599 Shares 4876 views

Uprawa ogórka w beczce – niekonwencjonalny sposób, aby zapisać obszar i zwiększenie plonów

W Chinach bardzo rozpowszechniona uprawa ogórków w beczce. Dzięki tej metodzie uprawy nie tylko oszczędność miejsca, ale również będzie przyzwoity zbiorów. W Rosji, taka metoda uprawy ogórków nie jest jeszcze powszechnie używane, a powodem jest to, że wiele z nich po prostu nie wie jednak, że uprawa ogórków na Syberii, w taki sposób, na przykład, może dać bardzo dobre rezultaty.


Jednak niektórzy ogrodnicy już podjęły tę metodę do użytku i bardzo zadowolony z wyników. Pewnie! Po trzech beczek z ogórkami są w stanie zastąpić sześć-metrowy klombu. I praktycznie bez kłopotów!

Uprawa ogórków w beczce nie wymaga dużo czasu i wysiłku. Na początku kwietnia, metalowe beczki wypełnione na samym szczycie zeszłorocznej trawy i chwastów, odpadów żywności, kompost, obornik dodaje dwa wiadra, zalać gorącą wodą, zamknij folię i pozostawić na tydzień.

Beczki owinięty czarną taśmę i umieścić na najbardziej słonecznym miejscu do ogrzania. W tym czasie, rozpocznie proces gnicia i osiedlić baryłek. Przed sadzeniem beczki wypełnić ziemią z ogrodu, zmieszanej z czarnej ziemi i wody z ciepłą wodą.

Nasiona wysiewa się najlepiej Yegoryev szóstego dnia maja, 6-8 kawałki za baryłkę. Ustaw górny łuk i pokryte włókninę, która zatrzymuje ciepło i woda mocno. można trzymać w środku numeru baryłkę, do której chcesz umieścić na plastikowej butelce i przykryć folią. Jeśli zimnej wiosny, kiełkowanie jest znacznie zmniejszona i sadzonki rosną słabo. W tym przypadku, część nasion potrzeba siać domy dla sadzonek. Kłopoty, oczywiście, być dodawane, jako niezbędne do zapewnienia, że sadzonki nie są rozciągnięte, rosną silne i zdrowe.

Roślina sadzonka lepiej w pojedynczych doniczkach torfowych i zachować po słonecznej stronie, a lampa dosvechivat, jeśli to konieczne. Wraz z nadejściem ciepłych dni i utwardzone sadzonki sadzi się w beczkach. Jeżeli sadzonki nie są hartowane, sadzonki może umrzeć lub zostać zraniony, to dobre zbiory nie mogą czekać. Można, oczywiście, kupić sadzonki na rynku, ale nie możemy z całą pewnością powiedzieć, że jest to coś w rodzaju tego, co trzeba.

Uprawa ogórków w beczce ze względu na wybór określonego typu. same dobre pokaz mieszańce F1 – Otello i Connie i najbardziej przedwczesne odmiany Muromsky, ogórek z tym duchu. Inne odmiany dojrzewają później, a po powołaniu beczki – dać wczesne uprawy ogórków. Do sałatek oderwać małe ogórki z cienkiej skóry, ale jeśli przerosły ogórki – mogą marynowane z koperkiem, liści porzeczki i czosnku – w lekko solone, ponieważ są one smaczne.

Uprawa ogórka w beczce jest bardzo wygodne. Po pierwsze, możliwe jest, aby zorganizować prowizorycznych łóżka prawie wszędzie, a po drugie, ogórki dogodne do zbierania i są zawsze czyste. A wygląda to tak niezwykłe łóżko-beczka imponujące – bat wisi nad krawędzią na ziemię i kamuflażu baryłkę.

Wyładunku szczególną ostrożność jest potrzebna: jeśli ziemia jest w beczkach wiele osiadłych, wlać trochę żyznej glebie, pielenie łóżka sami prawie nie potrzebują, krzewy przyciąć również nie jest konieczne. To wymaga jedynie regularnego i obfitego podlewania z dodatkiem naparów ziołowych lub dziewanny.

Można dodać do wody i nawozów mineralnych, ale wystarczy być podlewane ciepłą wodą. Ale jeśli nie ma czasu, aby zaangażować się w konewka na lufie Wystarczy umieścić butelkę szyi pięć-litrowy dół – butelka wody będzie przenikać do gleby na własną rękę, ile potrzeba. Gdy taka opieka ogórek prawie chory, i nadążyć za żniwa pod koniec czerwca.

W razie potrzeby, można ćwiczyć i uprawy ogórków w zimie – na nasłonecznionych parapecie mieszkań miejskich lub w ogrzewanych szklarniach. Tylko jest to konieczne w celu zapewnienia, że rośliny są dobre warunki oświetleniowe i dosvechivat swoją lampę.