358 Shares 5504 views

Restauracja „Straw” (Biełgorod): funkcje i menu

Restauracja „Straw” (Biełgorod) znajduje się w odległości 15 minut jazdy od miasta. Instytucja ta może być bezpiecznie nadana rodzin country club. Są wygodne wyposażenie dla gości z dziećmi i różnych pysznego menu.


Gdzie jest operacja i

Restauracja znajduje się poza miastem w gaju brzozowym. Nie daleko jest rezerwuarem i lasów liściastych. na krajobraz z werandzie widok jest po prostu cudowne o każdej porze roku. Zapewnia relaks wiejskiej wakacje restauracja „słoma”. Biełgorod – duże miasto z rozwiniętą infrastrukturą i mieszkańców wystarczy, aby uciec od zgiełku, oddychać świeżym powietrzem i cieszyć się ciszą.

Obiekt jest Tavrovo-4 Biełgorod region. Dokładny adres – ul. Północ, 19 książka stolik lub zapytać o szczegóły, można zamówić bankiet z góry. Restauracja czynna jest codziennie od 11.00 do 1.00.

Charakterystyka wnętrza

„Siano” ma kilka pokoi, które znajdują się na dwóch piętrach. Na parterze jest hol główny i „White ganek.” Obok każdej tabeli posiada gniazdo do telefonów lub pracę laptopa ładowania.

Główny hol projektantów sporządził w stylu fusion. Tutaj każdy stół ma specjalny kształt. W pokoju nie było żadnych krzeseł. Tutaj tylko miękkie krzesła i małe sofy.

Na parterze znajduje się „White ganek.” W salonie znajduje się duże okna z widokiem na piękne krajobrazy. Pokój urządzony jest w trzech kolorach: białym, żółtym i szarym. Każdy stół ma mały ekran, z którego można przejść na emeryturę. Po południu króluje światło i przewiewne. W godzinach wieczornych, świece są oświetlone i kelnerzy są tam w pomieszczeniu wyjątkową atmosferę tajemniczości i bajek.

Na drugim piętrze znajduje się „Hall bogactwa.” Jest urządzony w stylu orientalnym. Można tam znaleźć wiele rzeźb i figurek słoni. W weekendy restauracja jest pokój dla dzieci. W jej dzieci mogą bawić się z profesjonalnego animatora, a rodzice odpocząć w innych salach.

"Straw" (Biełgorod, restauracja): Menu

Obiekt oferuje swoim gościom dania kuchni rosyjskiej i europejskiej. To menu różni składnika użytecznego i niewielką ilość pikantnych przypraw. To jedzenie jest przeważnie dość satysfakcjonujące i smaczne. Są one zdominowane przez sezonowych warzyw i mięsa różnych odmian.

Restauracja "Straw" (Biełgorod) menu aktualizowana. Był to słynny kucharz Igor Nevinsky. Punktem kulminacyjnym dania są gulasze, które zostały przygotowane według specjalnych receptur, tak aby nie zagłuszyć smak żywności i miękkim suplementu.

Menu zawiera sałatki, owoce morza i rozmaite gry. Zimne przekąski są przedstawiane z dodatkiem naturalnych czerwonych jaj dilekatesnoy i ryb. Różnorodność zup, tłuczone ziemniaki podbić smak każdej smakoszy. Potrawy te są integralną częścią kuchni europejskiej. Można również zamówić tradycyjne rosyjskie zupy lub smaczną zupę.

Gorące dania prezentowane są:

  • jesiotr;
  • Okonia morskiego;
  • Filety okoń;
  • sznycel;
  • cielęcina z warzywami;
  • Turcja i wsp.

Desery są oferowane dla każdego smaku. Może to być delikatne ciasta lub pyszne lody ze świeżych owoców. Lista win w szkole ma wielu pozycjach.

Opinie użytkowników

Goście restauracji częściej zadowoleni z obsługi i smaku potraw oferowanych. Czasami można przeczytać i negatywne opinie o muszek w lecie. Administracja zmaga się z tymi owadami, jak to możliwe. Ten problem jest związany z lokalizacją miejsc w strefie leśnej.

Bankiety odbywają się na odpowiednim poziomie. Praktycznie wszyscy klienci byli zadowoleni z dyskretną obsługę i świątecznej dekoracji stołu. Byli szczęśliwy muzyka na żywo w piątki i soboty.

Podczas wakacji, w restauracji „Straw” (Biełgorod) oraz programy rozrywkowe. stwierdził również tutaj „Dinner Party” z kuchni Salvador Leo.