576 Shares 5991 views

Zheltobryuhaya wąż w domu: wskazówki dotyczące aranżacji klatki i treści

W nowoczesnej modzie dla egzotycznych zwierząt i nieco nietypowym osiągnął bezprecedensowe rozmiary. W przeważającej części skupia się na gadów. Jej słaby rozpowszechnianie można łatwo wytłumaczyć tylko tym, że nie każdy jest w stanie żyć w mieszkaniu z sąsiadem, takich jak zheltobryuhaya węża, tarantula, lub jakiegokolwiek innego gatunku zwierzęcia. Ale to są szczęściarzami, a także ich interakcji i harmonii w relacji ze zwierzęciem powstały szybko, trzeba uzyskać niektóre z moją wiedzą.


Zheltobryuhaya wąż może zachowywać się bardzo agresywnie, ale to nie jest toksyczny dla ludzi. Oczywiście, aby stać się dla siebie, ona biec do swojego pana, bo jeszcze nie zorientował się, że zwierzę. Oznacza to, że będzie to szalenie tymczasowo jako część interakcji człowieka w jego środowisku naturalnym nie jest przestrzegana. I można zrobić tak, że ona dostosowywana szybko. Aby to zrobić, trzeba będzie przygotować przestrzeń życiową, zanim jeszcze przynieść do domu węża.

Pomimo faktu, że zwierzę jest nazywany „zheltobryuhaya wody wąż”, obszar jej zamieszkania nie powinien być całkowicie pokryty wodą. Musisz utworzyć miejsce docelowe w postaci sześcianu i połowę jej terytorium do podjęcia sztuczny basen. Pozostała część składająca się z oddziałów rozmieszczonych na obszarze w sposób chaotyczny. Nie wolno nam zapomnieć o rufę. Zwierzę żywi się jaszczurkami, podczas gdy dorośli mogą mieć duże żaby. Zdarza się, że te węże są całkowicie przeniesiona na myszach, ale w tym przypadku nie będzie żywności pochodzenia naturalnego i mogą mieć problemy z trawieniem. Nawet jeśli planowane zmiany władzy, powinno być wprowadzane stopniowo. Ważne jest, aby pamiętać – woda powinna być zawsze pełen suszenia staw jest nie do przyjęcia w terrarium, bo wtedy zwierzę umrze. Nie można pozostawić go bez wody nawet przez kilka godzin. Przyzwyczajeni do ramion węża powinna gładko przed każdym karmieniu.

Jest jeszcze inny rodzaj zwierzęcia – wąż bata-jak zheltobryuhaya. Dla niej nie jest konieczne, aby wyposażyć basen w terrarium. Ale to nie znaczy, że może być pozostawiony bez wody. Konieczne jest, aby stale utrzymywać wysoką wilgotność w terrarium. W celu skompensowania małej powierzchni, zaleca się, aby zdywersyfikować swoje oddziały. Niektórzy fani są wykorzystywane do tego żywych roślin. Pod swoim ścisłym nadzorem można pozwolić węża do pokoju na „rozgrzewkę”. Ale przejście do tego etapu powinno być tylko wtedy, gdy zwierzę jest całkowicie przyzwyczajony do rąk swego pana.

Są takie zwierzęta w naturze – na Półwyspie Krymskim, w marcu i kwietniu. Potem, kiedy krycia występuje lub przygotowanie do niej. Dlatego, jeśli twoje oczy będą podlegać cętkowanej wody wąż, to nie powinno się dotykać ani próbować złapać. Pamiętaj, że tych gadów dość agresywne, zwłaszcza, gdy planowane krycie. Pomimo bezpieczeństwa ich trucizną dla ludzkiego ciała, istnieje ryzyko, aby stać się jednym z tych, którzy są uczuleni na niego. I wtedy konsekwencje mogą być bardzo nieprzyjemne.

W każdym razie zheltobryuhaya snake – piękne zwierzę. On będzie przedmiotem dumy. Należy również pamiętać, że te zwierzęta są dobowe. Oznacza to, że można je oglądać bez zakłócania ich sposób naturalny.