195 Shares 2823 views

Jak miło wysłać Man: A Practical Guide

Prędzej czy później, wiele kobiet do czynienia z problemem: jak wysłać piękną faceta? A Słowem kluczowym jest tu „piękne”, ponieważ wysyłanie ropy i człowiek prymitywny – łatwo. Ale dlaczego nie? Wszystko można rozwiązać w cywilizowany sposób, a zerwanie stosunków włącznie. Jednak czasem jest to konieczne, aby wysłać Człowiek kulturalny, stosunki z którymi nie było, ale był dla nich bardzo chętnie. Ten artykuł – praktyczny poradnik jak poprawnie wysłać faceta.

Tak więc, jeśli związek jako taki, masz facet nie było, ale on uporczywie wykazał swoją sympatię i podpowiedzi, że byłoby miło, aby przejść do bardziej intymnej relacji, to jest poprawna, aby wyjaśnić, że związek nie może być jedną z następujących metod.

Osobiście opowiedzieć o następującym zdaniu: „Jesteś bardzo dobrym człowiekiem, na pewno docenią inną dziewczynę. Tylko ty – nie mój człowiek.”. Metoda ta jest odpowiednia, czy dana osoba w ogóle zachowują się inteligentnie, ale nie rozumie, że jego zaloty kłopoty.

Jeśli młody człowiek nie rozumie poprawnych fraz i nie zachowuje się całkiem właściwie, to można zastosować nie całkiem „ciekawe” sposoby. Na przykład, takie.

  • Nie odpowiedzieli na Jego wezwanie, a następnie połączyć z powrotem w trzeciej godzinie nocy, na nominacje nie przychodzą lub przychodzą zbyt późno przez dwie godziny, a nawet skandal na temat tego, co postanowił spotkać takie złe miejsce, w którym nie mógł dostać.
  • Można również zażądać dary, które pan oczywiście nie może pozwolić sobie, na przykład, słodka mała yahtochku!
  • Nadal można zaprosić irytujące pan do swoich gości, a większość odejść, pozostawiając grono koleżanek, którzy będą próbowali wyjaśnić młody człowiek jest Twój stosunek do niego.
  • Zachowywać się wielbiciel był wstyd dla ciebie: na przykład, siedząc przy stole w kawiarni, głośno dmuchanie nosa i kaszel. Ale tylko jeśli nie boją się o swoją reputację.
  • W każdy możliwy sposób, aby wykazać obecność stosami fanów, które rzekomo prowadzą relacje: z nim do nich zadzwonić, wysłać SMS, można nawet skonsultować się z nieprzyjemnym kawalera: „Czy uważasz, że powinniśmy mieć wazonie, że bardzo chcą, czy to, co chcę go bardzo dużo – bardzo dużo – naprawdę? Pete i co napisać?”.
  • Na bieżąco można wymyślić babci.
  • Można dyskutować z siebie Rycerzem, jak piękny wysłać faceta, a następnie zacząć stosować owoce tej „rady” w praktyce z tym samym.

Oto jak wysłać piękną faceta! To prawda, że słowo „piękny” powinny być cytowane! Najprawdopodobniej niektóre z tych metod będzie działać, i pan zostawi cię w spokoju.

Harder, gdy związek jest już istnieją, ale są ciężarem dla ciebie, i muszą być podzielone. Tutaj, oczywiście, musimy działać dyplomatycznie i cieńszy niż w pierwszym przypadku. Ważne jest, aby decydować o sobie – czy chcesz zostawić raz na zawsze, aby nadal utrzymać żadnego związku lub chcesz spróbować, aby utrzymać dobre stosunki przyjacielskie. Jeśli istnieje potrzeba, aby komunikować się więcej, oddzielanie powinien spróbować jak najwięcej, aby złagodzić i wyślij kulturalny człowiek. Istnieją pewne niuanse, które powinny być brane pod uwagę przed wysłaniem piękny faceta.

1) Wstępne konieczne próby te słowa, słuchać ich, jak gdyby z zewnątrz.

2) Konieczne jest, aby wybrać odpowiednie miejsce do decydującej rozmowy. Najlepiej jest to zrobić na „neutralnym” terenie. Na przykład w kawiarni (ale nie to, co jest związane z romantycznych chwil), albo w parku. Aby przeprowadzić rozmowę w domu lub w domu nie mogę, a także w pracy.

3) mówi się bardzo fair. To nie znaczy, trzeba powiedzieć nam wszystkim, że nie jesteś z niego zadowolony, ale powiedzieć, że jest doskonały, a jest to, że nie są tego warte. Można na przykład powiedzieć, że związek nie jest już stary „ogień”, albo że nie można dać młody człowiek uczucia i postawy, co on zasługuje, a trudy tego.

Jeśli młody człowiek jest nadal oferując myślisz i nie zerwać stosunki, a myślisz o to kategorycznie nie chce, jak nic uspokojenia go, to możemy powiedzieć, że zdanie, które jest dokładnie zniechęcić cavalier ochoty kontynuować związek, „Zdałem sobie sprawę, że wciąż następnie, podobnie jak ex-chłopaka. " To, oczywiście, nieprzyjemne, ale skuteczne.