446 Shares 3321 views

Były gospodarz „Comedy Club” Tash Sarkisyan: Biografia, kariera i życie osobiste

Przez kilka lat prowadził Tash Sarkisjan komedia pokazuje Comedy Club. Chcesz wiedzieć, gdzie go nie ma? Jak zrobił karierę i życie osobiste? Teraz powiemy wszystko.


Tash Sarkisyan: biografia, rodzina

Urodził się 1 czerwca 1974 roku w stolicy Armenii – Erewaniu. Przyszły aktor konwersacyjny gatunek został wychowany w zwykłej rodzinie. Jego ojciec zarabiał w ciężkiej pracy fizycznej. I jego matka była gospodynią domową, a wykształcenie syna. Rodzina żyła skromnie. Nie ma dodatkowych pieniędzy na drogie ubrania i przysmaków.

Tash – nie aliasem, a krótka forma ormiańskich nazwanych Artashes. O tym, niewiele osób wie.

dzieciństwo

W szkole, nasz bohater poszedł źle. Nauczyciele ciągle chwalił go za dobre zachowanie i pragnienie wiedzy. Tash Sarkisyan czynny udział w amatorskich zawodach. Lubił mówić do publiczności, ich łapać samemu podziwu spojrzenia, słyszeć oklaski.

Dom chłopiec gospodarzem występy dla rodziców i dziadków. Oglądając go z boku, to było bardzo zabawne. Wszyscy w sąsiedztwie powiedział, że przyszłość rośnie artystę.

studentów

Tasha chciał zbudować karierę aktorską. Ale po ukończeniu szkoły średniej, postanowił wybrać bardziej przystępne i praktycznego zawodu. Guy złożone dokumenty Akademii Rolniczej, znajdujące się w mieście Yerevan. Jego wybór padł na wydziale wina. Artashes udało się uporać z egzaminów wstępnych. Mężczyzna zapisał się na kurs.

Przedstawienia KVN

Studia na Wydziale wino było nudne dla Tasha Sarkisjan. Jedyną rzeczą, która dała mu przyjemność, to mowy KVN, aktywny i zabawny facet zajął zespół „Nowe Ormianie”. W 1997 roku zespół został mistrzem Premier League.

Tash Sarkisjan grał w „nowej ludobójstwa” do 2003 roku. W pewnym momencie zdał sobie sprawę, że projekt wzrosła i chce się rozwijać w pracach.

Comedy Club

W 2003 roku, byli członkowie zespołu „Nowi Ormianie” rozpoczęła nietypowe dla naszego formacie kraj komiksu show. Jak można się domyślić, że mówimy o Comedy Club. Istotą tego transferu było to, że komików na scenie pokaz śmiesznych scen lub po prostu żarty na aktualne tematy. Początkowo serial został pokazany na antenie moskiewskich kanałów telewizji kablowej. Ale w kwietniu 2005 roku, „Comedy Club” zaczęły pojawiać się na TNT. I dopiero teraz, przeniesienie zyskuje wysoką pozycję.

Tash Sarkisyan: miłość życia

Nasz bohater zawsze marzył o rosyjskiej żony – pięknej, dokładne i ekonomiczne. Wydaje się, że Bóg wysłuchał jego modlitwy. Ale to nie było tak szybko, jak byśmy chcieli Tasha.

W młodości Sarksjan miał wielu burzliwych romansów z kulą ognia. Jednak żadna z dziewcząt nie widzi swoją przyszłą żonę i matkę jego dzieci.

Po dawnej KVNschik zaczął prowadzić „Comedy Club”, liczba jej fanów znacznie wzrosła. Artashes ale nigdy nie korzystałem z ich sławy.

Prawdziwa Lubow Sarkisyan spotkali się w 2012 roku. Z blondynka Olga Tash spotkali się na imprezie z przyjaciółmi w powszechne. Natychmiast go lubili. Ale po rozmowie ze swoim armeńskim zdałem sobie sprawę, że się zakochał. Mimo to, po Olga nie tylko piękne, ale także mądry. Na ramiona szkolenia w MGIMO i pracy w jednej z największych międzynarodowych firm.

Artashes długo i wytrwale zabiegali blondynka. W końcu zgodziła się zostać jego druga połowa. Od kilku lat para mieszka w tym samym mieszkaniu. Głównym żywicielem rodziny jest w Tash Sarkisyan. Olga żona wspiera komfort domu. Podczas gdy zakochani są w małżeństwie cywilnym. Dla nich stempel w paszporcie to tylko formalność.

obecny

Niż po opuszczeniu Comedy Club zaangażowany Sarkisjan Tash? Postanowił stać się restaurator. W 2007 roku otworzył własną restaurację Artashes TM Cafe. Część finansów miał osobiście zainwestował, a część pożyczył bogatych przyjaciół i krewnych. Projekt okazał się korzystny i istnieje już od kilku lat. Ale to nie wszystko. W 2010 roku postanowiliśmy poszerzyć Tash, aby otworzyć kolejną restaurację – Cafe 54.

Nasz bohater – ciekawy i w pełni rozwinięta osobowość. Swego czasu był przeniesienie „Football Night” na NTV. Oraz w okresie od 2011 do 2012 roku. Sarksjan pełnił funkcję redaktora naczelnego futbolu totalnego.

Ostatnio Artashes pracuje nad nowym kanałem „Match-TV”. On zamówione wiele innych projektów, które wkrótce będą realizowane.

Konkludując

Biografia, kariera i życie osobiste Tasha Sarkisjan zostały szczegółowo omówione przez nas. Przed nami jest celowe i pracowity młody człowiek. Życzymy mu wielu sukcesów w pracy i finansowego dobrobytu!