603 Shares 7896 views

desery czekoladowe. Ciasto w multivarka. łatwy przepis

Smaczny i szybki desery i wypieki stało się łatwiejsze wraz z pojawieniem się gotować w kuchni Multivarki, zwłaszcza dlatego, że oszczędza czas i tak, że nigdy nie ma dosyć. Ponadto, piec jest zawsze ryzyko, że danie będzie się palić. Zwłaszcza jeśli jest to desery czekoladowe. Ciasto w multivarka zawsze wznosi się całkowicie i dobrze upieczone przez. Ponadto, nie ma potrzeby, by sprawdzić gotowość dania, po prostu usłyszeć sygnału koniec gotowania.


Receptura czekolady ciasto multivarka

Upiec pyszne i soczyste ciasto nie trzeba tak wiele składników. Jest to przede wszystkim:

  • mąka, przesiewa i dobrze tlenem;
  • suche drożdże;
  • kakao lub czekoladę płytki (smak: mleko, czekolada);
  • ciepłe mleko;
  • masło;
  • rodzynek (lub bez niego i smaku);
  • jajka.

Zagnieść ciasto mieszając wszystkie składniki. Dokładna ilość każdego elementu zależy od objętości Multivarki miski. Na przykład, 4,5-litrowy silnik jest na tyle szklanek mleka, dwa jajka, trzy filiżanki mąki i paczkę suchych drożdży. Na pół godziny patelni z ciasta należy umieścić w pobliżu akumulatora. W tym czasie można przygotować farsz, jeżeli uzna to. Są doskonałymi jabłka z cynamonem. Można dodać inne dodatków – na przykład czekoladę. Ciasto multivarka z wypełnieniem uzyskać specjalny smak i zapach.

Kiedy ciasto rośnie niewiele, konieczne jest przesunięcie części miski Multivarki. Następnie dodać nadzienie. Następnie, aby objąć wszystkie pozostałe ciasto na patelni. Przygotuj się na tryb „pieczenia” przez jedną godzinę. Dodatkowo, można pozostawić ciasto w trybie „ogrzewania” lub „wzrost temperatury” po gotowaniu przez 10 minut. Czas jest regulowana w zależności od mocy Multivarki i napięcia. Podawać danie może być zarówno gorące i ostygnie. Oprócz tego ciasto może ciasta, obejmujące go polewą i pozwalając na jej ostygnięcie.

Cechy karmienia dania

Sukces gotowego wypieku do 50% w zależności od tego, jak to zostało złożone i oprawione. Dobrze nadają się w tym przypadku elementy czekoladowe. Ciasto w multivarka pozornie może okazać się płaska i gładka, ale nie piękna. Aby zaradzić tej sytuacji pomaga udanej rejestracji. Na przykład, jeśli ciasto bez nadzienia, górna może być ozdobione jagód, owoców lub lukier. Ponadto gotowego ciasta można ciąć na pół i dodać do impregnacji smaku. Jogurt, na przykład, lub dżemem.

Czekolada cupcake w multivarka „Redmond” okazuje się szczególnie smaczny, jeśli dodać szczyptę wanilii w cieście i użyć jako dekoracji glazury syropu jabłkowego. Jak impregnacji dopasowanie i owocowy likier. Pozwoli to na bardziej soczyste ciasta, miękkie i delikatne.

Szkliwa może być dowolna. Na przykład dobrze nadaje się czekolady. Ciasto w multivarka przygotowuje się do różnych przepisów, ale są zjednoczeni przez łatwość przygotowania i pyszny smak. Pieczenie zachowuje swój niepowtarzalny smak w ciągu kilku dni od przygotowania. Ponadto, gorące placek może być spożywane z gałką lodów lub wiórkami czekolady – to rozwiązanie dla prawdziwych smakoszy. Liście mięty lub melisy daje niepowtarzalny smak, niezależnie od tego, czy wypełnienie jest obecny w pieczeniu lub ona nie ma być.