766 Shares 2754 views

Strona pentacles Tarota: znaczenie i interpretacja. Wartość Page pentacles Tarota w stosunkach

Strony w dostosowaniu Tarota reprezentują niedojrzałą młodość i brak doświadczenia, ale w tym samym czasie, zdolności do wdrożenia. Strona pentacles jest tradycyjnie przedstawiany jako młody człowiek, ubrany w proste ubrania z naturalnych kolorów. Głównym elementem kostiumu jest Ziemia. Na stronie karty pentacles to jest szczególnie widoczne. Młodzież otacza zaorane pole, który niedawno złamał małe kiełki. Pomysł obrazu jest w każdym przedsięwzięciu, jest to zaznaczone przez młodych pędów. Jednocześnie oznacza to, cierpliwości, ponieważ natura nie może być pośpiechu, w czasie będzie w pełni manifestować. ręce młodzieńca jest pentagram, który reprezentuje potencjał jeszcze niezrealizowany.

Strona pentacles Tarota: znaczenie i interpretacja w ogólnym scenariuszu

Co robi ta karta? Podstawowe znaczenie Page pentacles Tarota nosi jako preludium do czegoś nowego, który ma więcej do czynienia z sektorem finansowym lub zawodu. scenariusz mapa może wskazywać na zmiany kariery, rozwój nowego zawodu, nowy projekt. Mapa wskazuje na niestabilną sytuację, ponieważ, z jednej strony, do opracowania czegoś nowego zawsze wymaga pewnego doświadczenia, które nie mogą być jeszcze powodem do nowego przypadku należy podchodzić z ostrożnością. Jednak karta wskazuje, że trzeba pokazać pewne postanowienie łatwo przezwyciężyć wszystkie przeszkody, które bez wątpienia spotkać na drodze. Nie bój się wyznaczać cele i zdobywać nowe szczyty.

Strona pentacles dla osób poszukujących pracy

Wartość Page scenariusza Pentakli Tarot może mówić o konieczności uzyskania pewnego doświadczenia lub umiejętności. A to można osiągnąć tylko dzięki ciężkiej pracy nad sobą. Mapa wskazuje, że jest to konieczne w trakcie pracy nadal się uczyć. Główną rzeczą, która musi zrozumieć poszukująca pracy – fakt, że nikt nie chce wziąć jego pracowników bez doświadczenia zawodowego. Ale w tym samym czasie, człowiek nigdy nie będzie to doświadczenie, jeśli to nie działa. Dlatego, aby zacząć, to po prostu wykonywać żadnej działalności na zasadzie dobrowolności. Jeśli strona karty pentacles spada w bilansie w poszukiwaniu pracy, pytający okazją aby dostać się do organizacji, w której może on również przejść przez niezbędnego szkolenia i zdobycia niezbędnych umiejętności i doświadczenia. Można powiedzieć, że ta karta symbolizuje szkolenia praktycznego czegokolwiek. Z drugiej strony, wskazuje, że karta nie powinna zacząć działać do momentu istotą sprawy nie jest w pełni zrozumiałe i opracował jasny plan działania. Zwłaszcza jeśli pytający chce wiedzieć, jak prawidłowo wyrzucać ich finansów.

Wartość kart w ujawnieniu pojemności wewnętrznej

Pozew pentacles lub monety są nierozerwalnie związane z Ziemią. Najczęściej ta karta jest w bilans wskazuje na potrzebę wnieść coś nowego w swoim życiu wewnętrznym, odświeżyć swoje zmysły i wypełnić serce z nowym emocji. Należy zwrócić szczególną uwagę na badania wszystkiego, co jest dookoła. To może uczyć się od dzieci z najbardziej dociekliwy i otwarty postrzegamy świat wokół nas. Należy również pomyśleć o ich połączeniu z elementami natury. Mapa wskazuje, jak duże znaczenie ma nie tylko fizyczne, ale również estetyczną przyjemność. strona monety pomaga rozwijać nowe umiejętności i nawyków, które ostatecznie osiedlić się na stałe w świadomości i stać się drugą naturę ludzką, dając możliwość uzyskania dodatkowej energii dla nowych przypadków.

