149 Shares 6329 views

Łyżwiarz figurowy Maria Petrova: sportowych osiągnięć i biografii

Łyżwiarz figurowy Maria Petrova – słynny rosyjski lekkoatleta, uczestnik wielu międzynarodowych konkursach i złoty medalista. Jeden z najbardziej utytułowanych łyżwiarzy figurowych Rosji postsowieckiej.


Dzieciństwo i młodość

Dziewczynka urodziła się w Związku Radzieckim w 1977 roku. Jako dziecko była dość wątły i chorowity, więc rodzice zdecydowali, że konieczne jest, aby dać w dziale sportowym, żeby mogła wzmocnić swoje ciało. Biorąc pod uwagę charakterystykę fizjologii, preferowane w łyżwiarstwie figurowym. Sport zaczęła się już od siedmiu lat.

Początkowo trenowała po prostu być silna i zdrowa, i nie myśleć o profesjonalnej karierze. Ale pewnego dnia dziecko zauważy i trenerów sportowych oferują ćwiczenia już w sekcji sportowych z myślą o konkursie i występy. Dziewczyna nie poddaje się i zacząć działać w sposób regularny. Jak stanie się jasne później, dziecko miał prawdziwy talent, i za każdym razem ona okazała się go na treningach.

W 1991 roku, łyżwiarz figurowy umieścić w parze z Anton Sikharulidze. Dzieci uczestniczą we wszystkich rozgrywkach, które istnieją na poziomie juniorów. Mimo młodego wieku, zawsze zajmuje pierwsze lub nagrody.

Już w 1993 roku para wysłany do „dorosłych” mistrzostwach świata. Warto zauważyć, że Maria była wtedy zaledwie piętnaście lat. Młodzi sportowcy byli dobrze i byli w stanie podjąć ósme miejsce. W ten sposób zaczęła się droga wielkim sportowcem imieniu Maria Petrova. Skater, zdjęcia i video występy, które niezmiennie zachwycają fanów i fanów pokazał cuda na lodzie.

Głównym okresem kariery

W 1994 roku para Sikharulidze Petrov i staje się uczestnikiem mistrzostw świata i Europy. Będą znowu być daleko od podium, ale może poprawić ubiegłoroczny wynik. Tym razem wezmą szóste miejsce.

W rok później, para staje się piątym w Europie i czwarty w Rosji i wygrania srebrny w przypadku Skate Kanada Międzynarodowego. Ale ten sezon będzie ostatnim dla ich wspólnych występów. Poniższy rysunek łyżwiarz Maria Petrova zaczyna sparowany z Teymurazom Pulinym. Będą jeździć razem tylko przez dwa lata, ale w tym czasie skorzystają turniej niebieskie miecze i wygrać srebro na Uniwersjadzie zima i mistrzostw Europy wśród juniorów. Ważniejsze nagrody to duet, niestety, nie wygrać.

Już w 1998 roku, dziewczyna zaczyna mówić Alekseem Tihonovym, a ten punkt jest naprawdę przełomowym w życiu i karierze sportowca.

Praca z Tichonow

W pierwszym sezonie, młodzi ludzie stają się mistrzami kontynentu, drugi w mistrzostwach Rosji trzecie miejsce w Grand Prix w Łyżwiarstwie Figurowym Finału, drugi na Skate Canada International i pierwszy na Bofrost Cup na turnieju lód. Wraz z wieloma zasięgiem Tichonow Maria Petrova (łyżwiarz). jej biografia znamienny przez wiele okolicznościowych i nagrody.

Sezon 1999-2000. Będzie to jeden z najbardziej udanych w karierze obu zawodników. Oni wygrać złoto w świecie i Europie, po raz kolejny stać zwycięzców Bofrost Cup na lodzie, biorąc złoto na Mistrzostwach Rosji i NHK Trophy.

W następnym roku znów wygrać różne nagrody, ale nie może wygrać jeden złoty medal. Dziwnego, że para będzie w stanie zdobyć złoto tylko w sezonie 2005-2006. I to będzie jej tylko takie medal „dorosłych” Mistrzostw Rosji.

Niestety, wentylatory, a na łyżwiarz Olimpiady nie może wygrać. Wraz z partnerem, zajmują tylko piąte miejsce. Tuż przed jego przejściem na emeryturę Maria wygra turnieju Gold Cup of China, a także złoty medal Trophée Eric Bompard.

W 2007 roku zawodnik ogłosił zakończenie kariery. W tym czasie była już trzydzieści lat. Warto zauważyć, że większość zawodników zakończyć działać profesjonalnie na około dwadzieścia pięć lat, a Pietrow przez wiele lat, aby pokazać się na najwyższym poziomie. Nie ma informacji, które skłoniły ją rzucić sportowej kontuzji swojego kolegi sporcie, aw wielu wywiadów zauważyła, że może mieć kilka lat do działania na poziomie międzynarodowym.

Łyżwiarz figurowy Maria Petrova: miłość życia

Ludzie są zaskoczeni, gdy dowiadują się, że dziewczynka pojawiła się dziewięć lat z jednym partnerem. To naprawdę niesamowite, ale jest jeden ważny punkt – Maria i Alex małżonkowie. Na pewno para nie będzie trwać tak długo, gdyby nie było prawdziwe i szczere uczucia. Maria wielokrotnie podkreślał, że to właśnie dzięki wsparciu męża, była w stanie osiągnąć to, co ma.

W 2010 roku para miała dziewczynę, która zdecydowała się zadzwonić Pauline.

Życie bez sportu

Były zawodnik jest częstym gościem w telewizji. Brała udział w niemal wszystkich projektów, które są związane z jazdy na łyżwach. Powiedziała, że więcej niż jeden raz, że nie mógł wyobrazić sobie życia bez jazdy na łyżwach, ale dlatego, próbując chwycić każdą okazję, aby być z powrotem na lód.

Łyżwiarz figurowy Maria Petrova Rosja przejdzie do historii jako jeden z najbardziej wpływowych sportowców. I oddzielnie należy zauważyć, że życie małżeńskie jest pozbawione skandali i innych nieprzyjemnych szczegółów, które w naszych czasach jest niemal normą w otoczeniu sławnych ludzi.