834 Shares 7264 views

Patimat Kagirova: biografia i twórczość

Dzisiaj mówimy o tym, kto ten Patimat Kagirova. Biografia zostanie szczegółowo omówione poniżej. Mówimy o artyście Ludowej Republiki Dagestanu i Czeczenii. Jest także autorem piosenek Dargin.


biografia

Tak, nasz dzisiejszy bohater – Patimat Kagirova. Biografia jej rozpoczęto w miejscowości Kichi-Hamr, który znajduje się w dzielnicy Sergokalinsky Dagestanu. Tam przyszły artysta urodził się w 1970 roku, 8 czerwca. Teraz pokażemy, jak osobą kreatywną jest Patimat Kagirova. Biografia jest ona ściśle związana z muzyką. Ta forma sztuki, a także śpiew, nasza bohaterka musi zaangażować się na początku na początku lata. Była aktywnie uczestniczyć w różnych zajęciach szkolnych. Biografia Patimat Kagirova kontynuował lat studenckich. Okres ten odbył się w Woroneżu. W tym mieście, nasza bohaterka poszła po ukończył kultprosvetuchilische w Machaczkała. Ona stała się uczennicą Państwowego Instytutu Sztuki Woroneżu. Wybrałam wydział teatralny. Podczas treningu zagrał w filmie „The Secret of rękopis Koranu”. Film został wyreżyserowany Rafael Gasparyanets.

życie osobiste

Patimat Kagirova – songwriter jako języki Dargin i czeczeńskich. Nasza bohaterka jest żonaty. Jej wybór był Rinat Karimov – słynny piosenkarz w Dagestanie. Małżeństwo rozpadło się w 2013 roku utrzymać dobre relacje. Z małżeństwa było dziecko – dziewczynka Ryan. Razem piosenkarz wychowuje dwie córki.

ciekawostki

Ostatnio aktorka dość często występuje w Moskwie, koncertował również na Kaukazie Północnym. Odwiedziła Stawropolski i Krasnodar terytorium, a także w Północnej Osetii. Aktorka mówi, że w tych regionach domem dla wielu koncertów dagestańskich nie odwiedził tylko przez nich. Według naszej bohaterki, śpiewa w kilku językach, ponieważ nie zawsze jest świadomy faktu, że piosenkarka potrzebuje szeroki repertuar, ponieważ wymaga publiczność. Aktorka wykonywane w duecie z Aslan Huseynov, ale to było tylko raz. Według piosenkarza, dalsze wspólne działania twórcze trudne. Aslan Huseynova, mieszka w Moskwie, a nasza bohaterka w Machaczkała. Jednak ona podkreśla, że zawsze chętnie wykonać na tej samej scenie z tym człowiekiem, jeśli taki przypadek spada. Według aktorki, jest ona gotowa do duecie z nikim, kto posiada wystarczająco sztukę wokalną. Teraz wiesz, kto to Patimat Kagirova. Biografia to omówiono szczegółowo powyżej.