387 Shares 9903 views

Park "Sunny Island" (Krasnodar): przejażdżki, park safari, cena i adres

A co masz skojarzenia z frazą: „Park” Sunny Island „Krasnodar”? Może jesteś kawałek raju w dowolnym miejscu na Ziemi? Czy myślisz, że jest to miejsce dla rozrywki? Nie jest konieczne do odgadnięcia. Powiemy Ci wszystko od samego początku!


O Parku

Proszę sobie wyobrazić: ponad trzysta akrów Twojej dyspozycji! Nie ma absolutnie wszystko, co zadowoli Ciebie i Twoich dzieci. Teraz szybko do przodu do przeszłości. W XIX wieku park „Sunny Island” nadano właściwości znanego Marfe Golovatovoy, wdowa po pułkowniku. W tym czasie jej mąż był nie tylko oficerem artylerii, ale także słynny pisarz Kuban. Z biegiem czasu, powoli płynącej na początku nowego wieku, a teraz w XX wieku Rokkol Adolf Nikołajewicz kupuje tę witrynę. Dzięki dobrej, nie tylko firmy, ale również ekonomiczny jako nowego właściciela, wkrótce na tej stronie pojawił się park, który był otwarty dla wszystkich miłośników przyrody. Stopniowo, obszar ten został przebudowany, zrekonstruowane, bardziej nobilitujące, a wkrótce oficjalnie uznane miejsce spoczynku.

„Sunny Island” może być słusznie uważany za narodowy skarb. Tu, między roślinami nowiutkich i ozdobne klomby, zakonserwowane Survivor – ogromny dąb. Według lokalnych mieszkańców, ma więcej niż sto lat. Wielu ludzi przychodzi tylko go dotknąć i poczuć siłę i wielkość.

wyróżnieniem

Park „Sunny Island” (Krasnodar) można uznać za duma miasta. Po tym wszystkim, że otrzymał wiele nagród. Oto, na przykład, niektóre z nich.

  • "Kryształ Wheel". Ta nagroda dwukrotnie otrzymuję żadnych park. Głównymi kryteriami oceny są prawidłowe: jakość obsługi, opinie klientów.
  • „Best Safe Park” – jest wcale konieczne, aby dać pewne wyjaśnienia. To po prostu oznacza, że bezpieczeństwo jest najważniejsze.
  • „Innowacje, aby przyciągnąć odwiedzających do parku.” Jak najszybciej jakichkolwiek usług wymyślić, aby Państwa pobyt był jak najbardziej przyjemny i komfortowy … Potwierdzeniem tego – nagroda!
  • "Best Zoo". Trudno jest zdobyć ten tytuł. Po tym wszystkim, kocham zwierzęta, aby zobaczyć wszystko. Ale niewielu dokonać zoo, trzeba więcej jakości i zawierają go.

infrastruktura

Mała wyspa ma wszystko, czego potrzeba: są piękne kawiarnie, sieć rozrywkowa i rekreacyjnej. Około trzydziestu karuzele są gotowe do pracy w sam raz dla Ciebie. Cena tych rozrywki bardzo demokratycznym (maksymalne, które można wydać na jednym przyciągania, będzie nie więcej niż sto pięćdziesiąt rubli). Zapłacić, nawiasem mówiąc, można użyć specjalnych kart lub rachunków pieniężnych w tym centrum rozrywki, park „Sunny Island”. Krasnodar mogą być dumni z częścią wypoczynkową. Park słynie korty tenisowe, zoo i pole do gry w paintball.

lodowisko

Mówiliśmy już, że w tym parku można znaleźć absolutnie wszystko! Potwierdzeniem tego – lodowisko „Iceberg”, który obejmuje obszar dwóch tysięcy metrów kwadratowych. Skating kosztuje dwieście rubli, a tu są lekcje są bezpłatne. Podczas istnienia lodowiska w Krasnodarze byli szczególnie zainteresowani w sportach zimowych, takich jak hokej i łyżwiarstwie figurowym.

Safari Park

To jest czas, by zamieszkać na tym, za który otrzymał jeden z jego nagradzanego Park „Sunny Island”. Krasnodar, dzięki tym miejscu, zdobył miłość wielu gości.

Zoo zostało otwarte w ostatnim czasie. I stało się dość nieoczekiwanie. dyrektor zoo (w czasie, gdy nie było jeszcze) dał papuga Aru. Ten ptak spowodował duże zainteresowanie wśród zwiedzających, a wkrótce goście, którzy przyjechali do Krasnodar, zaczęli opuszczać różnych gatunków zwierząt, jako dar dla tego parku. Kolekcja stopniowo rosła i osiągnęła granice zoo. Budownictwo, dekoracji i pielęgnacji zwierząt na wysokości tutaj. Pomimo faktu, że Safari Park jest uważany za jedyny uwaga, prywatne zoo w Rosji!

planetarium

Innym bardzo ciekawym miejscem w parku – Planetarium. Ogromna liczba filmów, które będą interesujące zarówno dla dzieci jak i dorosłych, jest pokazany w nim. Cosmonautics Federacja Kuban utrzymuje bliskie więzi z parku. Po tym wszystkim, co Planetarium nadawanie filmów naukowych, które nie są zbudowane na fikcji, ale na prawdziwych faktów i wydarzeń naszych czasów. A dla tych, którzy nigdy nie byli w takim miejscu, należy odwiedzić! Po tym wszystkim, dużo pozytywnych emocji są gwarantowane!

atrakcje

Więcej być poinformowani o tych rozrywek, które szczyci Park „Sunny Island”. Krasnodar (zdjęcie z jedną z atrakcji widać poniżej), z radością przyjmuje swoich gości. Po tym wszystkim, miasto ma wiele atrakcji i interesujących miejsc.

  • Autodrome. Twoja uwaga jest dwa rodzaje rozrywki dorosłych i dzieci. Więc można ruszyć w drogę wraz z dzieckiem, a nie stać spokojnie na bok.
  • Aerotrek. Ta gra wymyślona stosunkowo niedawno, więc tłumy turystów chętnych do jazdy. Przypomina trochę opóźnionym wersją roller coaster.
  • Widoczność we wszystkich kierunkach. I naszym zdaniem – diabelski młyn. Ta jazda jest najbardziej popularne, ponieważ wszyscy chcemy, aby cieszyć się widokiem na park z lotu ptaka.

  • Dziki zręczność. Dla starszych zwiedzających było to doskonałe narzędzie dla adrenaliny. Takie slajdy, jak mówią, na pewno zburzyć głowę z ramion.
  • Trampolina, zjeżdżalnia „Dragon”. Są dzieci, które nie przyjmuje żadnych atrakcji poza. Dlatego dla tych młodych gości znalazł się również miłe miejsce.
  • Opowieści drogowe. Ta przejażdżka zabierze Ciebie i Twoich dzieci przez strony ukochanych książek. Dość dobra zabawa, umiarkowany i spokojny. Dzieci są zawsze i pozytywne emocje i chęć wrócić.

Oczywiście, można jeszcze bardzo długi czas, aby mówić o tym wspaniałym miejscu. Ale pewnie już własne chciał odwiedzić miasto Krasnodar. Park „Sunny Island”, którego adres – ulica tramwaj 2, zawsze czeka na nowych użytkowników. Rozrywka nie każdy gust. A jeśli nie podoba ci się szum, że jedność z naturą i korzystania z szelestem liści można znaleźć tutaj też. Park – jest uniwersalna. Dlatego czeka na każdego odwiedzającego, duże i małe, głośne i ciche.