403 Shares 8079 views

Włoska jakość i elegancja: Obuwie „Baldinini”

Elegancki klasyczny bez fanaberii – Obuwie „Baldinini” – włoska marka, która pojawiła się na początku 20 wieku. Motto marki – „Projektowanie bez utraty komfortu.” Według fanów modeli obuwia są tak wygodne, że można spać w nich.

historia marki

Mark podjął pierwsze kroki w branży obuwniczej w 1910 roku, produkując modele szyte ręcznie na zamówienie. produkcja rękodzieło można prześledzić teraz, przeplata się z kreatywnych pomysłów Fashion House.

Globalna rozpoznawalność marki osiągnięty dopiero w trzecim pokoleniu w latach 70-tych. Pod kierownictwem Jimmy Baldinini jest ona uruchomiła nowe buty „Baldinini” – Urocze ręcznie chodaki. Modele sprzedawane jak ciepłe bułeczki w zimie.

Mark przeszedł liczne wyszukiwania, eksperymentów, odkryć i wielu kolekcjach, zanim stał się znaną marką. Po ponad stu latach pracy i miliony par butów sprzedawanych firma ma wiele podobnych sklepów w wielu krajach na całym świecie.

Obuwie „Baldinini” jest eksponowana w Muzeum firma rodzinna. Eksponaty – cztery tysiące par modeli wykonanych dla odwiecznej historii Fashion House.

produkty

Projektant Jimmy Baldinini pewność, że każda osoba musi mieć co najmniej dwie pary wysokiej jakości obuwia: dla każdego dnia i do publikacji. Dla produktów codziennego zużycia mogą się różnić nawet skromny i skromność. Na wieczorne wersje modelu powinno być jasne, kręcone, pozwolił platforma wielowarstwowa.

W linii obuwia marki prezentowanych na każdym sezonie od chodaków do butów. Niektóre kolekcje – powściągliwy, ale eleganckie zamszowe, skórzane buty, lakierki buty, buty miechy. Dobrze przedstawione i pozornie niesamowite modele: buty, ozdobione kryształami Swarovskiego, buty ze złotymi ornamentami i rocznika efekt.

Obuwie „Baldinini” słynie obcasach: są one zróżnicowane i wyraziste. Klin pięta, dobra stadnina, platformy lub klin – na każdą okazję można wybrać model. Znana marka ma szczególny nastrój. Produkty marki kobiece i piękne jak sama Włoszech.

Celebrity wybrany "Baldinini"

„Baldinini” – buty (opinie z wielu gwiazd krajowych i zagranicznych potwierdzić), które można nosić na każdą okazję. Włoska marka woli nosić księżnej Diany. Uważa się, że marka projektant stworzony specjalnie dla par monarchów. Ale nawet dzisiaj rodzina królewska korzysta z usług firmy: Keyt Middlton preferuje buty firmy.

Jean-Klod Van Damme jest uznawany za dość nietypowy sposób, że jest produktem Włochów.

Władimir Putin i okresowo ubiera się na czarno Oxfordy tej marki – Klasyczne buty męskie z niewielkim obcasem.

Pierwszy tenisista świata Novak Djokovic preferuje również sneakers i buty włoskiej marki.

Produkty "Baldinini" jest Claudia Schiffer. Ci, którzy mieli szczęście zobaczyć ubieranie Monica Bellucci, twierdząc, że aktorka uwielbia buty, sandały i chodaki znane marki.

Obuwie damskie

Damski firma Collection – różne modele i kolory, od klasycznego do ścisłego modnych produktów. Damskie modele są dostępne z zasadą komfort, luksus, ale nie pretensjonalne.

Wybór obuwia jest naprawdę wielki. Choć buty i sandały są przeznaczone do łagodnego klimatu Włoch, model popytu w regionach rosyjskich. Zwłaszcza kobiety wybierają buty i buty. Obuwie „Baldinini” (zdjęcia – buty z nowej kolekcji – powyżej) z powodu praktycznego pięty mogą być noszone na co dzień. Botki, Półbuty na wysokich obcasach idealne na wieczór.

Wszystkie wzory obuwia dla kobiet zróżnicowane: klasyczny, elegancja, styl casual i modelu, jakby przyjść do nas z przyszłości. W każdym przypadku produkt spodoba się zarówno dziewczyny biznesu, a jeden, że preferuje sportowy styl.

Buty męskie

Męskie buty „Baldinini” – zbiór klasycznym, sportowym designie i stylu casual. Włoska marka tworzy produkty dla mężczyzn pod hasłem – „złoty środek” Gama modeli – semi buty, buty, trampki, mokasyny.

Kiedy projektanci używają zamszu szycia tekstyliów i łydki. Że to sprawia, że możliwe do osiągnięcia pożądanej tekstury. W każdym sezonie, włoska marka produkowane modele o zróżnicowanej palecie barw. Tak więc problem jest wybór obuwia dla zaginionych.

Włoskie buty marki tanie, ale cena opłaca. Możemy stwierdzić z pewnością, że produkt nie jest delegowany się po miesiącu skarpetek. Za jakość modeli zapewnia główny projektant Jimmy Baldinini firmy.