316 Shares 2954 views

«IPhone jest wyłączony, podłącz do iTunes» – co robić?

Przy zakupie najczęściej wybieramy niezawodne urządzenie, ale w trakcie użytkowania są często do czynienia z wszelkiego rodzaju błędów. Niektóre z nich są spowodowane przez wadliwe działanie oprogramowania, niewłaściwego użycia innych. Zwykle ekran wyświetla: «iPhone jest wyłączony, podłącz do iTunes», – jeśli jakiś czas został wprowadzony zły kod, który usuwa z ekranu blokady.


Jak ustawić hasło na iPhone

Prawie wszystkie urządzenia zabezpieczające telefony są wyposażone w zdolność do ochrony danych osobowych z rąk innych, w tym gadżetów do iOS. W ustawieniach urządzenia, aby mieć możliwość ustawienia ochrony, pod warunkiem zakładkę „Blokada hasłem”. Nie można określić dowolną konfigurację ochrony, na przykład ustawić okres czasu, po którym urządzenie jest zablokowane. Ciekawą funkcją jest możliwość urządzenia autodestrukcji wszystkich danych, jeśli hasło zostanie wprowadzony niepoprawnie 10 razy. Jednak nie jest to zalecane, aby użyć tej funkcji dla tych, którzy mają zapisane w masowej urządzenie niezbędne informacje. Ta pozycja menu pojawi się iPhone 5, iOS w wersji systemu operacyjnego firmware 7.1, który ukazał się w marcu 2014 roku.

Co się dzieje, gdy hasło zostało wprowadzone błędnie. «IPhone jest wyłączony, należy powtórzyć w godzinę”

W celu prawidłowego określenia sekwencji działań, konieczne jest, aby spojrzeć na praktyce byłoby, jeśli wprowadzisz nieprawidłowe hasło. Poniższe dane są dla urządzenia iPhone 5 z firmware 7.1.

  • Po 6 niewłaściwego urządzenia wejściowego wyświetla komunikat, że trzeba starać się wejść w minutę.
  • Po 9 błędnego kodu urządzenie wejścia są tymczasowo blokowano przez 1 godzinę. Wiadomość będzie wyglądać następująco: «iPhone jest wyłączony, należy powtórzyć w godzinę„.

Prawie wszystkie urządzenia zainstalowane próbom ograniczenia, może być inna. To zależy od liczby prób od modelu i rodzaju urządzenia. Gdy granica jest całkowicie wyczerpana, można zobaczyć na ekranie następujący napis: «iPhone jest wyłączony, podłącz do iTunes». Wiele początkujący użytkownicy obawiają się, że wydajność urządzenia, aby przywrócić to będzie trudne lub niemożliwe.

W jaki sposób można wprowadzić licznik resetowania hasła

Jeśli nie zostało wykonane kopie zapasowe danych z wyprzedzeniem, aby zapisać informacje trzeba wybrać hasło ręcznie. Bypass pewna granica jest możliwe poprzez zresetowanie prób wprowadzenia hasła. Tak więc, urządzenie zapisuje: „Połącz z iTunes», pełnym formacie i powrócić do ustawień fabrycznych nie są możliwe ze względu na fakt, że unikatowy lub ważne informacje są przechowywane w pamięci. Najczęściej użytkownicy nie chcą stracić dane na tablecie, na którym nie był komunikat: „iPadów off, podłączyć do iTunes». W tym przypadku, należy podłączyć urządzenie do komputera stacjonarnego i wyzerować licznik wprowadzania hasła.

Jak zainstalować iTunes

Aby pobrać instalator oprogramowania do pracy z urządzeniem za pośrednictwem komputera, należy przejść do oficjalnej strony Apple producenta. Nie można pobrać najnowszą wersję oprogramowania, która rozwiązuje wszystkie błędy i dodane nowe usługi. Ustaw ten program może być jak na komputerze Mac i Windows, i rozprowadzić go za darmo. Aby rozpocząć pobieranie, kliknij przycisk „Load”. Na koniec, jeśli nie chcesz domyślne, aby słuchać muzyki przez iTunes, konieczne jest, aby po zakończeniu pracy z instalatora, aby usunąć znacznik z odpowiedniej pozycji.

Problemy z synchronizacją z iTunes

Potrzeba, aby przywrócić dostęp do urządzenia może nastąpić w każdym czasie poza domem, z dala od komputera, co zostało już stwierdzone gadżetu synchronizacji. Wycofywanie hasło licznik wejścia, jak wspomniano powyżej, odbywa się za pomocą programu iTunes. Zazwyczaj ta metoda adres po komunikacie: «iPhone jest wyłączony, podłącz do iTunes». Jeśli obecnie dostęp do komputera nie jest możliwe, można spróbować nawiązać połączenie z drugim. Po podłączeniu do iTunes skopiować że gadżet nie został wcześniej zsynchronizowane, pojawi się powiadomienie z prośbą, aby umożliwić dostęp do informacji komputerowych przechowywanych w pamięci urządzenia. Po umożliwienia dostępu, program próbuje zsynchronizować, ale jego ukończenie jest konieczne, aby odpowiedzieć na smartfonie lub tablecie. W przypadku, gdy komunikat na ekranie, że iPhone jest wyłączony, co uniemożliwia odpowiedzieć. Jak w przypadku, gdy nie jest to możliwe, aby szybko przywrócić dostęp do urządzenia jest możliwe tylko wtedy, gdy urządzenie jest określony w programie lub wytwarzania twardego resetu (w tym przypadku informacje zostaną utracone).

