275 Shares 8367 views

Życiu i twórczości Elizabeth Gilbert

Niewiele osób słyszało o Elizabeth Gilbert przed publikacją kluczowych dzieł jej życiu „Tak, Pray, Love” w 2006 roku. Podobnie jak wszystkie pisarzy, zaczyna z ogromnej miłości do literatury i historii małego dziecka. Jej biografia niesamowite tak pełen wydarzeń, które z trudem można zmieścić nawet w wydaniu wielotomowego, więc zostanie on przedstawiony w formie skróconej.


dzieciństwo

Elizabeth Gilbert urodził się 18 lipca 1969 roku w małym miasteczku Waterbury (CT) i spędził dzieciństwo na rodzinnej farmie. na świecie najlepiej sprzedających autor jest zawsze czule mówił o jego wczesnych latach. Wolny czas spędza ze swoją siostrą. Zainteresowanie literaturą odegrała dużą rolę w życiu dziewcząt, jak inne rozrywki w domu nie było. Od młodego wieku, oboje marzyli o zostaniu pisarzem, więc z samych porach, zaczęli tworzyć swoje pierwsze krótkie utwory. Jak wiecie, ich marzenia spełniły się w przyszłości.

Edukacja i pierwsza publikacja

Po szkole, Elizabeth poszedł studiować politologię w Nowym Jorku, gdzie otrzymała tytuł licencjata w 1991 roku. Wszystkie te lata ciągnęła pisać, a po uczelni postanowił podróżować po kraju, aby zbierać ciekawe historie dotyczące ich przyszłych prac. Którzy nie tylko musiał pracować młodą Elizabeth Gilbert. Dostała bezcenne doświadczenie będzie przydatne w jej późniejszej działalności literackiej pracy jako kelnerka, kucharz, a nawet sprzedawcy. Jej debiutancki praca była nowela „Pielgrzymi”, który jest drukowany na słynnego magazynu Esquire światowej. W 1997 roku opublikował zbiór opowiadań mają taką samą nazwę, co można uznać za pierwszy pełny książka pisarza. W tych i następnych latach pracowała jako dziennikarka dla popularnych amerykańskich wydawnictw, a jego artykułów i drugiej książce „Harsh ludzie” cieszył się wielkim sukcesem.

szeroka sława

W roku 2006 zespół wydał kolejną powieść o nazwie, która do dziś pozostaje na ustach. Serca czytelników na całym świecie szybko zostały stonowane przez książki „Eat, Pray, Love”, który jest oparty na prawdziwej historii z życia Elizabeth Gilbert. Krytycy byli bardzo zatwierdzania, a sama praca jest wykonana z wzorem autora. Cały rok pisarz spędził w podróży gojenia po Włoszech, Indiach i Indonezji, które nie tylko leczyć rany i wróciła chęć do życia, ale również inspirowana ją dzielić się owocami tej podróży ze światem. Od tego czasu, tysiące fanów wysłany w ślady swojego idola w poszukiwaniu harmonii, uważności i szczęścia. W kolejnych latach pisała 3 więcej książek, z których ostatnia ukazała się w Ameryce, 22 września 2015 r. Oni nie byli w stanie się na tyle udany, jednak okazało się echem w duszy wiernych fanów.

życie osobiste

Powieści Elizabeth Gilbert „Jedz, módl się, kochaj” zaczyna się historia małżeństwa, która stała się bohaterką ciężarem i utrudniony żywo. Zbierając wszystkie siły, postanowiła zostawić go i złożyć wniosek o rozwód. Jak to zwykle bywa, rozwód był długi i bolesny, a nawet więcej zgasić równowagi. Między innymi, nowy romantyczny romans spowodowało awarii i rozpaczliwie Lizzie udał się do głównej drogi swego życia, którego wynik był nie tylko na całym świecie sławę, ale też spotkał się z Jose Nunez, co Felipe z ostatniego rozdziału. Od tego czasu mieli czas, aby wyjść za mąż, chociaż zareklis że nigdy w życiu nie będę powtarzać tego błędu. Powodem tego był problem migracji jako brazylijskiej Jose i nie mają amerykańskie obywatelstwo. Pokonanie tych trudności doprowadziły w innym dziele zatytułowanym „legalnie ożenić.” Poza opisem wspólną wędrówkę i myślenie o świętej instytucji małżeństwa, istnieje również wspomnieć, że macierzyństwo – to rola, która postanowiła nie przeprowadzać w swoim życiu, Elizabeth Gilbert. Zdjęcie z mężem, przedstawionym poniżej, pokazuje jednak, że choć było jej małżeństwo można nazwać całkiem zadowolony. Teraz para żyć ciche, spokojne życie w małym miasteczku w New Jersey, gdzie Liz nadal pisać i Felipe jest firmą rodzinną.

Wkład do literatury

W swoim wywiadzie dla znanego pisarza często mówi, że nigdy nie przyzwyczaiłem się do światowej sławy. Strony hałaśliwe, życie elita, a nawet podróż nie przemawia do niej innych. Ona jest szczęśliwa, bo codziennie budzi się obok kogoś kochasz, on nadal pisać i dbać o ich ogrodu i łóżkach. Jednak nie ma wątpliwości, wkład w rozwój literatury, Elizabeth Gilbert. Cytaty z jej książki jest wypełniona w Internecie i nadal inspirować do nowych osiągnięć pisarzy i zwykłych ludzi na całym świecie. Należy do rodzaju autorów, którzy w rzeczywistości przylegają do idei wyrażonych w jego pracach. I jej życie jest prawie tak niesamowite jak jej książek, gdyż znalazła odpowiedź na główne pytanie: „W jaki sposób można prowadzić się do małego pudełka z siebie, kiedy czujesz swoją nieskończoność?” To jest tylko dając ludzkości owoce ich doświadczenia, możemy stać się prawdziwie szczęśliwym człowiekiem , którym jest.