171 Shares 3111 views

Chcę schudnąć 20 kg, praktyczne porady

Nie jest tajemnicą, że z wiekiem metabolizm zwalnia, zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Ale jeśli człowiek, czule głaszcząc jego okrągły brzuch, z przyjemnością patrzę w lustro, kobieta strasznie zaniepokojony przybywających kilogramów. Często waga zaczyna przychodzi po ciąży i porodu, a jeśli pierwszym dzieckiem wielu postać wraca do normalnego, potem drugi, trzeci, aby powrócić stary forma nie będzie takie proste. Wraz z wiekiem, spowalnia metabolizm, a efekt jest często banalne zmęczenie i brak czasu. Tak wiele kobiet nagle pamiętać tylko wtedy zyskuje kilkadziesiąt kilogramów.


„Chcę schudnąć 20 kg, jest 10, ale co najmniej na 5!” – często można usłyszeć od dziewczyn, ledwo wszedł trzydzieści granicę czterdziestu lat dla kobiet i damy dojrzałym wieku 55 lat starsza kobieta – tym trudniej jest ją pożegnać nienawistnych kg. Więc muszę ciężko pracować, aby powrócić na piękną figurę.

Jak zacząć kobiety, którzy powiedział mi: „Chcę schudnąć w 20 kg”?

Po pierwsze, w celu ustalenia przyczyn tej decyzji. Dlaczego powinienem schudnąć? Aby przywrócić zdrowie odzyskać zainteresowany, pełen podziwu wzrok męża nosić piękne rzeczy, które są tak trudne do wyboru pomiędzy dużym rozmiarze? Zdarza się, że dany motyw nie jest – z jednej strony, jak i chcą schudnąć, ale z drugiej strony są spełnione. W tym przypadku wszystkie kilogramów pozostanie z jej właścicielem – do zmniejszenia masy naprawdę trzeba powiedzieć sobie raz na zawsze: „Chcę schudnąć w 20 kg” i zawsze być świadomy swojej decyzji!

Po drugie, trzeba znaleźć odpowiedni program żywienia. Reklama w telewizji i obietnic internetowych, że można schudnąć w ciągu ostatniego miesiąca o 20 kg, trzeba tylko kupić wielki tablet lub odmawiają 2-3 produktów. Oczywiście, takie oferty bardzo kuszące – naprawdę chcesz pozbyć się wszystkich naraz, bez żadnego wysiłku. Jednak nigdy kilogramów, które zgromadzone na przestrzeni lat, nie będzie kilka dni bez szkody dla zdrowia. Optymalna prędkość utrata masy ciała – 2-3 kg miesięcznie! W tym czasie organizm przystosuje się do nowej wagi jest dokręcona skórę, prawidłowej przemiany materii. Szybka utrata masy ciała, głód nie tylko wyeliminować zbędne kilogramy, ale także prowadzić do poważnych chorób. Ponadto organizm, który jakiś czas otrzymał substancje mniej żywotne zacznie przechowywania tłuszczu jest dosłownie „z powietrza”, a w ciągu kilku tygodni, nie tylko powróci do wiórów kiloshki ale zapasot kilka nowych.

Po trzecie – aby wybrać odpowiedni sport. Wysiłek fizyczny jest bardzo ważny dla tworzenia pięknej figury. Podczas zajęć nie tylko spalić dodatkowe kalorie, ale również utworzyły ulgę mięśni. Rodzaj szkolenia dobiera się w zależności od stanu zdrowia – na przykład ludzie, którzy mają problemy ze stawami, przeciw-biegania.

Zobacz nagrzki zależy od dostępności obszarów problemowych – jest to, że dodatkowy ciężar gromadzi się tylko w jednym miejscu (w okolicy bioder, ramion, talii). W takim przypadku i ćwiczenia powinny skupić się na tym obszarze. Na przykład, sprawiają, że talia cieńsze sesje pomóc z hula-hoop, i przyczynić się do zmniejszenia biodrach rowerze.

Istotne jest to, że lekcje zabawa i były prawidłowe. Ci, którzy zadawałem sobie instalację „Chcę schudnąć w 20 kg”, można zacząć akvaerobika, siłownię lub basen. Po pierwsze, fakt, że subskrypcja została już zakupiona, dodatkowy bodziec, aby uczestniczyć w zajęciach, a nie je uchylać. Po drugie, zajęcia odbywają się pod okiem trenera, który będzie w stanie dobrać optymalne obciążenie indywidualnie.

Można wyszukiwać ćwiczenia internetowych skierowanych do różnych grup mięśniowych. Oni pomogą utrzymać ciało w dobrej kondycji, jeśli mają robić 1-2 razy w tygodniu.

Najważniejsze – aby połączyć ćwiczenia i prawidłowe odżywianie. A następnie po pewnym czasie będziesz dumny zastrzeżenia swoich przyjaciół: „Straciłem 20 kg”