716 Shares 9647 views

Pavel Astakhov: biografia, rodzina i dzieci

Więcej niż sześć lat na stanowisku Komisarza prezydenta Rosji na rzecz ochrony praw dziecka Pavel Astakhov trzeba. Biografia życie osobiste od tego znanego prawnika zawsze budzi zainteresowanie wielu. Uważany jest za jeden z najlepszych rosyjskich prawników, które okazały się bardzo udane obrony w sądach interesów różnych popularne w naszym kraju, ludzi ze świata kultury, polityki i biznesu.


Pavel Astakhov: biografia. Rodzina i dzieci, zdjęcia

Bardzo często Astakhov krytykowane ze względu na miejsce zamieszkania jego rodziny – żony z dziećmi – poza Rosją i dostępności nim granicą nieruchomości. Od 2013 roku, członkowie jego rodziny zamieszkują w Monako, gdzie przeniosła się z Francji.
Nicea musieli opuścić po wprowadzeniu zakazu wjazdu Astakhov przez władze francuskie po poparł ustawę, nazwany Dima Jakowlew i zapewnia zakazu adopcji sierot z Rosji przez cudzoziemców.

Astakhov poślubił w 1987 roku. Jego żona Swietłana dostaje pełne wsparcie dla wielu lat jako producent jej różnych projektów telewizyjnych. Poza tym, że jest szefem działu odpowiedzialnego za public relations organizowanych przez Pavlom Astahovym Adwokackiej.

Spośród trzech synów Astakhov (Anton, Artem i Arseniusz), dwa pierwsze – starszy – wybrało zawód ojca miejscu pracy oraz wybrany jego aparatu rządowego. Miejsce urodzenia Jr. – Nicea, rok urodzenia – 2009. Mieszkał z matką za granicą.

Pavel Astakhov: biografia. rodzice

Nie możemy powiedzieć, że przyszłość utalentowany prawnik w młodym wieku stał się czymś wyjątkowym wśród rówieśników.

Pavel Astakhov, biografia, że zaczyna się 9.8.1966 w nijaki rodziny Moskwa, dzieciństwo spędził w Zelenograd.

miejsce ojca pracy – ustanowienie drukowania, gdzie piastował stanowisko zwykły biurokratyczny. Matka była zaangażowana w działalność dydaktyczną.

dziadek Pawła był słynny oficer Czeka, który pracował u boku B. Menzhinsky, aktywny członek represyjnych działań z lat trzydziestych ubiegłego wieku.

Według niego, Pavel Astakhov, jego biografia opracował taki sposób, który jest ściśle związany z organami ścigania, pod wpływem i wpływem swojego dziadka.

Uczyłem przyszłego prawnika Zelenograd 609-tej szkole, dostaje dobre oceny.

Po ukończeniu klasy 10, został wcielony do wojska i wysłany na granicę fińską do służby wojskowej w wojsk granicznych KGB ZSRR.

Rozpoczęcie pracy

Po demobilizacji od służby wojskowej, Pavel Astakhov, którego biografia nadal rozwijać system egzekwowania prawa ubiegać się o przyjęcie na Wydział, studiował prawo w Wyższej Szkole KGB.

Po ukończeniu tej szkoły, udał się do Hiszpanii, gdzie zaczął praktykować prawo, a później wszedł Adwokackiej Moskwie.

Od 2000 Astakhov był szkolony w USA Masters (University of Pittsburgh), specjalizujący się w "Bar".

Od początku rzecznictwa zyskał sławę poprzez udział w badaniach głośnych, które były dobrze znanych twarzy publicznego.

W prasie dość aktywnie omówiła sytuację z piramidy finansowej „Pana”. Wiele gwiazd show-biznesu, polityków i wpływowych biznesmenów robione to ciężko. Prawnik założyciel „panów” dał Pavel Astakhov. Biografia życie osobiste, że oszuści byli bardzo interesujący siedemnaście tysięcy oszukiwał swoich klientów. Sąd skazał ją na siedem lat więzienia, ale Astakhov wykonane parole dla niej.

„gwiazda” klienci

Z Astakhov uniknął kary kryminalnej Władimir Gusinski – szef „Media-Most”, który został oskarżony o to, że są one skradzionego majątku państwowego w wysokości dziesięciu milionów dolarów.

