222 Shares 9719 views

Kilka prostych porad: Jak czyścić kokosa

Na dzisiejszym rynku to przyciąga wiele uwagi kokosa, ponieważ nie jest to tylko egzotyczny owoc, z którego wyciąg cukierniczego chips dekoracje, ale również zawiera składniki odżywcze, oleje tłuszczowe, witaminy, minerały i kwasy organiczne. Wewnątrz kokosowego zawiera słodkiego mleka biała emulsja, która jest stopniowo przekształcany w miazgę. W tym przypadku, stosuje się jako gotowania mleka i miąższu owocu, którego przygotowanie różnych naczyń, a jeśli suszona pulpa może uzyskać olej. Ponieważ ten egzotyczny orzech powłoka pokryta jest grubą, wielu zastanawia się jak czyścić kokosa.

Młode kokosy czysty nie jest zbyt trudne, ponieważ ich powłoka jest jeszcze wystarczająco miękki i można go łatwo wyciąć z długim nożem. Należy pamiętać, że im młodsze nakrętka, tym łatwiej jest otwarty, sok i miąższ jest o wiele smaczniejsze.

Przed oczyszczeniem kokos, konieczne jest, aby wybrać odpowiedni. Zaleca się, aby kupić shake owocowy. W tym przypadku nie powinno być słychać dźwięk rdzenia. Ponadto na kokosowego linii znacznika nie powinno być formy. Należy pamiętać, że dojrzałe nakrętka jest ciężki, bez pęknięć i przeciekał.

Tak, kokos kupiony, przyniósł do domu i tu istnieje wielkie pragnienie, aby spróbować go tak szybko, jak to możliwe, jak również naturalne pytanie, jak prawidłowo czyścić kokosa.

Jeśli przyjrzeć się bliżej na nakrętce, znajdziesz na nim trzy czarne plamy, a oni są najbardziej delikatne obszary płodu. Dlatego też jest wymagane, aby przebić punkty nożem i wlewać mleko do miski przez konwencjonalny słomy. W tym balsamem zaleca się pić od razu, ponieważ nie jest on przechowywany przez dłuższy czas. Następnie należy do zgryzienia orzech na dwie części z nożem i młotkiem i oddzielić mięso od muszli. Aby szybko podzielić kokosa, to na pewien czas umieścić w zamrażarce.

Bardzo często, kokos czyszczenia użyć śrubokręta i młotka. Na przykład, śrubokręt powinien być dołączony do płodu, i ze wszystkich sił, aby uderzyć go młotkiem. Zazwyczaj kokosowy crack, a jeśli pierwsza próba nie udało się rozdzielić, gdy nóż może pomóc to zrobić łatwo, jak tworzy się na pęknięcia skóry umożliwiają szybkie czyste owoce.

Kiedy zrozumiesz, jak czysty kokos, trzeba zrozumieć, w jaki sposób i do czego służy. Kokos spożywane w postaci surowej, jak również dodatek do różnych ciast, deserów, sałatek i mleko do picia zamiast wody. W tym przypadku, pulpa jest kruszony lub wcierać na tarce, w tej postaci może być przechowywane przez okres jednego miesiąca w zamrażarce.

miąższ kokosowy jest spożywane z ptaków i ryb, dodaje się do zup, sosów i przypraw, ponieważ daje potrawom odcień elegancji. Wiórki kokosowe jest stosowany w przemyśle cukierniczym.

Co ciekawe, sok z niedojrzałych orzechów kokosowych jest szeroko stosowany w medycynie. W takim przypadku, trzeba wiedzieć dokładnie, jak do czyszczenia kokosa, tak, że ciecz nie traci swoich właściwości i uporać się z kamicy moczowej, wysokiej temperatury i niższych poziomów cukru we krwi. Nawet w czasie wojny, płyn kokosowy stosowany jako substytut osocza krwi.

Kokosowy stosowany w leczeniu zatrucia, choroby żołądkowo-jelitowe, zapalenie ucha, chorób wenerycznych, stanach zapalnych układu sercowo-naczyniowego i układu moczowo-płciowego. Można szybko normalizuje procesy metaboliczne w organizmie i zwiększenia odporności, jeśli zamiast masła użyć produktów wykonanych z masy kokosowej.

Obecnie sklepy coraz częściej, niż kokosów, istnieje wiele produktów z nich wykonanych, takich jak mleko kokosowe lub frytki. Nie jest zatem znany wszystkim przydatnych cech i właściwości tego nakrętką, a także w jaki sposób oczyścić kokosowe i gotować z niego. Jednak kokosowy jest doceniana w jego prawdziwej wartości w wielu krajach na całym świecie. Tak więc, z jego dodatkiem do zup, sałatek, sosów, drugie dania, ciasta, mięsa, ryb i dań z warzyw.