237 Shares 1571 views

Ile kalorii kiwi i czy możliwe jest, aby schudnąć z pomocą tego owocu?


Ludzkość jest zaniepokojony z problemem nadwagi, więc dietetycy wyraźnie nie jest w biedzie dzisiaj. Nowe systemy energetyczne powstają jak grzyby po deszczu dobre. I słusznie – propozycja rodzi zapotrzebowanie. Ale jak my, zwykli ludzie bez przeszkolenia medycznego, aby zrozumieć, jaki rodzaj diety jest najlepszy? Po tym wszystkim, nie zamierzamy tracić kilogramy i jednocześnie pożegnać się zdrowiem.

Ostatnio w internecie, mnóstwo artykułów o super-diety oparte na kiwi. Wyniki obiecują fantastyczne, ale jakoś nie wierzę w takie cuda. Spróbujmy przeanalizować bardziej szczegółowo Ile kalorii kiwi, które zawierają witaminy, te jagody są i dlaczego są one przydatne dla utraty wagi.

Oczywiście, mieszkańcy centralnej Rosji kapusty, jabłka i buraki są znacznie bardziej użyteczne niż egzotyczne granicą. Ale podczas diety organizm często cierpi z powodu braku niezbędnych witamin i nie wszystkie z nich można uzyskać od zwykłych owoców i warzyw. W tym przypadku, kiwi po prostu niezbędna jako dostawca dużych ilości kwasu askorbinowego, retinol, witaminy i grupy żelaza. Ponadto, jak te owoce są uznawane przeciwutleniaczem. Spójrz na tabelę, aby dowiedzieć się, ile kalorii w kiwi. Okazuje się, że średnia wielkość owoców zawiera około 60 kcal. Trochę więcej niż jabłko, ale mniej niż w bananach. To przyjemny i orzeźwiający smak tej jagody mogą być godne zakończenie każdego posiłku. Ale gdy stałe ograniczenia tak ważne jest, aby traktować siebie!

Zwolennicy diety białkowe egzotyczne owoce można również zrobić dobrą robotę. I nie chodzi o to, ile kalorii w kiwi, jedyna w swoim składzie chemicznym. Aktinidin – enzym trawienny, który umożliwia, że białko jest absorbowane szybciej.

Jednak kiwi jest przydatna nie dla wszystkich. Nie nadużywaj ten produkt dla osób cierpiących na zapalenie błony śluzowej żołądka (w przypadku nadkwaśności) i oczywiście, bardziej chorzy z chorobą wrzodową żołądka lub jelit. Określa ona, że zalecenia te odnoszą się do stałej diety. Jeden owoce, spożywane na deser, nie powodują żadnych szkód.

Czy to prawda, że kiwi spala tłuszcz?

Nie tak dawno temu wszystkie odchudzające podnieceniem podzielił się swoim doświadczeniem odchudzania przy pomocy ananasy. Dziś w dietetyki nowy ulubiony – kiwi. Najbardziej popularne rekomendacja dla tych, którzy chcą jak najszybciej opuścić nadwagi, to dzień postu z tego pysznego owocu. Jest oferowany dziennie zjeść 1,5 kg owoców egzotycznych. Przypomnijmy, ile kalorii kiwi – tylko 50 kcal na 100 g Zatem cała dzienna porcja to 750 kcal. Ponadto owoce zawierają duże ilości błonnika, co oznacza, że usunięcie nadmiaru płynów i oczyszczenie podałeś. Podczas wyraźnej diety może stracić od 800 g do 1,5 kg.

Muszę powiedzieć, że post dni – dobra dieta wynalazek. Z ich pomocą bardzo łatwo jest kontrolować spożycie kalorii na tydzień. Nawiasem mówiąc, ta technika zalecane przez wielu dietetyków. Jego istotą jest następujący. Konieczne jest, aby obliczyć kalorie potrzebne do normalnego życia w ciągu dnia, i pomnożyć tę liczbę przez siedem. W ciągu tygodnia, kaloryczność pożywienia mogą się różnić. Najważniejsze – do przestrzegania limitu wyznaczonego przez cały czas. Po prostu, jeśli dziś pozwoliły sobie jeść więcej Laid, jutro zorganizować rozładunek żołądek. Więc można schudnąć skutecznie i wygodnie.

Wróćmy do tematu naszych rozważań – kiwi. Wśród wielu zaleceń dotyczących jego stosowania do odchudzania natknąć się kilka wskazówek, aby jeść owoce przed jedzeniem.

Można zastanawiać się, jak obliczyć kalorie w tym przypadku? Po dwóch kiwi – 120 kcal tej dodatkowej na obiad lub kolację. Czy muszę wyciąć część i zwykle nie powodują czy jest ostry głód?

Od kiwi zawiera duże ilości błonnika, jego owoce zmniejszają apetyt. Oznacza to, że można również poświęcić coś pożywnego, ale nie jest zbyt użyteczne, a jednocześnie wstać od stołu z uczuciem sytości.

Kiwi nie spalić tłuszcz w dosłownym tego słowa znaczeniu, ale może on być stosowany do przestrzegania prawidłowej, zbilansowanej diety. Dlatego też, jeśli zezwoleń zdrowia, prosimy o wpisanie owoców w diecie.