Wśród klientów Astakhov mogli spotkać byłego mera Moskwy Jurija Łużkowa, pokaz Data Lada Dance, Filippa Kirkorova, Irina Ponarovskaya, Bari Alibasov, Kristinu Orbakayte, ex-minister kultury Michaił Shvydkoi.

Ochrona prawna cudzoziemców

W 2000 Astakhov poprosił pracowników ochrony z prośbą, aby działać jako obrońca amerykańskiej E. Papieża, który został oskarżony o szpiegostwo.

Proces przedsiębiorcy zagranicznego Edmonom Poupom odbyła czterdzieści lat później, po rozprawie z najsłynniejszych amerykańskich Powers pilotażowych, jest także zaangażowana w szpiegostwa, więc ściśle przestrzegać zachodnią mu prasę.
Zagraniczni dziennikarze wielokrotnie wyraził myśl, że adwokat nie ma wystarczających wysiłków, aby osiągnąć uniewinnienie swojego klienta.

Warto zauważyć, że jego ostatnie przemówienie na rozprawie Astakhov przygotowany w formie wiersza. To unikalne dla badań, ale decyzja sądu nie miał żadnego wpływu, a amerykański szpieg został skazany na dwadzieścia lat.

Charakterystyka procesu E. Papieża

W swoim zeznaniu, amerykański powiedział, że rzeczywiście w toku swojej działalności gospodarczej w latach dziewięćdziesiątych, kupiony przez rosyjskiego naukowca różnych technologii, ale gos.tayny sama z siebie nie jest.

Naukowcy w tym czasie mieszkał w planie finansowym jest niezwykle trudne, więc jest zawsze szuka okazji do zarobienia dodatkowych pieniędzy gdzie indziej.

Według papieża, były tylko duże renomowane naukowcy wśród swoich partnerów, co nie ma sensu, aby podjąć ryzyko poprzez sprzedaż tajnych technologii.

Po ogłoszeniu wyroku dwudziestu Astakhov został zaproszony Papież przyznał się do winy, aby umożliwić mu odwołać się do prezydenta Rosji o ułaskawienie. Wszystko, co się stało. W rezultacie, Edmona Poupa został ułaskawiony i poleciał do swojego domu w Pittsburghu.

Wkrótce Astakhov z całą rodziną udał się do tego samego amerykańskiego miasta, gdzie mieszkał przez około rok i był absolwentem Uniwersytetu skorupy miasta.

Udział w różnych projektach

Najpopularniejszy człowiek przynosi często pojawienie się na ekranach telewizyjnych. Skorzystałem z tego i Pavel Astakhov. Jego biografia jest znacznie bogatszy po tym jak stał się prezenter telewizyjny w sądzie w programach tematycznych.

„Godzina sądu”, działał on jako „sędziego” w „Three Corners Pavla Astahova” – tak jak z ołowiu.

Od 2009 roku realizuje własne projekty telewizyjne.

Oprócz telewizji Astakhov to literacki i nauczanie. Pisał powieści, „Raider”, wydaną przez prawne książek i edukacyjne kolumny prawny w „Rossijskaja Gazieta”, „Wyniki”, „Autopilot”, „Miś”.

Przeprowadzili szereg klas mistrzowskich w niektórych humanistycznych uczelni w Moskwie, gdzie objawił studentów tajemnicę zawodową rzecznictwa.

Udział w polityce

W życiu politycznym kraju Astakhov został zaangażowany od 2007 roku, kiedy został szefem ruchu All-Rosja „Za Putina”. Przez to, że skłonił chęć poprawy stanu prawnego i życia publicznego.

Wkrótce wszedł do Izby Społecznej Federacji Rosyjskiej i Rady Koordynacyjnej zwolenników „Rosja”.

W 2009 roku prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew Astakhov został mianowany Rzecznikiem dla rosyjskich dzieci. Później, po upływie okresu mandatu (trzy lata), rozszerzenie uprawnień na tym stanowisku został już przeprowadzony po prezydenta Rosji – V. V. Putinym.

