846 Shares 3919 views

Samochodowy kompresor „agresorem AGR-75”: przegląd, opinie

tłocznie wykonywać funkcję, która jest szeroko zażądał w zakresie utrzymania dróg. Głównie takie urządzenia stosowane w specjalistycznych usług, które wykonują zadania zawodowe w strumieniu trybie serwisowym. Jednak istnieją modele przeznaczone do użytku w prywatnych. Takie dotyczy podwójnego tłoka sprężarki „agresorem AGR-75”, przeznaczone do pracy z oponami pompowania. Dla doświadczonych kierowców korzystanie z kompleksu może wydawać się zbędne, ale dla wygody początkujących jest całkiem uzasadnione. Ponadto, w celu zaoszczędzenia czasu, sprężarka będzie przydatna dla prawie wszystkich kategoriach właścicieli samochodów.

Ogólne informacje o sprężarki

Model reprezentuje sprężarek domowe klasy średniej przeznaczone do pompowania opon. Jednakże, można użyć stacji nie tylko jako pompa do pojazdu, ale również jako narzędzie do utrzymania pontonów, materacy, zabawek i innych produktów, które wymagają pompy powietrza. Aby pracować z różnymi produktami producent dostarcza szeroką gamę ergonomicznych końcówek odpowiednich specjalnie dla tej stacji.

Jedną z mocnych stron sprężarki jest przemyślany korpus wykonany ze stali nierdzewnej. Oznacza to, że w trakcie operacji nie może bać szkodliwym działaniem wody lub środowiska chemicznego w organizmie, chociaż takie nadużycie nie jest warte ryzyka. Ponadto, aby poprawić niezawodność projektantów dodano system chłodzenia „AGR-75 Aggressor”, który zapobiega przegrzaniu silnika. Praca z dwoma tłokami charakteryzuje dużych obciążeń, a więc elementy te są wyposażone w teflonowy O-ring. Do stosowania smarowania specjalizującej olej silikonowy, który nie wymaga wymiany.

Specyfikacja modelu

Zdolność do pracy z szeroką gamą wyrobów nadmuchiwanych zapewniana nie tylko techniczne i konstrukcyjne urządzenia kompresor „agresorem AGR-75”, ale wydajność i przedstawione są poniżej:

  • potencjalna moc silnika – 300 watów.
  • Wskaźnik skuteczności szczyt – 75 l / min.
  • Wytrzymać napięcie – 12 V.
  • ciśnienie robocze – 10 atm.
  • Siła poboru prądu – maksymalnie 30 A.
  • Średnica tłoka – 3,2 cm.
  • Długość węża – 8 m.
  • Długość przewodu zasilającego – 2,4 m.
  • godziny pracuje bez przerwy – 30 min.

Przez cechy maszyny pracę i oferuje szeroką gamę odpowiednich temperaturach. Instalacja może być stosowany w warunkach od -40 ° C do + 80 ° C Ale znowu, to nadal nie jest zalecane do eksperymentowania z temperaturami szczytowymi. Na przykład, stacja „agresorem AGR-75” może pewnie utrzymać funkcję w warunkach mrozu. Ale regularne Obciążenia klimatyczne przyczynią się do szybkiego pogorszenia wrażliwych elementów roboczych.

Dodatkowe wyposażenie „agresorem AGR-75” modelu

Szerokie standardy wykończenia są zazwyczaj wyróżnia profesjonalnych modeli, ale w tym przypadku producent dostarczył dla utrzymania maksymalnej funkcjonalnej optymalnego zestawu oprogramowania pomocniczego. Przede wszystkim, to adapter, przeznaczony do podłączenia do różnych produktów dmuchanych. Ponadto, aby utrzymać wydajność pracy sprężarki jest przymocowany manekina, co pozwala zainstalować inny deflator. Wymagany komponent dla właścicieli samochodów będzie doświadczony i manometr sprężarki tej konkretnej modyfikacji. Ponadto, twórcy pozwoliło połączyć dwa modele do wyboru o różnym etapie podzielenie atmosferę – od 1 do 10. Można również zakupić klucz, jako opcjonalny Dodaj- butelki gniazda do wykonywania operacji na koła i ergonomiczny organizatora, choć wygodna torba jest dołączony do zestawu podstawowego.

Ponieważ sprężarka jest podłączony do samochodu?

W tym przypadku, metoda zapewnia dwa połączenia. Pierwszy i najczęściej postać przyjmuje pakiet poprzez zapalniczki. Nie zapominaj, że urządzenie jest elektryczny, więc ważne jest, aby ocenić z góry możliwość takiego połączenia. Zapalniczka jest wygodna, ponieważ wymaga mniej czasu, aby połączyć, więc często jest wybrany jako źródło energii. Druga opcja pozwala używać kompresora jako pompa do pojazdu zasilanego akumulatorem. Ta metoda nie jest tak łatwe w obsłudze i wymaga więcej manipulacji połączenia, ale, jak zwrócić uwagę eksperci, jest korzystne z punktu widzenia bezpieczeństwa i niezawodności dostaw energii.