Zazwyczaj strony wskazywać na rozwój komunikacji. W szczególności, Page pentacles może wykazać zdolność do przekazywania informacji innym poprzez pisanie listów, telefonicznie lub przez Internet.

Strona pentacles: Wróżbiarstwo miłością

Chociaż karty Monet nie mają bezpośredni związek z kwestiami serca, ale jeśli wchodzą one w scenariuszu miłości, najczęściej symbolizować czystość i zmysłowość. Zwłaszcza wtedy, gdy karta spada Page pentacles Tarota. Wartość miłości – romansu, miłości, podżeganie do pasji. Zasadą jest, że mapa wskazuje na pojawienie się relacji. Ale jeśli związek jest już tam, wtedy karta może wskazywać, że należy podjąć bardziej zdecydowane działania. Jeśli karta spada na tych, którzy są już związani więzami małżeństwa, może to oznaczać, że teraz jest dobry moment, aby rozwiązać kwestie sporne. A gdy zostaną rozwiązane, stosunki mogą osiągnąć nowy poziom.

Wartość w scenariuszu dla rozwoju stosunków

Istnieje opinia, że w scenariuszu na wartość miłości Page pentacles Tarot może wskazywać na pojawienie się życia ludzkiego, który będzie zainteresowany tylko pieniądze, to jest gigolo lub trzymane kobieta. Jednak to nie jest całkiem poprawna interpretacja. Jest to miejsce, jeśli mówimy o relacji bogatego starszego mężczyzny i młodej dziewczyny. Ale w większości przypadków karta wskazuje, że związek miłość tworzone nie tylko przez wzgląd na intymnej relacji na krótki okres. Raczej wskazuje na powagę relacji, ale to dopiero początek i nie zawsze jest związana z nadchodzącym zaangażowanie lub ślubu. Ale w tym samym czasie, karta może też zapowiadać poważne długoterminowego sojuszu. W każdym przypadku konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wartość sąsiednich kart w scenariuszu.

Chciałbym wspomnieć o jeszcze jednej funkcji strony pentacles Tarot Card – znaczenie w stosunkach przyjaźni. Mapa może nam powiedzieć o przyjaźni, która później może prowadzić do długotrwałego i powiązanej Unii. Można na przykład małżeństw dwóch rodzin, które od dawna są przyjaciółmi, a żeni się ich dzieci. Jednak wszystkie działania będą raczej są przeznaczone do zaspokojenia ich potrzeb materialnych.

Wartość karty odwrócone

W tym położeniu Page pentacles ostrzega przed całkowitą utratą praktyczność w życiu, być może niszczenia planów, oczekiwań i celów strat. I winowajcą może być sam pytający. Trudności przychodzą, aby dowiedzieć się czegoś nowego, jest to niemożliwe do porządkowania informacji. Może szybko stracić cierpliwość i zainteresowanie czymś ważnym. W ten sposób możliwe jest przegap cenną okazję. Możliwa utrata zainteresowania, co kiedyś było bardzo przyciąga. Czasami mapa wskazuje na zwiększoną poszukiwania błędów i wad w niektórych istotnych kwestii.

Ponieważ karta jest związana z finansami, jego pozycji odwróconej oznacza, że człowiek staje się niewolnikiem pieniędzy, stawia je na pierwszym miejscu w swoim życiu. Ponadto, wykazuje niezdrowe przywiązanie do krewnych lub znajomych ludzi. Czasami mówi się, że człowiek bierze na siebie zbyt wiele rzeczy, z którymi po prostu sobie nie radzi.

Otwarcie nowego budynku. odwrócony

W niektórych przypadkach wartość Page pentacles Tarota musi zrozumieć, że cały materiał powinien być wsunięty w tle, i zanurzyć się w myślach o duchowych prawd. rozwój wewnętrzny jest teraz o wiele ważniejsze niż jakiekolwiek działania zewnętrznego. Istnieje duża szansa na znalezienie nowego hobby, takie jak wróżbiarstwa, spirytyzmu klasy lub opanowanie magii. Ale lepiej jest zachować to w tajemnicy przed innymi. Pogłębienie intymne doświadczenie wskazuje także pozycji odwróconej stronę karty Pentakli tarota. Wartość osobistych relacji w tej sytuacji mówi o pochodzeniu czystej miłości.