604 Shares 3775 views

Klub "Ikona", Moskwa, Bolotnaya nab., 9: Opinie

Gdzie spędzić czas, jeśli przyjeżdżają do miasta na krótki czas i chcą żywe wrażenia? Dla wielu, odpowiedź jest oczywista – aby przejść do klubu nocnego. Jednak nie chcesz doświadczyć niskiej jakości usług został uszkodzony lub złej muzyki. Poprawna odmiana – odwiedzić klub nocny, „ikona”, który jest uważany za instytucję premii. W jego murach, często można zobaczyć ten fascynujący świeckie i imprez klubowych, modne kontyngent fanów i piękne życie.


Opening Night Club

W 2012 roku, na jesieni, wielkim wydarzeniem w branży klubowej – otworzyła klub „Ikona”. Moskwa i jej kochankowie nocne życie czekali na to, po legendarny noc zamknięty restauracji „Paradise”. Szczególnie że analogi naprawdę nie było.

W jego miejsce powstał nowy klub i znajduje się „Ikona” (adres to: miasto Moskwa, Bolotnaya Naberezhnaya, dom 9a). Przed otwarciem nocnego w tej dziedzinie była fabryka „Czerwony Październik”, odpowiednio, powierzchnia podłogi jest bardzo dużych rozmiarów, co sprawia, że jest możliwe, aby pomieścić wszystkich chętnych.

klub atmosfera

Twórcy „Raju” starał i starał się stworzyć klub, że nie jest gorszy od swojego poprzednika. Wnętrze jest stylowe, modne i gustowne. W nim panuje wciąż ten sam elegancki klimat: chwytliwe wykonawców tańca go-go, a DJ odgrywa mocny bas dla jego odbiorców. Prawie co noc Bolotnaya nasyp, na którym klub może obserwować, gdyż gromadzi wszystkie „złotej młodzieży” kapitału. Ikona obejmuje różne strefy, każda z nich ma swój indywidualny klimat. Dzięki temu każdy klient, aby znaleźć dokładnie to, czego chce.

Każdego dnia, w najbardziej przystępnej cenie restauracja jest tutaj pozwala swoim gościom cieszyć się arcydzieła kuchni. Więc gośćmi klubu może nie tylko mnóstwo natantsevatsya odwiedzenie tego miejsca, ale smaczny posiłek.

Niewątpliwie niezrównana atmosfera tworzy swój uprzejmy i pomocny personel w klubie, który stara się zadowolić większość swoich gości. Jaskrawym tego przykładem byłaby sprawa. Restauracja menedżer Ikona, postanowił przeprowadzić ankietę wśród swoich gości: jedną z gwiazd, które chcieliby zobaczyć na scenie instytucji? Ale respondenci z humorem i powiedział, że powinien to być Maykl Dzhekson, jak również słowo klient z prawem, a zwiedzający dostaje najlepszy aktor parodysta, co było niemożliwe do odróżnienia od prawdziwych gwiazd. Tylko jeden wniosek – preferencje i pragnienia klienta w tej instytucji to najważniejsze kryteria dla jej pracowników.

Wymiary jednej z najbardziej prestiżowych klubów w stolicy

Po otwarciu klubu „Ikona”, Moskwa uzyskała kolejną największą swoich parkietach. Wszystkie jego pokoje mają powierzchnię ponad cztery i pół tysiąca metrów kwadratowych i może pomieścić około dwóch i pół tysiąca gości tylko jedną noc, ale łóżko jest umieszczone około 500 gości klubu.

Ikona oferuje wygodny dostęp do niego i posiada duży parking oraz taras z pięknym widokiem na katedrę Chrystusa Zbawiciela i rzeki Moskwy.

Taki duży rozmiar pozwala klub do rozbicie go na kilka obszarów, a na parkiecie, każdy gość znalazł dla siebie akceptowalną formę spędzania czasu ze swoich muzycznych upodobań i gustów. Istnieje również duża urządzone miejsce dla różnych koncertów i imprez firmowych. Nawiasem mówiąc, harmonogram jest pomalowany na kilka tygodni wcześniej, więc trzeba złożyć zamówienie bardzo dużym wyprzedzeniem.

Strefa Club „Ikona”

Ikona Klub Terytorium obejmuje 70 metrów kwadratowych łącznej powierzchni instytucji. Jest wykonana w stylu jaskini solnej i sceną niezwykłych i interesujących postaci, wokół której umieszczony parkiecie.

Strefa klub trzypoziomowy istnieje 36 oddzielić VIP-pudełka, gdzie znajdują się stoliki dla gości, a każdy z nich urządzony jest w stylu, który preferuje żadnej z światowych gwiazd Monica Bellucci, Michael Schumacher, Muhammad Ali, Naomi Campbell, Marilyn Monroe, Frank Sinatra, Uitni Hyuston Per Karden, Alain Delon, Freddie Mercury, księżna Diana, Diego Maradona, Maykl Dzhordan, Dzheyn Birkin, Keyt Moss, Mik Dzhagger i wiele innych. Tak więc, każdy użytkownik może wybrać łóżko, które jest bliżej do niego w tej sprawie, a smak preferencje, i cieszyć się styl i design, który go otacza. Istnieje wiele pokazów, które już dawno podbiła serca gości klubu.

działania w okolicy

Ikona Hall zajmuje dużą część instytucji, a jego powierzchnia wynosi 1500 metrów kwadratowych. Głównie na scenie można zobaczyć na żywo koncerty z dźwiękiem, wieczorków korporacyjnych i innych imprez towarzyskich. On w jednym czasie może zająć więcej niż tysiąc gości, jeśli strona zawiera formie. W przypadku, gdy odbędzie się bankiet, gość może wynosić około 600. Większość ludzi w tym obszarze można także zobaczyć różne rodzaje prezentacji i klipy wideo, a tu ma duży ekran LED.