Cena emisyjna

Urządzenie, choć sprzedawany jako funkcjonalny sprężarki gospodarstwa domowego, ale da ci za całkiem rozsądną cenę. Na rynku można kupić za 3,5 tys. RUB. Wydawałoby się, że niski koszt wynika z modelu krajowego pochodzenia. Ale jest to dość nowoczesny design w połączeniu z wysoką wydajnością w swojej klasie sprawiają, że jednostka atrakcyjne. Inną rzeczą jest to, że płyta może być zwiększona do pełnego zestawu, w którym sprężarka jest realizowany „agresorem AGR-75.” Cena za pakiet z manometrem, na przykład, wzrosła do 4,5 tys. Rub., Ale kwota ta jest uzasadniona.

Pozytywne opinie na sprężarce

Ogólne wrażenie w większości właścicieli sprężarki pozytywnego. I do plusów obejmują wykonanie i konstrukcyjnych, jakości i wydajności. Tak więc, nie jest szybki pompowanie opony całkowicie płaskie w ciągu zaledwie kilku sekund. Jest oczywiste, że pompa konwencjonalna do obsługi kół samochodów rozmiar byłoby problematyczne, gdyż jednostka ta eliminuje problemy. Wśród zalet odnotowane i ergonomii urządzenia. Na przykład, manometr cyfrowy za pomocą sprężarki z dużą dokładnością określić parametry przepływu pracy i kontrolować punkt przeciążenia. Co ważniejsze, w przeciwieństwie do większości modeli w segmencie domowych, urządzenie jest łatwe w obróbce fizycznej. Po pierwsze, wielu właścicieli pojazdów wskazują na niewielkie rozmiary sprężarki – odpowiednio, ułatwia problemu transportu. Po drugie, projektanci odpowiedzialny stosunek do wykonania uchwytów w przypadku i pod warunkiem optymalnej długości węża i kabla.

negatywne opinie

Niestety, nie ma potrzeby mówić o niepokalanej wykonania wewnętrznego napełniania technicznej. Na pytanie nie jest krytyczne problemy, ale niektóre błędy w poszczególnych elementach nadal występuje. Tak więc, po dłuższym okresie użytkowania, niektórzy użytkownicy doświadczyli przepalone bezpieczniki. Istnieje również komentarz na funkcję radiatora i słabej jakości materiału korby. Bolesna i ergonomia są pewne niuanse, ale w ogóle nie przejmuje się trochę. Programiści miscalculated z układu izolacyjnego, która jest wyposażona w silnik sprężarki „agresorem AGR-75”. Opinii wielu właścicieli podkreślają nieprzyjemny hałas podczas pracy urządzenia, co jest rzadkością w nowoczesnych modeli sprężarek domowych.

Aby dopasować model?

Mimo wszystkich swoich wad, jako asystent w gospodarstwie domowym dla przeciętnego kierowca to urządzenie jest warte swojej ceny. Ze względu na ergonomię może również być stosowany przez początkujących. Mimo to model nie powoduje jawnej krytyki wydajności niezawodność i bezpieczeństwo, więc w pewnym sensie jest to mało prawdopodobne, by upaść. Nadaje się sprężarka „agresorem AGR-75”, a kierowca z dużym doświadczeniem, którzy będą w stanie poradzić sobie z poszczególnymi niuanse działający w warunkach wysokiego obciążenia. Jednak specjaliści, którzy poszukują niezawodnego sprzętu do pracy w stacji obsługi, ta opcja nie jest prawdopodobne spełnione. Regularne stosowanie ryzyko przeciążenia sprężarki jest po prostu niewygodne. Fakt, że model nadaje się do ciągłej pracy w trudnych warunkach tylko z odpowiednim wsparciem technicznym do częstego aktualizowania elementów, które mają niską trwałość zasobów. To jest nie tylko niewygodne, ale także kosztowne finansowo.

wniosek

Twórcy szukali wyjścia sprężarki urządzenia technologiczne, wydajne i funkcjonalne do pompowania opon i innych wyrobów nadmuchiwanych. Pod wieloma względami, okazało się, a nominalne dane operacyjny jest w pełni zgodny z podanymi parametrami. Plus, można dodać zewnętrznych stylistyczne zalet posiadanych przez sprężarkę do pojazdu w tej modyfikacji. Niemniej jednak baza składnikiem był jeszcze daleki od wysokiego poziomu, który jest ustawiony przez producentów produktów konkurencyjnych.

Wynika to częściowo z uwagi na stosowanie tych materiałów nie jest najbardziej skuteczne, ale są błędy w grupie mechanicznej, gdy sam układ elementów powoduje szybkie zużycie. Z drugiej strony, powodują sprężarkę do opłakanego stanu technicznego dopiero po użyciu przez kilka lat. Jeśli mówimy o trybie standardowym zastosowaniu zwykłego właściciela samochodu, potem poważne problemy nie powinny się bać. Nawiasem mówiąc, nie należy zapominać o oznaczenie modelu i niedrogie cena, która kompensuje braki urządzeń wewnętrznych w zakresie niezawodności indywidualnych uzgodnień roboczych.

Jak zmienić filtr paliwa 2114?
637 shares 6839 views
90 shares 1540 views
Sport Porsche 944
678 shares 6857 views