314 Shares 1765 views

Domek nad Morzem Azowskim

Jeśli żyjesz tylko tam, gdzie się urodził, kiedy odpocząć, nie daleko od domu. Myślę, że ta prawda miała usłyszeć każdy, ale osobiście jestem głęboko przekonany, że zachowuje prawo do istnienia. Niech zagraniczne ośrodki oferują niesamowitą obsługę, stały żywności i napojów, bezpłatnie, najważniejszą rzeczą nie mogą oferta – atmosfery. Morze Azowskie, gdzie święto jest tak aktualny, jak to jest dwadzieścia lat temu, po tym wszystkim, systematycznie zadziwia turystów. W tym roku odpoczywał z rodziną tutaj, więc mogę stwierdzić, że wrażenia z wakacji potrwa do końca roku. Wynajmu mieszkań wzdłuż wybrzeża w większości przypadków odnosi się do sektora bazy – tak też miałem drogę, ale czuję się jak poważnej przewagi. Bo co? Gdy jesteś zainteresowany w wakacje Morza Azowskiego mogą znaleźć różne opcje dla poziomu komfortu w domu. Odpoczywamy rodzinę, z tego powodu wolą apartament z łazienką, klimatyzacją, aneks kuchenny. Należy zauważyć, że to o wiele droższe niż w Jałcie i innych nadmorskich kurortów. Ceny to cały osobny temat do rozmowy. Wyjazdy do Azowskiego, ceny wahają się w przybliżeniu, dla których w ciągu 200-230 dolarów za osobę za apartament za 7 dni, w cenie Krymu uchylać kilka razy, ponieważ obudowa z tymi samymi parametrami zostanie wydany do czterystu USD Innymi słowy, kupić bilet na Morzu Azowskim jest w stanie pary z każdej umiarkowanym dochodów. Jeśli ciągle się tylko najlepsze, krajowe zasoby zapewni taką możliwość. Domek nad Morzem Azowskim, można wynająć począwszy od stu do pięciuset dolarów przez cały dzień, a on dostarczy prawdziwie luksusowe wakacje.
Lato minęło, ale nawet teraz, myślę, że w ciągu następnych wakacji. To nie zdecydował ostatecznie, choć oczywiste jest, że Morze Azowskie jest godzien być ulubionym miejscem. Jak powiedziałem wcześniej, jak również dziecko lubiłem lokalny klimat – przewidywalny, bez żadnych gwałtownych zmian.
I przede wszystkim chcą natychmiast podkreślają klimat i ciepłą wodę. Woda w Azowskiego znacznie cieplejsze w porównaniu do wybrzeża Morza Czarnego. Na przykład, rodzinne wakacje nad Morzem Azowskim powinna nazywać się korzystne niż reszta nad Morzem Czarnym. Wybraliśmy znany ośrodek w regionie Zaporoże, Primorsky Posad, gdyż perspektywa wejść w wygodnym domku, i, oczywiście, z ilością zabawy. Jednak należy zauważyć, że praktycznie wszystkie z brzegu, są miejsca, gdzie dorośli i dzieci będą interesujące. Zjeżdżalnie, przejażdżki, trampoliny, parki rozrywki, wszystko to jest obecne w ilości na brzegu Morza Azowskiego. Tak więc wakacje tutaj jest pomiar z obudową i rozrywki. Znaleźliśmy wariant z jedzeniem, bo jedzenie rekreacji pozwala odpocząć, nie martwiąc się o gotowaniu. jedzenie koszt kupon więcej, choć oczywiście wierzyć, że gdybyśmy zrezygnowali mocy, przeznaczone na żywność znacznie więcej. A co najważniejsze, dostaliśmy doskonałą premię – do menu dzieckiem. Miałem specjalny dla dziecka diety owoców, dużo różnych twarogu. Nasz syn jest bardzo miał do smaku.