Podczas swojego krótkiego istnienia wielu gwiazd goście mogli już przyjmować na swoim terytorium klub „ikona”. Moskwa, znany z częstych spotkań towarzyskich, nie opuszczają instytucję tego typu prac.

w barze

Ikona-bar w funkcji jest nierozerwalnie związany z klubem, jakby nie było miejsca w loży, można usiąść przy barze, a następnie ponownie wysłany podbić parkiet, choć obszar ten znajduje się również parkiet w stylu działania. W tym obszarze funkcjonalnym mogą bawić się prawie przez cały dzień. Bar czynny jest do godziny 22:00, a więc goście mogą czekać na otwarcie klubu za barem i dostał podekscytowany dokładnie pyszne koktajle, aby kontynuować zabawę już w głównych miejscach parkiecie. Wieczór można zakończyć swój dobrze w tej dziedzinie ze względu na jej zamknięciu nie jest znormalizowany, to znaczy, że bar jest otwarty do ostatniego klienta.

Na jego terytorium może pomieścić ponad pięćset gości klub nocny. Ściany Icon-bar urządzony z ekranów plazmowych w ilości 25 sztuk. Obszar ten znajduje się również bar kontaktowe oraz DJ z całego niezbędnego sprzętu do grania dobrej muzyki.

Zasadniczo wszystkie strony tematyczne i animacje odbywają się w pasku ikon, więc obszar ten jest bardzo oryginalny i oryginalnie urządzone. Jest to możliwe, aby znaleźć różne kombinacje stylów i kolorów, a także oryginalne dane wnętrze. Ściany ozdobione są wszelkiego rodzaju wypukłych wzorów, a sufit wznoszący obwodu neon.

Polityka cenowa klubu

W jaki sposób można to samo menu, aby zaoferować swoim klientom „ikona” (klub)? Ceny tam trochę powyżej średniej, ale potrawy przygotowywane przez kucharzy niego, warto zapłacić takie pieniądze za wyłączności. Jest to głównie europejski i kuchni japońskiej. Punktem kulminacyjnym menu jest Penne Rigat z piersi kaczki, jego koszt wynosi 800 rubli, a filet mignon z borowikami, na którym goście będą płacić 1300 rubli. Jako przystawkę można skosztować naleśników z Turcją w cenie 700 rubli. porcji.

Od momentu otwarcia lokaty ikon systemowych praktyka. Uwzględniając wejście w twarz-kontrolny, należy natychmiast otworzyć kartę do dwóch tysięcy rubli. Idąc za żeńska połowa wolnego i męskiej widowni nie może podobać się fakt, że bar jest oferowane od 22:00 do 00:00 30 procent zniżki na wszystkie swoje menu. Więc zabawa atmosfera i przystępne bar może sprawić, że wieczór idealny dla każdego odwiedzającego do klubu.

instytucje muzyczne

Za co publiczność i jakie preferencje i gusta muzyczne zorientowane klub „Ikona”? Muzyka, która odgrywa jego mieszkańcy mogą półobrót jakiegokolwiek pensjonacie. Tu brzmi to głównie klub temat z różnych dziedzin, takich jak dom, mazi-up i wiele innych.

Rezydenci klubu są dużo różnych gwiazd Moskwie z dość znanymi nazwami: Dj Pitkin, Dj Miller (który jest także dyrektorem muzycznym klubu), Dj Nuzhdin i inni.

instytucja noc wziął za podstawę swego muzycznego kierunku nowych trendów w muzyce, którzy przyjeżdżają do Moskwy z Nowego Jorku, Ibiza i Berlinie.

Częstymi gośćmi klubu istnieje wiele popularnych popowych artystów i zespołów, które są hitem z lokalnego społeczeństwa.

Opinie użytkowników

Klub „Ikona” (Moskwa) w adresie słyszy tylko najbardziej pozytywny i przyjemny docenione przez tych, którzy mieli już czasu, aby odwiedzić to najbardziej modne miejsce, a tam jest już dużo. Wielu uważa go jednym z najlepszych miejsc w całej stolicy, więc wrócić ponownie i ponownie.

parkiety są uważane nie tylko największym, ale także zdolność do gromadzenia wszystkie piękne dziewczęta z miasta w jednym miejscu, co niewątpliwie przyciąga męskiej części publiczności.

Goście nie muszą się martwić o ich bezpieczeństwo, jak ogromna ilość ochrony znajduje się w każdym zakątku zakładu. Dlatego to jest odwiedzane przez wielu gwiazd, z których tylko wygrywa i otrzymuje dawkę popularnym klubie „ikona”. Recenzje i tak tylko dobre, czy to jest „złotą młodzież” kapitał jakichkolwiek osób o mniejszym budżecie – wszystko opuścić restaurację z doskonałym nastroju i wypoczęci.

Jak dostać się do klubu

Ikona posiada bardzo dobrą lokalizację – w samym sercu stolicy. Swobodnie dostępne i transport publiczny w „ikona” (klubu). Metro ma dwie stacje, które znajdują się obok niego, to jest – „Tretyakov” „Kropotkinskaya”, która jest 668 metrów, a – 905 m Jeśli nie chcesz stać w korkach w Moskwie, to najlepiej, aby uzyskać w ten sposób. Ponieważ każdy wie, że klub „ikona”, adres jego dobrze znany wszystkim taksówkarzy w mieście, tak aby można pojechać taksówką.

Wizyta w instytucji są gwarantowane wnieść ładunek pozytywnych emocji i część dobrym czasie, rozcieńczenie nudnych dni robocze jasny zabawy. Za najlepszą reszty lepiej jest zarezerwować stolik z wyprzedzeniem.