417 Shares 9913 views

Murat Thagalegov: biografia i twórczość

Dzisiaj mówimy o tym, kto to Murat Thagalegov. Jego biografia zostaną omówione szczegółowo poniżej. Mówimy o rosyjskiej śpiewaczki i Kabardyno-Balkarian i muzyk. Śpiewa w kilku językach.


biografia

Tak, nasz dzisiejszy bohater – Murat Thagalegov. Jego biografia rozpoczął w Kabardyno-Bałkarii. Tam urodził się w 1984 roku, 30 lipca. Nasz bohater kariera rozpoczęła się w 2010 roku. Potem był już dojrzałym mężczyzną. Zanim młody człowiek musiał pracować na konkretnym zakładzie. Murat pochodzi z dużej rodziny. Rodzice podniesiony siedem dzieci. Rodzina twierdza różne relacje. Takie zlecenia są zachowane w nim aż do teraz. Małe Murat często zmęczone krewni stałe do gry. Artysta miał umiejętności praktykowane od dzieciństwa. Nasz bohater musiał oduczyć w dwóch szkołach. mógł realizować swoje talenty w branży jubilerskiej lub prawa. O sukcesie nie miał nawet marzył. Jednak nasz bohater został nagrany utwór „Dla dasz narzeczona cenę.”

muzyka

Wspominaliśmy już, zaczął swoją karierę artystyczną Murat Thagalegov. Jego biografia jako artysta związany z tą piosenką, która stała się obowiązkowym elementem każdego święta. Grafika przedstawia nasz bohater pierwszego popularności jak zauroczyć nie tylko jego rodzimy Rzeczypospolitej, ale całej Rosji. Z tego przeboju powstały dziesiątki remiksów. Usłyszeli w tysiącach klubów w całej Rosji. Duża rodzina naszego bohatera dumny ze swego krewnego. Publiczność zakochała się w aktora dzięki jego chwytliwych melodii i prostych tekstów. Szybko udało się zdobyć własną publiczność. Do tej pory repertuar muzyka obejmuje kilkadziesiąt piosenek. Wykonawca nie próbuje podbić talent słuchaczy lub złożone kompozycje. Piosenki mówi o swoich uczuciach. Na zewnątrz, jest on taki sam jak setki tysięcy innych mieszkańców Kaukazu, więc spadł na terytorium ojczyzny i całego kraju.

kompozycje

Murat piosenki Thagalegova teraz dość liczne. W 2010 roku single „Alan”, „Cry” rany były rejestrowane, „Jedna noc”. W 2011 roku pojawił się utwór "Chef", "serce", "Bogini", "Posag", "Casanova", "SURET", "Native", "My Love", "pomścił", "C Dahe", „Diana „” kropla jadu „” był ulubionym «» nie idź. " Ponadto, nasz bohater należał do następujących prac: "Lone Wolf", "Alien Bride", "dyskoteka", "Matka", "Release", "Bandyta Soul", "Brzoza", "Rain". Teraz, gdy wiesz, kto jest Murat Thagalegov. Jego biografia szczegółowo omówione powyżej.