288 Shares 8721 views

Campingu: nowa wiedza i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu

Lato – długo oczekiwany czas dla studentów i ból głowy dla rodziców, aby rozwiązać problem jak zorganizować produktywne i niezapomniane wakacje dziecko. Campingu stworzony dla dzieci do spędzenia czasu na świeżym powietrzu z użytkowania i interesująca.


Jak jest reszta?

Organizatorzy wybrać miejsce z wyprzedzeniem w przestronnej łące. Najczęściej wybiera pole, które znajduje się w pobliżu stawu i lasu. Obóz dla dzieci mogą być stacjonarne i przenośne.

Jeśli wakacje planowane jest turystyka w innym obszarze, miasto jest podzielone za pomocą instruktorów facetów jak poruszać. Zatem budynki stacjonarne nie są budowane.

Kiedy wakacje planowane jest w jednym miejscu, obóz dzieli z góry. Na terenie umieścić przenośne toalety i kuchnie. W tym przypadku dzieci są jedynym łąki i wycieczki może trwać kilka godzin, w pobliżu obozu.

W jednym namiocie znajduje się 2-4 osoby, w zależności od jego wielkości. Montowane są blisko siebie. Stela one miękkie materace dmuchane i umieścić śpiwory. Namioty instruktorów i doradców znajdujące się w pobliżu dzieci. Nocą, w dorosłym kolejki zamówienie na służbie w ogniu i zegarek, który nie jest uwzględniony na terytorium obcych i nie zostawiaj jej dzieci.

Obóz namiot dla dzieci: Rozrywka

Przez cały chłopaki odpoczynku stale zaangażowany w działania rozwojowe i gier. Codziennie są kreatywne konkursy i zawody sportowe. Dzieci uczestniczą w koncertach i gier na świeżym powietrzu.

W czasie pobytu w obozie, dzieci mogą nauczyć się:

 • ekologia;
 • zróżnicowania flory i fauny;
 • zawody w drużynie;
 • historia ojczyzny;
 • Umiejętności muzyczne (gra na gitarze i śpiewa pod nią).

W dzisiejszych czasach największa zaleta na wakacjach jest brak telewizji i komputerów. Tak więc, dzieci sobie sprawę, że można zrobić wiele ciekawych rzeczy, nie będąc w pobliżu swoich gadżetów.

Co dzieci uczą?

Na campingu jest przeznaczony nie tylko do wypoczynku dzieci, ale także służy jako miejsce na nabycie pewnych umiejętności, które będą przydatne w późniejszym życiu. Zamieszczając tu dziecko, rodzice powinni zrozumieć, że łyżka paszy i zmienić ubranie skarpetki nikt tu nie będzie. Oczywiście, pracownicy ściśle przestrzega dyscypliny i bezpieczeństwa dzieci, ale dziecko musi utrzymać siebie.

Takie umiejętności są teraz bardzo krótki nowoczesnych dzieci. Rodzice są z natury bardziej cierpią nadopiekuńczość, a młodsze pokolenie to tylko w negatywny. Nastolatki nie wiedzą, jak do mycia swoje ubrania, a kuchnia nie może wykonywać podstawowe czynności.

W obozie, chłopaki za kilka dni, aby zrozumieć, że mamusie nie dookoła, i zacząć dbać o siebie niezależnie. Zatem odpowiedzialność za siebie zwiększa się kilkakrotnie w jednym Kompensacja ekspozycji do natury.

W tym czasie młodzi ludzie uczą się dbać i pomagać młodszym dzieciom. W takiej atmosferze i warunki pragnieniem jest popyt nadchodzi bardzo szybko. Dzieci usunięte w swoich namiotach, a wokół nich. Uczą się także, aby znaleźć wspólny język w zespole z innymi dziećmi, niezależnie od charakteru i zwyczajów każdego z nich.

rozwój turystyczny

Campingu – rozwijanie konkretnych umiejętności. Możliwość rozpalenia ognia lub schronienia wyposażony w każdą pogodę – takie sesje odbywają się tu regularnie. Wśród starszych dzieci oglądać się w kuchni. Dziewczęta i chłopcy uczą się obierać ziemniaki i czyszczenia naczyń.

W wolnym czasie, chłopaki z doświadczonymi instruktorami są zaangażowane w orientacji turystycznej. Program szkolenia obejmuje:

 • umiejętność korzystania z mapy i kompasu;
 • przezwyciężenia przeszkody;
 • pierwsza pomoc.

Wieczory doradcy wyhodowany duży pożar. Obok niego wszyscy mieszkańcy zbierają obozowe i baw się dobrze. Większość facetów są zapamiętywane:

 • piosenki z gitarą;
 • zbiorowy gra;
 • skecze i konkursy.

W gorące dni chłopcy są pływania w stawach i opalania. Codzienne wycieczki spacerowe są prowadzone.

bezpieczeństwo dziecka

Obóz letni jest czynna tylko przez wykwalifikowanych specjalistów. Doradcy osób pracujących z wykształceniem pedagogicznym. Na terenie spoczynku zegara jest pracownikiem medycznym.

Wzdłuż obwodu obozu ma żywe znaki, które wskazują, że dzieci są tutaj. Plaż przygotowane:

 • Piaszczysta plaża i czyste;
 • usuwa się z dolnej części zaczepów i okularów;
 • Obszar, który pozwolił na pływaniu, ogrodzony boje.

Wszyscy dorośli mają w każdej chwili dostęp do komunikacji. W odpowiednim momencie, karetka lub inne usługi można nazwać.

W jadalni jedzenie jest sprawdzany pod kątem przydatności kilka razy dziennie. Produkty są dostarczane tylko z instytucjami, które mają pozwolenie na dostarczanie ich w instytucjach. Obóz dozwolony dzieci od 10 do 17 lat, tylko jeśli mają zezwolenie lekarskie do tego rodzaju rozrywki.

Oprócz nauczycieli, są profesjonalni sportowcy i trenerzy z różnych organizacji turystycznych.