Pod koniec 2011 roku został wyróżniony najwyższą klasę rangę służby cywilnej – aktualny stan Federacji Rosyjskiej pierwszej klasy doradcy.

Pracować Rzecznika Praw Dziecka

Za okres pełnienia funkcji dopuszczonych do praw dzieci w praktyce prawniczej został opuszczony. Kiedy mowa w biurze, wszystko na raz jest jedna osoba w umyśle – to Pavel Astakhov. Narodowość, religia, filozofia dzieci nie miało znaczenia dla niego, dla wszystkich młodych obywateli naszego wielkiego kraju to odnosi się do miłości i dokłada wszelkich starań w celu ochrony ich praw.

Prace w tym kierunku, w którym odbywają się po prostu kolosalna. W pierwszej połowie kadencji one kontrolowane ponad tysiąc domów dziecka we wszystkich zakątków Rosji. Wysłany ogromną liczbę propozycji w celu zaradzenia tym lepiej sytuację w szpitalach, szkołach, domach i matka dziecka, sportlageryah, sierocińcach, kolonie dla dzieci.

Pavel zainicjował reformy na dużą skalę w ramach prawnych regulujących młodzieńcze rosyjską procedurę adopcji zagranicznej. Pod jego szczególnej kontroli są losy naszych dzieci, wywożone poza granicami kraju.

przestępczość nieletnich

Bardzo poważnym problemem w naszym kraju nieletnich. Dużo pracy w celu naprawienia tej sytuacji posiada Pavel Astakhov. Biografia, rodzina popełniania przestępstw nastolatków często bardzo niekorzystne.

Rzecznik mieć każdy przypadek naruszenia praw młodzieży w Rosji i za granicą, gdzie jak wielu naszych rodaków nieletnich, być podane do wiadomości publicznej, doprowadzić do skali globalnej.
Oczywiście działania w celu zbadania zbrodni, które naruszały praw i interesów dziecka, często osobiście kontroluje.

Żona Pavla Astahova

Żona Swietłana Rzecznik mają silne przekonanie o tym, że jej mąż został wykonany tak oszałamiający sukces nie jest bez jego pomocy.

Wszystkie inicjatywy jego drugiej połowie zawsze znalazł jej odpowiedź, często poproszony prawidłowy sposób rozwiązywać problemy. Mąż wie, że zawsze może otrzymać niezbędne wsparcie od Svetlana.

Pavla Astahova żona, którego biografia obejmuje uzyskanie dobrego wyższe wykształcenie w trzech kierunkach, pracuje w ustalonym prawem „College” producenta małżonkiem i dyrektor centrum prasowym. Wspaniały dodatek do jej wykształcenia jest uzyskanie jej specjalizację w języku obcym – angielskim.

Swietłana ma dobre doświadczenia producenta telewizyjnego: „godzina sądu”, „Trzy rogi”, „Rzeczy Astakhov” – czyli programy tworzone przez męża.

synowie

Pierwszy syn, zwany Anton, urodził się w 1988 roku. Po studiach w Oksfordzie, ukończył New York, New Economic School.

Drugi syn, urodzony w 1993 roku nadano imię Artem.

Jr, jest nadal dość małe (urodzony w 2009 roku), o nazwie Arseniusz. Według „The New York Times”, gazety, Swietłana urodziła mu się w jednej z prywatnych klinik w Nicea, Francja.

Astakhov wybraliśmy ten ze względu na swoją klinikę prestiżowego i znanego wysokiego poziomu jakości usług. W szczególności nie urodziła dziecko w słynnej aktorki Anzheliny Dzholi.

Arseniusz ochrzczony po dwóch miesiącach po urodzeniu. Dla tej procedury, Astakhov wybrał Cannes Cerkiew Archmagister Michaela.

Ze strony wszystkich synów zdobyła bardzo silne przywiązanie Pavel Astakhov. Biografia, rodzina i dzieci, w którym – w bardzo znacznej części, sugeruje, że każdą wolną minutę używał do komunikowania się z dziećmi uważnie obserwował ich wykształcenie i wychowanie.

Dwaj najstarsi synowie już żyć samodzielnie, coraz dalej i dalej od rodziny, chociaż dwa pracują razem z ojcem w strukturze utworzonej przez niego.