693 Shares 3790 views

Jak sprawić, by Nunchuck szkolenia? Walki broń z różnych materiałów

Są nunchuck są dość drogie, dlatego wiele zwykli ludzie po prostu nie są przystępne. A co zrobić, jeśli chcesz opanować tę broń, aby bronić się przed łobuzami, ale nie można kupić tę jednostkę bojową? Najlepszym rozwiązaniem dla rozwiązania tego problemu może być produkcja tej broni własnymi rękami. W tym artykule dowiesz się jak zrobić Nunchuck w domu, nie łamiąc prawa. Oczywiście, nie próbują majstrować jednostkę prawdziwa walka, która nie tylko jest bezpieczna w użyciu, ale zabrania także kodeks karny.

Jak sprawić, by Nunchuck drewna

Do pracy potrzebne są następujące materiały i narzędzia:

 • zwykły kij do mopa z bardzo mocnego drewna;
 • Ogniwa łańcucha są niewielkie lub liny segmentu;
 • Dwie śruby hakowe samogwintujących;
 • taka sama liczba bramek z szerokiej półce;
 • piła lub wyrzynarka;
 • wiertarka;
 • papier ścierny;
 • ruletka;
 • ołówek.

Zanim zaczniesz, musisz obliczyć, jak długo powinny być kij i łańcuch (lina). Jeśli planujesz trenować za pomocą Nunchuck, zmierzyć długość od kciuka do łokcia i szerokości pędzla. W rezultacie, powinny mieć dwa parametry. Po pierwsze – jest to długość biegunów, a druga – długość łańcucha. Przy okazji, można dostać kij około trzech Nunchuck.

Dalsze działania jest bardzo prosta. Po pierwsze, starannie dobrany kij papier ścierny. Tnie się część 2 i fazowanie krawędzi. Teraz weź łańcuch i zamocować śruby po obu stronach. Dla większej niezawodności, można obsługiwać mocowanie przestrzeń lakierniczą. W jednym kawałku kija od góry Otwór o średnicy mniejszej niż śruby i przykręcić. Podobne działania i przejść do drugiego segmentu drewna. Można to uznać za dzieło kompletne. Teraz, gdy wiesz jak zrobić Nunchuck od zwykłych mopów.

papier

Nie jest konieczne, majsterkowanie to broń z drewna, dla dzieci do zabawy i ćwiczeń powinno być w porządku i nunchuck z papieru budowy. Dodać do nich nie będzie miał trudności. Jak sprawić, by Nunchuck papieru, dowiesz się właśnie teraz. Do pracy potrzebne będą:

 • papieru budowy;
 • kręgowego;
 • Taśma elektrycznego;
 • szydło.

Przygotuj papieru lub tapety. Podjęcia wszelkich niezbędnych pomiarów (patrz wyżej). Obliczenia te, musimy w produkcji dwoma uchwytami. Złożyć papier tak ściśle, jak to możliwe, w wyniku, należy uzyskać średnicę drążka nie więcej niż trzy centymetry. Dalsze dobrze przymocować za pomocą taśmy po obu stronach uchwytu, w środku także nie zapomnieć o konsolidacji. W ten sam sposób zrobić drugi kij. Teraz mierzy pięć centymetrów od krawędzi uchwytu, Pierce szydło tutaj, będziesz miał dziurę. Gwint uprząż i abseil przez nią. Ponieważ druga dźwignia powinna zrobić to samo manipulacji jako pierwszy. Wykonane nunchuck szczelnie owinąć taśmę. To jest to!

plastikowy

Materiał jest ze sztywnego tworzywa sztucznego lub gumy mogą służyć do szkolenia nunchaku płuc. Aby taką broń, trzeba wziąć:

 • Kawałek 2 wąż;
 • Pianka grubość arkusza nie więcej niż dziewięciu milimetrów;
 • lina lub sznur.

Cięcia dwa odcinki rur, z których każda zawiera otwór spustowy 1,5 cm od krawędzi i połączenie koronki. Następnie owinąć rękojeść z kawałkiem pianki tak miękki i odwrócił końce uchwytów. Jeśli nie, to w procesie szkolenia własne ryzyko uszkodzenia oka. Nie chcesz przepustkę dożywotnią do bandażem jak feldmarszałka Kutuzowa? Następnie przygotowuje się taśmę z gumy piankowej, tak długo, że przeprowadza się na każdym z ramion na krawędzi trzech centymetrów. Następuje przez nacięcie na każdej stronie cztery razy, a następnie umieścić je w pary i sklejają się ze sobą. W rezultacie, ramiona powinny uzyskać zaokrąglone końce. Do pianki, która odbyła się tak mocno, jak to możliwe, można przykleić lub przymocować wątek. Więc masz odpowiedź na pytanie: „Jak zrobić nunchaku z rękami plastikowe?”.

Z plastikowych butelek

Jak zarobić więcej Nunchuck? Mogą zrobić z pustych plastikowych butelek o pojemności 330 ml. Ponieważ praca ta jest bardzo prosta, można go obsługiwać kogokolwiek bez trudności. Każda pokrywa trzeba wywiercić otwór o średnicy mniejszej niż czterech centymetrów. Następnie za ich pośrednictwem należy zdać liny do wiązania węzłów, dokręcić. Musimy wyciąć dno butelki. Tylko w ten sposób krawędzie zaokrąglone uchwyty są otrzymywane i nie spowoduje obrażeń podczas treningu ty lub twój partner.

z gazet

Nie chcesz, żeby poeksperymentować przez długi czas na produkcję nunchaku, ale będą musieli ćwiczyć? Można przejść przez siebie, aby prosty sposób, należy je od tradycyjnych gazet. Nie zdziw się, że są nie mniej skuteczne niż w treningu tworzywa sztucznego lub drewniane nunchaku. Kruchość – to jest chyba tylko brak im, że jest to wadą można nazwać stretch. Dokonać takiego Nunchuck pod wpływem siły nawet dla dziecka, nie ma nic łatwiejszego niż toczyć do probówki kilka gazet, aby wyciągnąć je gumką i podłączyć do dowolnego ciągu znaków.

Parametry, które muszą być brane pod uwagę w pracach

Więc jak zrobić Nunchuck, tak, że są one nie tylko bezpieczne, ale również łatwy w użyciu? To pomoże ci kilka sztuczek do ich wytwarzania.

 1. Aby ustalić prawidłową długość rękojeści, zmierzyć odległość od zgiętym kciukiem do góry do łokcia.
 2. Zmierzyć szerokość pięści. Odległość ta będzie mieć długość związku.
 3. Materiał działanie jako mostek może być liną, łańcuchem pakietu.
 4. Uchwyty kształt może być okrągłe, okrągłe, stożkowe lub szlifowane.
 5. W celu określenia grubości pałeczek stożkowych mierzona długość drugiego paliczka małego palca (od wierzchołka) i długość drugiego paliczka palca wskazującego (grubszy koniec).
 6. Broń trening siłowy może wahać się od 120 do 160 gramów na najprostszy Nunchuk, od 600 do 1000 gramów – do walki, od 2500 do 5000 gramów – dla ważone.

Może po przeczytaniu tego artykułu znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania związane z produkcją urządzeń treningowych, a teraz wiem, jak zrobić Nunchuck.