301 Shares 7997 views

Katarzyna Skulkina: biografia i życie osobiste. Wzrost i waga Ekateriny Skulkinoy

Telewizor zajmuje silną pozycję w codziennym życiu zwykłego człowieka. Po ciężkim dniu ramienia automatycznie rozciąga się na pilocie zdalnego sterowania. Uwagę widza oferowany jest ogromną liczbę kanałów dla każdego smaku. Trudno wyróżnić szczególnie popularne programy, każdy z nich ma swoją własną grupę docelową.

Jednakże, istnieje wiele programów, które każdy lubi patrzeć, bez wyjątku. Należą do nich przede wszystkim pokazy komediowe. Największe widzowie uciesze byłego Związku Radzieckiego przynosi KVN. Katarzyna Skulkina Władimir Zelensky Pavel Volya, Garik Martirosyan i wiele innych wspaniałych artystów zawdzięczają swój sukces właśnie ta rozrywki. KVN podoba widzów już od dłuższego czasu.

Humor jako silnik Sław

Wielu producentów czuł, że format jest taki lekki, humorystyczny, cichy program jest bardzo interesujący dla publiczności. Po „KVN” wyszło na jaw, i innych oryginalnych pokazach. Należą transmisję, takich jak „Matki Rosji”, „Make Me Laugh”, „Komedia Bitwa”, „Comedy Club”, „Daj młodzież” i wiele innych. W swoich widzów z podziwem i radością powitał uczestników są już znane. Jednak dopiero po Drink wiele osób zastanawiało pytania o jednolitym Misha Galustjan jak stary Ekaterine Skulkinoy czy istnieje druga połowa Garik „Bulldog” Harlamova I T. D.

Większość utalentowanych młodych fanów byli zadowoleni z drużyn męskich „Comedy Club” i „Nasha Russia”. Wiele się doczekać, kiedy ten sam ukaże się w kinach żeński odpowiednik humorystycznych programów. Wreszcie, ku uciesze wszystkich pięknym połowie krajów WNP na ekranach zewnątrz nowy show „Komedia Vumen”. Jest to rozrywka „produkt” dał widzom szansę po raz kolejny cieszyć się fantastyczną jasne artyzm i znajome dziewczyny, wśród których Katarzyna Skulkina wyróżnia. Biografia tej uroczej pani jest ściśle związany ze sceną. W tym przypadku, pierwsza „schronienie” jej talent został KVN.

Dzieciństwo i rodzina

Nie jest tajemnicą, że Związek Radziecki przedłużony do setek tysięcy kilometrów, zawarcie w jego „Embrace” z wielu miast, miasteczek i małych miasteczek. To właśnie podczas jednej z takich osad, zwany Yoshkar-Ola urodziła się Katarzyna Skulkina.

Biografia przyszły słynny KVN-schitsy rozpoczęli trzeci dzień pierwszego miesiąca latem 1976 r. Jej rodzice – ludzie są dość daleko od kreatywności i scen. Papież dziewczyna robi robotę prawdziwy mężczyzna, w Kojima dawna uważane rzemiosłem wojskowym. Odszedł w randze wojskowej generał. Mama uczy się języka rosyjskiego.

Od dzieciństwa, Catherine wykazała zainteresowanie poznania nowego i nieznanego. Uczęszczała liczne koła i sekcje. W ciągu dziesięciu lat, że Katarzyna spędzonych w Liceum №11 rodzinnego, było niezbędne „część” z każdej szkoły spektakle, recitale i „skecze”. Poza tym, ona kochała, aby zadowolić swoich bliskich swoje występy.

Śladami Hipokratesa

W 1993 roku szkoła medyczna, usytuowany w mieście Yoshkar-Ola, gościnnie wziął w twoich murach nowy strumień studentów pierwszego roku, wśród których był i Catherine Skulkina. Biografia dziewczęta zaktualizowane informacje na temat nowych nauk i przedmiotów, które są zbiorczo nazywane „Medicine”.

Po trzech latach ciężkich treningów, ona dostaje pracę w Klinice chirurgii w miejscowym szpitalu. Ale po pewnym czasie postanowiła kontynuować naukę i poszedł do Kazania. Zdarzenie to miało miejsce w 1997 roku. To było wtedy, że Uniwersytet Medyczny Kazan nabył nowego studenta na Wydziale Stomatologii, który rozpoczął Ekaterina Skulkina. Biografia przyszłość wyznawcą Hipokratesa aktualizowana o nowe fakty: w roku 1999, stała się liderem uderzające uniwersytecką drużynę KVN.

