230 Shares 9175 views

Nazywany najpiękniejszym kwiatem jest bardzo trudne!

Dziś mówimy o piękno. I mówić o tym, staramy się wyróżnić najbardziej piękne kwiaty na świecie. Zdjęcia z tych „dzieł” natury potwierdził słowa autora, ale kładą nacisk na dokładność wyboru, oczywiście, niemożliwe. Z pewnością możemy powiedzieć tylko jedno: wszystkie kolory świata są piękne i bogato dać nam radość. Do tego i godne czci postawy.

Sakura (Prunus serrulata)

Przykładem takiego związku jest celebracja kwiat wiśni w Japonii. Ogólnie rzecz biorąc, ten kraj po prostu delikatnie nasączone uwielbienie kwiatostan, pokrycie krótkoterminowych wiśniowy. Rzeczywiście, najpiękniejszy kwiat Japonii nie może nie wzbudzać podziw!

magnolia

Królowa piękności i zapach jest uważany za magnolia. Podobnie jak w przypadku wiśni, to drzewo z błyszczących liściach i pięknych kwiatów, misy, przedmiot podziwu i uwielbienia w Azji, szczególnie w Chinach. Niektóre magnolia, rosnące wokół chińskich świątyń, to ponad 800 lat!

fioletowy

W debacie o tym, co najbardziej piękny kwiat w przyrodzie, można poświęcić więcej niż jeden dzień. Ale łagodny i magiczny fiolet może godnie wejść do konkursu o tytuł „królowej piękności”. Jest to prawdopodobnie jedna z najstarszych roślin uprawnych, które były uprawiane ludzie. Grecy i Rzymianie nie wyobrażam sobie świąt bez tych wspaniałych girlandami pachnących kwiatów, fioletowy śpiewanie i komponowanie wiersze legendy o boskim pochodzeniu.

storczyk

Wybór najbardziej piękny kwiat, nie wspominając o storczyka byłoby przestępstwem. Wszyscy zamarli w zachwycie, aby zobaczyć te piękne kwiaty. I to jest niemożliwe, aby złapać oddech przed takim perfekcji! Storczyki są dystrybuowane na całym świecie. Hołd piękno kwiatu, Hong Kong i Wenezuela, na przykład, wykonane orchidei jako symbolu. A Japończycy jednej z odmian roślin (storczyki Biały Heron) przeniesienie wydajności głęboki sens legendy. „Piękno jest wieczne!” – mówią, patrząc na rośliny przetargowej.

Barrington Azji

Uroczy Barrington – jest również kandydatem do tytułu „Najbardziej piękny kwiat.” Rośnie w okolicy plaży, wzdłuż brzegów rzek i mórz Madagaskaru, Indii i Filipin, sveshivayas girlandy z grubych konarów drzew, mangrowe ściślejszego. W ciągu zaledwie jednego dnia te unikalne kwiaty szarpie miłe dla oka, a następnie kruszy, kołysząc się na wodzie jak poplavochki.

Canna lub Canna

A kto może twierdzić, że najpiękniejszy kwiat – to canna? Luksusowe, jasne, duże canna (znany również jako Eland) nie pozostawia obojętnym miłośników kwiatów. Nawiasem mówiąc, korzenie tej rośliny są Indianie jedli, i kwiaty zawsze były obiektem podziwu, pomimo faktu, że mają żadnego zapachu.

róża

I, oczywiście, mówiąc o pięknie, nie może milczeć o koronowanych głów – rose. Znany od czasów starożytnych, podziw, róża od dawna jest symbolem piękna. I ciernie na jego łodygi – podpowiedź co piękno powinno być lepiej wyposażone, aby uniknąć zdeptany i upokorzony. Regal Rose uzupełnia naszą listę najpiękniejszych kwiatów, ale w rzeczywistości ich wielka różnorodność: delikatne, dumny, wspaniałe, magiczne dekoracje i charakter naszego życia.