260 Shares 9856 views

Przycinanie drzew wiśni jesienią – obowiązkowe i regularne ćwiczenia

Niektóre drzewa, w tym takich jak wiśnie, kwitnienie wcześnie. Dlatego wiele z działań prowadzonych z nimi w upadku. Że opieka cherry – przycinanie, nawożenie, itd., Przeprowadzona pod koniec października lub na początku listopada, w zależności od regionu, w którym rośnie, to jest w pełni uzasadnione. Nawozy, na przykład, wykonane w tym czasie, przyczyniają się do wzrostu drzewa.

Przycinanie drzew wiśni jesienią – jest to jedna z głównych metod opieki, co jest do poprawy owocowania. Wiadomym jest, że to powinno być regularnie i na czas, a ze względu na wiele cech zrobić.

Według ekspertów, spadek upraw wiśni znacząco poprawia rentowność tych drzew pestkowych, zwiększając ich wydajność i okresu produkcyjnego. Jest to czas potrzebny do wytworzenia słabo warstwowych koronę lub miseczkowate.

W pierwszym przypadku drzew przycinanie wiśni jesienią przeprowadzone na drzewach z dobrym gałęzi. Zazwyczaj hodowcy tworzą koronę z sześciu głównych gałęzi. Pierwsza warstwa może być dwiema sąsiadującymi głównymi celu gałęzi. W tym trzecim poście prawidłowego nieco wyższa – na dwadzieścia centymetrów ku górze.

Druga warstwa musi być również dwa oddziały, odległy od pierwszego w odległości około metra. Następnie przez nią w odległości od trzydziestu centymetrów utworzonej inną.

Przycinanie wiśnie upadek ułożone-rzadki metoda polega na usunięciu żyły centralnej po roku po ostatnim pojedynczy oddział zostać utworzona.

Kiedy drzewo jest jeszcze młody, nie dotykaj go, ponieważ główny wzrost jednego roku może zostać całkowicie zabity przez mróz, szczególnie w obszarach, w których są wykonane nacięcia.

Te osoby, które są na tyle silne, aby zagęścić, usunięte tylko największym ociężałe gałęzie, nie wszystkie i nie małe. Ten uprawy czereśni w spadku nie zaszkodzi przyszłe plony. Konieczne jest jedynie, aby uznać, że spóźnione działania w celu złagodzenia koronę może przyczynić się do zmniejszenia zimotrwalosc drzew.

Prawidłowe przycinanie wiśnia zależy od konkretnego drzewa. Ta kultura ogród jest dwojakiego rodzaju: drzew i krzewów, itp.

Najnowszą formą zyski długo wiszące silnie zagęszczania koronę. To wszystko i trzeba budować na zasadzie ujął, przerzedzanie i usuwania dużych, pozostawiając w zasadzie tylko małe oddziały.

Drzewo wiśniowy ma zazwyczaj wąski kształt ostrosłupa o wysokiej korony cięcia metodą słabo sznurami haczykowymi.

Tak więc, podstawowy szkielet gałęzie celu należy umieszczać pod kątem mniejszym niż czterdzieści stopni, aby zapobiec pękaniu drzewa, ponieważ jest starzenie.

gatunki drzew owocowych kultury owocuje tylko buketnye kapusty. W związku z tym po wytworzeniu korony spadek wiśnie przycinanie stanowi jedynie usunięcie sucha, splatanie lub połamanych gałęzi.

W ogóle, przycinanie drzew wiśni w upadku – jest przerzedzenie lub skrócenia. To drzewo jądra od drugiego roku, młodych gałęzi, z czego ponad pół metra długości, skrócić o jedną trzecią. A następnie przycięcie jest przeprowadzane w zależności od uzyskanego kształcie korony i jego wielkości.