonany, że wszystkie gady pełzające wokół tego sukcesu przyszedł na głowie lub przez złoże, to przynajmniej liczyć Teshi mu na głowie – nie przekonał tak.

Wodnik

Słownictwa plamy Wodnika wody z kranu. Jeśli ktoś jest w stanie wytrzymać długi strumień, a nawet być ciekawe do rozmowy, to bliźniaki. Być może można nawet postawić nikogo, kto by w końcu porozmawiać.

Miłość do Wodnika – jest przede wszystkim romans: spacer w świetle księżyca, spotkanie świt. Przygotuj je podbić i tajemnicze starożytne ruiny – to jest dla niego niezbędnym atrybutem zalotów. Zgodnie z charakterystyką śmieszne znaki zodiaku, wierszy i serenady nie równa człowieka. Samice Aquarians służą podążać za głosem serca. Jeśli mówi, że należy być razem, czekać na nią na progu z walizki.

Co jest ceniony większość Aquarians? Oczywiście, prywatna przestrzeń. Są gotowi zbudować mur trzymetrowej wokół siebie, jeśli tylko nie były dotykane, jeśli chcesz być sam. I nie oblężenie nie pomoże – Wodnik wykonany niezbędnych dostaw ciasteczek i będzie przez długi czas, aby żyć, a nie smucić w swoim przytulnym małym świecie.

ryba

Jeśli ktoś jest zdolny do wszystkiego, aby stworzyć dla siebie i innych wynalezione alternatywną rzeczywistość, to ryba. I będzie tak prawdziwe jak nasze własne znanego im świata fantazji. Są łatwo zweryfikować to nikomu. Barona Munchausena, na przykład, w zależności od cech znaków zodiaku, Zabawna ryb fantazorka, niedoświadczony i bojaźliwy smażyć, bloklaya odradzania.

Poprosić tę osobę o niczym – podlewanie kwiatów w twojej nieobecności, dyplom do pisania – on będzie w ciasto rasshibotsya, ale do spełnienia żądania. To znacznie rosły altruista, nic nie można zrobić. W miłości ryby są płochliwe i ostrożne, będzie długi spacer wokół niego przed dokonaniem krok naprzód. „Vanilla” – to o nich: smutne westchnienia, dotykając trochę prezentów, wstyd i łzy w nocy, a co najważniejsze – wszystkie myśli są o nim (lub jej). Więc jeśli jesteś gotowy do podjęcia w miłości z ryb i pod łokieć prowadzić we właściwym kierunku (i całe moje życie, a następnie przesunąć do przodu z rzutów) – idź do niego.