177 Shares 9924 views

Frezy do obróbki gleby własnymi rękami

Dziś uprawa gleby znacznie łatwiej z szerokiej gamy specjalistycznych urządzeń i dodatkowych części. Kosiarka do obróbki gleby w MTP jest jednym z tych urządzeń, które mają wiele przydatnych cech.


funkcje

Ciągnik jest wyposażony w młynie, który łączy właściwości kultywator i pług, pozwala szybko i przy minimalnym nakładzie pracy, aby rozwiązać wszystkie problemy związane z leczeniem gleby. Bez tego nie może zrobić asystent w obszarach porośniętych szorstkich łodygach roślin, a także pływa, różniących glebie kompleksu. Ta funkcja nie jest ograniczony do młynów, dostarczają wszystkie rodzaje nawozów sztucznych, na poziomie warstwy powierzchniowe mieszanki glebowej, usuwanie chwastów i równocześnie kruszony roślinności. są niezbędne narzędzia dla poprawy łąk i pastwisk przetwarzania złożonych warstw gleby.

gatunek

Cutter uprawa może być kilka rodzajów: pola, bagna i uprawiane ogrodzie. Ten ostatni jest powszechne w obróbki upraw leśnych, usuwanie chwastów i spulchniania. typy pól są niezbędne do pielęgnacji terenów przeznaczonych do sadzenia upraw ryżu i warzyw, które charakteryzują się ciężkim, nasiąknięta struktury. Bog warianty użyteczne w leczeniu łąk i bagien odprowadzana gleby. Uprawne agregaty gleby miele rzędów siewek uprawach zbóż.

typy ostrzy

Płyta nóż umieszczony na obrotowym wale i jest w oparciu o konstrukcji urządzenia służącego do produkcji wysokiej jakości stali. Istnieje kilka typów noży, które są odpowiednie do różnych zastosowań i warunków środowiskowych:

  • jest najsilniejszy dłuto, może być używany na skalistych, gęstych i skomplikowanych części;
  • półksiężyc są uniwersalne w zastosowaniu, jedynym ograniczeniem jest to, że nie może pracować na ziemi z osadów kamiennych;
  • Standardowe noże nadają się zarówno na glebach lekkich i ciężkich, ważne jest to, że jest brak dużej liczby różnych kamieni i zatorów.

pracować szczególnie

uprawa gleby wykonana jest ze stali wystającymi zębami (ostrzami). Urządzenia z tyłu i z przodu układu zębów charakteryzuje się przez dodanie specjalnego PEG stosowanego w celu regulacji stopnia przetworzenia.

Frezy do obróbki gleby ręce z przednimi krawędziami zębów różni się umieszczenie pod silnikiem i obchodzenia się z kierunkiem jazdy. Aby uprościć przenoszenie, produkowane zęby operacyjny koła znajduje się na tylnej ściance. Warto zauważyć, że to urządzenie nie jest używane w nieleczonej gleby i hard rocka.

Urządzenia wyposażone w silnik, który napędza tylne łopatki koła. Takie agregaty mogą mieć dwa warianty zębów:

  • Ostrza ze zintegrowanym kierunku obrotów. Tego typu charakteryzuje się wysoką skutecznością w leczeniu stałego podłoża. Frezarka do uprawy gleby z takiego sprzętu odpowiedniego do stosowania w nieleczonej gleby.
  • Zęby, obracanie do przodu z kołami.

W niektórych przypadkach może być odwołanie do obu stron ostrza, co łączy w sobie zalety obu.

Wśród noży o niewielkich rozmiarach z przednich zębów są mini-pędy. Łączą one w sobie zdolność do pracy w małym obszarze, lekkość i zwrotność. Wybór konkretnego typu zależy od rodzaju gleby i całkowitej objętości pracy.

Jak zrobić młynek do obróbki gleby

W razie potrzeby urządzenie może być wykonany własnymi rękami. Największą łatwość wykonania różni się kolejny przykład wykonania, użycie jest ustalenie elektrownię – może być elektro- lub piły.

rury stalowe ze ścianami o grubości około 0,5 mm są wymagane do wytwarzania ramki. Zaciski to stałe powerplant. Mechanizm ten jest oparty na przekładni łańcuchowej dwustopniowego, w którym pierwsze odpowiedniego łańcucha i koła zębatego konwencjonalnego roweru. Drugi bieg jest większa moc, więc nie mogą być stosowane elementy motocykla.

przeniesienia łańcucha stanowi dodatkowego koła pracy. Domowe frez do gleby wygląda jak rury o dużej średnicy, w którym ząbki 6 wykonania. Po obu stronach są przyspawane do połowy zamontowany łożysk. Wymaga to również wkręty instalacyjne, zapewniając osie kwaterach i łańcuch. Dla każdej sieci przesyłowej jest konieczne, aby osłonek dla ochrony i uziemienia dla piły.

Sprzęt dla motobloków

Pre-frez składa się rysunek w leczeniu gleby, biorąc pod uwagę, że będzie on wytwarzany metodą podrobiony ponieważ postać ta ma wyższą niezawodność. Jako materiał na stal bazowej, wytłaczane arkusze wystawać. Ostrze tnące urządzenie będzie miało słabo wyraźną powierzchnię. Najczęściej w produkcji własnej nabytych urządzeń typu „kurze łapki”.

Najpierw trzeba przygotować pewien zestaw narzędzi i materiałów:

  • Bułgarski lub inny mechanizm nadaje się do szlifowania;
  • spawacz ;
  • rury stalowej (średnica powinna wynosić około 45 mm).

W niezależnych zespołu tnącego do obróbki gleby będą miały odpowiednie wymiary i funkcji do dostępnego obszaru wymagającego obróbki. Jak stosuje rippers może działać sprężyny talerzu.

Ostrzy w trakcie doprowadza się do żądanej wielkości i zagięte w jednym kierunku, pod pewnym kątem. Do podłoża przy użyciu zgrzewarki są dołączone wszystkie szczegóły. Urządzenie do ostrzenia krawędzi, zgodnie z kierunkiem obrotu. Następnie zespół do ciągnięcia jest połączony z konstruktem jest dostrojony w teście włączenia.

Należy zauważyć, że w przypadku montażu części ze stali o średnicy w zakresie od 50 cm do stosowania w tym przypadku głębokość wejścia do podłoża 25 cm. Po sekwencję przełączania musi ustalić wystąpienia zębach do gleby, bez wstrząsów i przemieszczeń gwałtownie.

Jak przedłużyć życie

Szczególne znaczenie ma regularna konserwacja, który zawiera listę działań, aby zapewnić wysoką wydajność i długą żywotność maszyny. Planowany zakres prac powinny być prowadzone w sposób terminowy, jak jest to konieczne dla lepszej wydajności, oszczędności smarów i benzyny.

Młyny do gleby przetwarzanie jest oczyszczony z resztek roślin i suszy brył gleby, a następnie sprawdzić stan techniczny elementów mocujących i regulacji. Konieczne jest również zbadanie napędu urządzeń sprzęgających i ciała działa.