Jak licznik resetowania haseł, jeśli urządzenie jest określana

Zacznijmy od tego, jak w pierwszym opisanym przypadku należy podłączyć urządzenie do komputera stacjonarnego i uruchomić go na iTunes. Aby połączyć za pomocą kabla dostarczanego w zestawie. W niektórych przypadkach, napis «iPhone jest wyłączony, podłącz do iTunes» może zniknąć natychmiast po autoryzacji urządzenia w programie, inne manipulacje w tym przypadku nie trzeba wydać. Jeśli to nie nastąpi, konieczne jest, aby kontynuować pracę. Do interakcji z programem było wygodniejsze, należy włączyć lewy pasek boczny. Po nawiązaniu połączenia na tym panelu telefonu wyświetla obraz, a także podstawowe informacje o nim. Po naciśnięciu prawego przycisku myszy na obrazek symbolizujący urządzenie i wybierz „Synchronizuj” z menu kontekstowego. O początku procesu synchronizacji, można zawiadomić górny panel, pojawi się ona na uruchomieniu procesu Lane i sprawozdawczych. Ale czekać na koniec nie jest to konieczne, i czas niezbędny, aby anulować klikając na krzyżu. Zwykle po tej procedury może rozpocząć się na nowo hasło zgadywania. Podobnie możemy postępować z tabletem, kiedy została ona donosi: „iPadów się podłączyć do iTunes».

Ile razy można wyzerować licznik

Przeprowadzenia procedury może być dowolną liczbę razy. Użytkownik w celu sprawdzenia, które występuje wydzielina w każdym gadżecie interakcji z iTunes. Na końcu ile razy można go ponownie podłączyć do komputera i do produkcji reset licznika. Fakt, że „iPhone”, prosi, aby połączyć się z iTunes, producent mówi nam rozwiązać zapomniane hasło. Jeśli nawet mgliście pamiętam, co było hasło, lub oczekiwać, że szybko przypomnieć, metoda ta będzie Ci odpowiadać. Jednakże, jeśli pamiętasz hasła po długim czasie nie było możliwe, konieczne jest uciekanie się do pełnego resetu urządzenia. Jeśli masz kopię zapasową danych, po resecie, można przywrócić te informacje.

Kopia zapasowa danych

Utwórz kopię informacji z każdego możliwego gadżet na dwa sposoby:

  • Dzięki zastosowaniu w urządzeniu, iCloud.
  • Z pomocą iTunes.

W przypadku pierwszej metody, musisz zarejestrować konto Apple ID, informacje przechowywane w serwerze jest „cloud”. Zsynchronizować urządzenie z niego jest możliwe tylko za pomocą autoryzacji w aplikacji. Aby zachować kopię informacji w iTunes, trzeba zsynchronizować go z urządzeniem. Procedura ta deweloperzy polecam właściciele robić okresowo do informacji w komputerze jest obecny. Jeśli iPhone jest wyłączony i trzeba go przywrócić, dane nie są całkowicie stracone.

urządzenie przesuwające w trybie DFU

Tryb Device Firmware Update – tryb debugowania urządzenie, możliwe jest przywrócenie ustawień fabrycznych urządzenia. Po przełączeniu w tym trybie możliwe jest zainstalowanie systemu operacyjnego urządzenia od podstaw. Instrukcje przywrócić awarię urządzenia, jeśli „iPhone”, prosi, aby połączyć się z iTunes, często określane tym trybie.

Aby przejść do trybu odzyskiwania, wykonaj następujące manipulacje:

  • Podłączyć urządzenie do komputera i uruchomić program iTunes.
  • Naciśnij przycisk zasilania i przytrzymaj go w tej pozycji kilka sekund.
  • Po tym, przytrzymaj przycisk zasilania, naciśnij przycisk Start, a trzymając je razem.
  • Po około 10 sekundach zwolnij przycisk zasilania i nadal trzymając domu przez jakiś czas.

Jeśli wszystkie manipulacje są wykonane prawidłowo, to pokaże w iTunes, komunikat, że znalazł urządzenie w tryb DFU lub odzysku.

Jak przywrócić dostęp do urządzenia za pomocą odzysku

Po wprowadzeniu stanu gadżetu DFU, przede wszystkim odpowiedzieć na iTunes, a pojawi się okno programu, który znalazł urządzenie przed użyciem przywrócić. Kliknij „OK”, aby rozpocząć proces. Jeszcze raz trzeba potwierdzić swoją decyzję i rozpocząć proces odzyskiwania na pasku bocznym, który wyświetla model i specyfikacji urządzenia. Po uruchomieniu należy zgodzić się z warunkami licencji. Procedura odzyskiwania nie jest szybki podczas odzyskiwania bagażnika może pojawić się komunikat, że „iPhone” nie można połączyć się z iTunes. Nie podejmować żadnych działań aż do końca pobrać aktualizację. Potem znowu przesunąć urządzenie w tryb odzyskiwania i zaktualizować firmware urządzenia za pośrednictwem iTunes. Jak wynika z wykonanej pracy, można ponownie korzystać z urządzenia. Początkowo będzie to absolutnie jasne: aplikacje zdjęcia znikają, kontakty i tak dalej. Jeśli masz kopię zapasową danych, a potem tylko kilka minut – a telefon będzie praktycznie taka sama, jak to było, zanim została zapomniana hasło. Jeśli zamierzasz ponownie hasło, aby chronić swoje dane osobowe, należy wybrać numer, który jest trudno zapomnieć, lub napisać kod w zwykłego notebooka lub komputera pliku. To wszystko, co chcieliśmy udostępnić jako część materiału. Mamy nadzieję, że przedstawione informacje będą przydatne dla czytelników i pomóc rozwiązać te trudności.