Evgeny Kostin: co jest znane tego człowieka, i jak udało mu się

Evgeny Kostin jest znany w kręgach, ale osobą, a jego nazwa stopniowo zyskuje na popularności? W tym postaramy się zrozumieć ten artykuł.


Kto jest Eugene Kostin?

W tej chwili, Eugene – Head SeoPult dział sprzedaży systemu, ale jego kariera rozpoczęła się w 2007 roku, kiedy zaczął zawodowo w technologii internetowych, marketingu internetowego i SEO. Do 2010 roku pracował w holdingu pod nazwą AVAGA w departamencie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, nadzorowanie kierunku klienta.

Następny Kostin zaczął rozwijać swoje umiejętności w kierunku SEO, pracujący dla agencji tej orientacji. Tam rozwinął sieć partnerów, opracowała wewnętrzną promocję systemu automatyki. Na początku 2012 roku został członkiem systemu SeoPult.

Co robi teraz?

Od Eugene Kostin został szefem działu sprzedaży, zaczął uczyć się w Internecie i wykonywać różne seminaria. Na przykład w roku 2014 Eugene został nauczycielem w organizacji „Ashmanov i Partnerzy” – Akademia poświęcona marketingu internetowego. Jest także wykładowcą w centrum edukacyjnego o nazwie Cybernarketing, a jego seminaria (który spędził ponad 200 sztuk), zebrane 200-300 tys widoki.

Ponadto, Eugene Kostin – współautor książki „Promocja: sekretów skutecznej promocji stron internetowych.” Praca ta stała się bestsellerem i zwycięzca „Book Award” od strony Ozon. Czy nie jest to wielkim osiągnięciem? Ale chcemy dodać trochę o specyfice swojej pracy.

Jak zarabiać na promocji internetowej?

Tworzenie i promocja stron – nie jest rzeczą łatwą, ale możliwe jest rozpoczęcie działalności gospodarczej, nawet jeśli masz 20-30 tysięcy rubli kapitału startowego, najważniejsze – ciężka praca. Powiedział Eugene Kostin dokładnie na tworzenie i promocja stron – jego mocnym punktem. On również postanowił dać kilka wskazówek, które mogą przyczyniać się do zarobków poprzez marketingu internetowego:

  1. Trzeba porzucić wykonawców. Brokers – nie jest najlepszym rozwiązaniem w systemie zarobków, agencja reklamowa jest tylko podwójne koszty, a wynik nie jest tak dużo i warte swojej ceny. Ponadto, warto zastanowić się, że agencje reklamowe rzadko dostać się do pracy z małym budżetem, więc jest jakiś sens, aby zastosować w ogóle? Wyjście: opracowanie własnej strategii, które pomogą Ci poradzić sobie z promocją lub zatrudnić do pomocy praktykanta do bycia najbardziej odpowiedzialną osobą.

  2. Program edukacyjny. Aby dobrze zorientowani w zasadach marketingu internetowego, niezbędne jest, aby znać terminologię. Idealnie, jeśli zdać seminarium na ten temat i dowiedzieć się wszystkich niezbędnych do prowadzenia działalności słowo.

  3. Pulpit Narzędzia. Do samodzielnej nauki, musi być w pełni świadomi swojej dziedzinie pracy, czyli trzeba mieć własną bazę wiedzy. Drugą istotną sprawą – zestaw narzędzi, czyli usługi, które pozwalają na promowanie swojej działalności.

Jak opłacalne jest mieć własną firmę?

Powiedzmy, aby inwestować w ich własnej inicjatywy w marketingu internetowego wyleje ci ładny grosz, niektóre usługi SEO analizy i promocji są darmowe, ale w tym przypadku mają ograniczone funkcje. Przy długotrwałym użytkowaniu będzie wymagać subskrypcji. To nie jest tylko inwestycja pieniężna, warto zauważyć, że wszystko zależy od sposobu pracy. Jeśli nauczysz się wycisnąć wszystkie soki z działalności, jak to robi Evgeny Kostin, każdy mały budżet, czy składki pieniędzy w marketingu internetowego nie przeszkodzi Ci zarobić dobre pieniądze w tej branży.

Obecnie istnieją wszystkie możliwości: darmowe szkolenia i narzędzia dostępne do potrzeb użytkowników (chociaż nie zawsze za darmo, ale nie zawsze drogie). Najważniejsze – nie bój się zacząć.