619 Shares 4225 views

Każdy chciałby wiedzieć o tych 15 rozszerzeń w „Google Chrome” jak najszybciej

Teraz większość ludzi jest za pomocą przeglądarki WWW „Google Chrome”, ponieważ oferuje im najbardziej stabilną pracę, wiele możliwości, przyjazny dla użytkownika interfejs i wiele innych. Jednak wielu nie używają nawet połowę oferowanych możliwości, ponieważ po prostu nie są świadomi istnienia rozszerzeń. Co to jest? Rozszerzenie – jest to specjalna aplikacja, którą można zainstalować w swojej przeglądarce, a to zwiększa jego funkcjonalność. Sprawdź najbardziej popularne i przydatne z nich.


Google Hangouts

To rozszerzenie pozwala zastąpić Skype, Facebook Messenger bez korzystania z dodatkowej pamięci. Po zainstalowaniu tego rozszerzenia, można pozostać w kontakcie z przyjaciółmi szybko i łatwo, bez konieczności trzymania stałej dodatkową kartę otwarte. Aby to zrobić, trzeba tylko konto w Google.

LastPass

Każdy wie funkcję Autouzupełnianie dla nowoczesnych przeglądarek – wpisać swój login i hasło raz i już nie trzeba wprowadzać ich ponownie. Ale podczas gdy system ten ma wiele wad, które nie stanowi rozszerzenie LastPass. Dzięki niemu będziesz w stanie kontrolować wszystkich haseł, nie dając im dostęp do innych ludzi.

kieszeń

Ta aplikacja jest bardziej wygodne i komfortowe alternatywą do zakładek. To tłumaczy się jako „kieszeń”, aw rzeczywistości jest to, że jest. Podczas przeglądania stron internetowych i znaleźć coś ciekawego, że chcesz odłożyć na później, można umieścić go w „kieszeni”, a następnie, gdy masz wolny czas, aby szybko uzyskać dostęp do witryny, którą chcesz.

PushBullet

Jeśli chcesz podłączyć komputer do urządzeń mobilnych, to rozszerzenie będzie doskonałym wyborem. To pozwala nie tylko monitorować jednego urządzenia do drugiego – będzie można wykonywać te czynności, które nie są nawet śniło – Otrzymuj powiadomienia z komputera do telefonu i odwrotnie, aby odebrać SMS z komputera, i tak dalej.

Lazarus

To rozszerzenie jest po prostu niezbędna. W każdym przypadku, sytuacja w życiu, kiedy zostały wpisując ogromny wiadomość lub tekst, a następnie przypadkowo kliknąć zakładkę „Wstecz”, zamknięte, lub w przypadku czegokolwiek innego. Tekst i kilka godzin zmarnowanych. Jeśli masz zainstalowane rozszerzenia, to nie nastąpi, ponieważ zapisuje wszystko piszesz, i pozwala na odzyskanie danych w sytuacjach, w których zostałyby bezpowrotnie utracone.

Ghostery

Wszyscy wiemy, że bardzo wiele witryn żyć kosztem reklamy. W zasadzie, to nie jest problem – nie chcesz, nie klikaj w reklamy banerowe, nie klikaj na linki i tak dalej. Ale niektóre miejsca są zainstalowane trackerów, które zbierają informacje o użytkowniku, aby następnie użyć go do szerokiej reklamy kierowania. To rozszerzenie pozwoli Ci śledzić trackerów, a nawet zablokować je, jeśli chcesz mieć dane osobowe pozostały nienaruszone.

unosić zoom

Niezastąpiony rozszerzenie dla tych przeglądania obrazu internetowych lub po prostu czytać wiadomości, które są wkładane w obrazie. Bardzo często na stronach internetowych można znaleźć mniejsze wersje obrazów, które są dostępne w standardowym rozmiarze jedynie po kliknięciu na link. Z tym rozszerzeniem, nie trzeba już kliknąć na obrazek, aby go zobaczyć – po prostu umieść kursor myszy nad.

Evernote Web Clipper

Teraz prawie każdy używa bardzo wygodny i praktyczny organizer Evernote. A jeśli należysz do tych osób, to rozszerzenie pozwoli Ci zaoszczędzić nie tylko na całą stronę, ale także elementy, czego nie można zrobić tylko

TabCloud

Bardzo często ludzie odkrywają codziennie tę samą kartę, a jeśli wielu z nich, to nawet ten proces może trwać długo. Z tego procesu rozprężania będzie znacznie bardziej elastyczne. Można łączyć niektóre występy w grupie, a następnie otwórz grupę, co prowadzi do odkrycia wszystkich kart, które zostały dodane do.

Todoist

To rozszerzenie pozwoli Ci zorganizować swój dzień w najmniejszych szczegółach. Będziesz mógł zrobić list, generowanie harmonogramu, tworzyć notatki na różne tematy. Zauważ, że Todoist – to także program dla komputera, jak również aplikacji dla platform mobilnych, dzięki czemu można go używać w każdym miejscu, skonfigurować synchronizację.

Social Fixer

Wszyscy użytkownicy Facebooka wiem jak to społecznościowy wprowadza nowe funkcje obroty. Oni po prostu uruchomić, bez patrzenia na użyteczność lub szkody mogą powodować, a następnie odfiltrować coś, co większość ludzi narzekać. Oczywiście, jest to bardzo nieprzyjemne i niewygodne, więc należy używać tego rozszerzenia. To pozwala odfiltrować wszystkie niepotrzebne funkcje i dostosować sieć społeczną do własnych upodobań.

Hola Lepszy Internet

To tylko jeden ze znanych rozszerzeń, które istnieją w przeglądarce. wszystkie one wykonywać jedną funkcję – aby dać Ci dostęp do stron internetowych, które są zablokowane w swoim regionie. Najbardziej jaskrawym przykładem – jest Netflix, sieć telewizyjna, dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych. Ale jeśli używasz tej lub innej podobnej rozszerzenie, wszystkie ograniczenia zostaną usunięte – trzeba tylko wybrać maskę nami, a strona rozpoznać komputer jakby rzeczywiście iść na terenie Stanów Zjednoczonych.

Wolfram Alpha

Każdy wie, niezwykle bogate i przydatnej wiedzy Wolfram Alpha, ale na to nie jest bardzo wygodne. Problem został rozwiązany za pomocą oficjalnego rozszerzenia przeglądarki, które można zainstalować się na dwie sekundy. Po tym, należy po prostu wpisać szukany ciąg „a =”, aby uzyskać dostęp do wyszukiwarki bazy wiedzy. I to jest bardzo dużo, aby pomóc w różnych sytuacjach.

pęd

Przeglądarka domu „Google Chrome” nie wygląda strasznie, ale nie można powiedzieć, że jest szczególnie piękna. Jeśli zainstalujesz to rozszerzenie, przeglądarka zostanie przekształcona w mgnieniu oka. Na stronie głównej będzie teraz wyświetlać inny obraz, który, nawiasem mówiąc, są wrażliwe na porę dnia, a jeśli masz stoczni w godzinach wieczornych, a zdjęcia będą ciemniejsze w nocy. Można również ustawić duży zegar demonstrację, obszar do produkcji różnych list, i tak dalej.

miód

Jeśli często dokonać zakupu on-line, na pewno trzeba zainstalować to rozszerzenie. To całkowicie skanuje stronę, dla której minęło, i daje wszelkie rabaty i promocje, które są tam w tej chwili dostępne.