Dentyści grać KVN

W przyszłości, poprawia swoje umiejętności teoretyczne w praktyki medycznej. Po zakończeniu praktyki Ekaterina zwiększa swoje kwalifikacje medyczne Residency. W tym samym czasie, szybko się rozwija, a jej kariera twórczy. W 2003 roku zespół Kazan „Cztery Tatarzy” staje się nową stolicą, która stała się już dobrze znany w mieście KVN uczestnika Katarzyna Skulkina.

Ona pewnie prowadzi swoje „wesoły i zaradny” rówieśników „Przez ciernie do gwiazd.” W 2003 roku sukces zespołu to pierwsza liga KVN, gdzie młodzi i żywe uczestnicy uniknąć wszystkich rywali i został mistrzem. Na tym Kazań chłopcy prowadzeni przez stomatologa nie zatrzymał, aw tym samym roku „wysadzić” ich wydajność Jurmala, biorąc jedną z głównych nagród – Grand Kivinen w złotym.

Kolejnym etapem KVN

Rok później do zespołu, „Cztery Tatarzy” otworzyło drogę w którym byli przetrzymywani na scenie Major League. W 2004 roku zespół znakomicie radzi sobie na scenie i odbywa się w półfinale programu rozrywkowego. W ciągu roku od twardych facetów przychylność publiczności i sędziów i przekazać do finału.

Ich rywalami na ostatnim okrążeniu Major League stały zespół Moskwa „Megapolis” zespół „stan wyjątkowy” z sąsiedniej Białorusi i Suchumi „koktajl” „Narty z Abchazji”. Po przejściu przez powitanie, dwa ciepłe, wiatr i konkurs muzyczny „Cztery tatarski” zajęła drugie miejsce. Zespół wszedł Mińsk kolegów i stracił w sprawiedliwy drużynie walczyć w Moskwie i Suchumi.

nowe początki

W 2006 Ekaterinu Skulkinu zaproszony do telewizyjnego show „humorystyczny Comedy kobiety.” Projekt szybko podbił serca widzów i ironiczny humor i trochę ostrej dziewczyny był specjalny „highlight” programu. Następnie Natalya Eprikyan (uczestnik zespołu moskiewskiego KVN „Megalopolis”) „wabi” Katarzyny w innym serialu – „Maid Institute Vumen”.

Ogromna liczba widzów z zainteresowaniem i entuzjazmem obserwując kolorowe i wyraziste kobiety, której talent jest rozpoznawana i liczne krytycy. Stało się przykładem do naśladowania. Symbol kobiecej siły i męskości: „… zatrzymać prowadzenie konia w płonącej chaty” – to Ekaterina Skulkina. Wzrost, waga, ulubione książki, jedzenie i muzyka – publiczność próbuje dowiedzieć się wszystkich szczegółów ich ulubionym. Nawiasem mówiąc, parametry swojej dziewczyny nie ukrywa. Jego wysokość – 180 cm, ciężar – 94 kg.

łącząc projekty

Wraz z oszałamiającym sukcesie damskiej programu, Kazan „dentysta” Nie zapomnij i jego zespół KVN. W 2006 roku młoda kobieta i jej zespół „Cztery Tatarzy”, do udziału w czterdziestym piątym jubileuszowym koncercie KVN. Potem przez pewien czas zespół stracił w telewizji. Każdy uczestnik stara się budować swoją przyszłość. W 2010 roku Katarzyna Skulkina debiut na scenie. Jej pierwsza wystawa nazywa się „Happy Room”, który został później przemianowany na „szukać żony. Tanie! "

Rok później zespół Kazan „Cztery” Tatarzy w tej samej grupy został zaproszony na rocznicę półwiecza KVN. Uroczystość ta odbyła się w Rydze, a „Cztery Tatarzy” zgarnął z Big Kivinen w ciemności. W tym roku został również naznaczony przejściowym Ekateriny Skulkinoy zespół „zespół XX wieku”.

Jest to niemożliwe, aby zwrócić uwagę na udany debiut posągowej urody, a także w przemyśle filmowym. Ostatnio na telebimach spośród lekkomyślnego komedii „Co się dzieje człowieka.” Taśma ta wyraźnie błysnął Catherine.

życie osobiste

Obecnie kariery utalentowanej młodej aktorki jest u szczytu swojego rozwoju. Jednak ogromna część jej życia gra rodzinę. Życie osobiste Ekateriny Skulkinoy nieobjęte zasłoną tajemnicy. Ale nie możemy powiedzieć, że wszystkie wydarzenia w życiu gwiazdy telewizji umieścić na widok publiczny. Mąż Ekateriny Skulkinoy – Denis – to człowiek dość daleko od kreatywności i scen. Jednak zdecydowanie popiera wszelkie inicjatywy jego drugiej połowie. Para ma syna Oleg.