732 Shares 3252 views

Pistolet Colt – ważki argument demokracji

Pistolet Colt – doskonały przykład realizacji techniki w produkcji półautomatycznej broni palnej. Celem warunkiem jej powstania była potrzeba zapewnienia szybkiego US Army-mający wysokiej wytrzymałości i precyzji rozpadu broni wypalania. Po licznych testach i ulepszeń technicznych pistoletów Colt, które zastąpiły rewolwery, broń stały się podstawą armii amerykańskiej.


Brane pod usługi w wczesną wiosną 1911 roku, już w 1913 roku zaczęli regularnie dostarczane do bazy marynarki wojennej i piechoty morskiej. Pistolet Colt (Colt M1911) – prawdziwy majstersztyk, zaprojektowany przez Johna Browninga, łączy w sobie wszystkie innowacyjne rozwiązania projektowe, które próbki, takie jak modele 1900, 1902 zostały uzupełnione przez „cywilne” i innych. 45 nabój po zakończeniu ACP 1911, wyposażony był ważony pocisku powłoki. Jego początkowa wynosiła 262 m / s, masa – 14,7 g, a energia ruchu – 505 J.

Zespół tych cech nadaje dużą siłę hamowania kuli: wepchnięcie w korpusie na głębokość 35 cm, przesyła większość docelowego jej energia kinetyczna, nawet jeśli sposób jego ruchu posiada mniejszą przeszkodę. Automatyczne wypalanie kosztem wpływu na stan krótkim czasie bagażniku. Zmniejszenie łodygę – w oparciu o systemy oparte na opatentowanych wzorów Browning 1897 zabezpieczającą.

Dziś ten mechanizm jest stosowany przy projektowaniu większości modeli broni półautomatycznej. Colt jest wyposażony w pojedynczym rzędzie magazynu skrzynkowej mieszczącym siedem rund. Pierwszy pistolet Colt 1911 stal Voronoi późniejszego wykorzystania w produkcji innych powłok wykonania. Niektóre modele kolekcjonowania nawet użyć specjalnej dekoracji dołączony do broni stylowy i elegancki wygląd. Potrzeby ludności cywilnej w uzbrojeni byli zadowoleni ze sprzedaży komercyjnej wersji, która została wywołana pistolet Colt Government Model.

Modele te mogą być ozdobione grawerowania i policzki rękojeść wykonana z drewna orzechowego. Wystrój cecha na nich – charakterystycznym kształcie rombu nacięcie, że brakowało tylko śrub złącznych. Takie gładkie powierzchnie w kształcie rombu nosił nazwę „diamentowe”. Produkcja broni odbyło się początkowo na fabrykach Colt spółki, a później opanowali problem technologii „Springfield”, „Remington” i kilka innych firm, które pozwoliło sprostać stale rosnącym potrzebom.

Podczas walk na arenie świata powstały regularne dostarczanie tej broni wojsk Rosji, Wielkiej Brytanii i Francji, a później stał się Colts z powodzeniem wykorzystał US Army, która weszła do wojny bliżej jego końca. Dało to bezcenne doświadczenie jako bojowego użycia broni i możliwość wszechstronnej oceny jego niedociągnięć na równi z korzyściami.

Colt okazał się niezwykle niezawodną broń w sytuacji bojowej, a wykazały wysoki stopień bezpieczeństwa operacyjnego. Ta próbka broni ma stałą, standardową długość skoku i wymaga trochę wysiłku, aby nacisnąć spust. Kąt pochylenia w uchwycie 108 stopni, a jego kształt umożliwiają szczelnie przykryć i miły w dotyku, dobrej kontroli broni podczas strzelania. Istotne niedociągnięcia znaczną wielkość i wagę. Ale to nie powstrzymało Colts M1911 aby stać się jednym z najpopularniejszych pistoletów na świecie.