408 Shares 9603 views

Obiecująca aktorka z Anglii – Oliviya Kuk

Oliviya Kuk – młoda aktorka brytyjska, który mimo młodego wieku i miała zaledwie 21 lat, już brał udział w dziewięciu projektów filmowych i stały się popularne nie tylko w swojej rodzinnej Anglii, ale również w Hollywood. Dziś młody talent mieszka pomiędzy Los Angeles i Londynie, jest „Twitter”, korzystających jazdy na rolkach i pomaga dzieciom. W 2014 roku, Olivia stała się bohaterką klipu popularny brytyjski zespół One Derecthion i twarzy magazynu Elle w jednym z pokoi.


Oliviya Kuk: fakty z życia

Olivia urodziła się w przemysłowym mieście Oldham, w północno-zachodniej Anglii, 27 grudnia 1993 roku. Jej rodzina nie ma związku z kina. ojciec dziewczynki, John – zwykłym policjantem, a matka – przedstawiciele handlowi. Oliviya Kuk był wszechstronny dziecko. Jako dziecko, robiłem balet i gimnastykę, lubiący łyżworolkach i, oczywiście, marzył o teatrze. Studiowała w szkole teatralnej w swoim rodzinnym mieście i uczestniczył w lokalnych produkcjach teatralnych. W 2012 roku, jej agent poprosił ją na przesłuchanie do roli Meg w serialu „blackout”, i od tego momentu kariera dziewczyny gwałtownie poszły w górę.

mydła

Początek kariery aktorskiej można uznać za mini-seria "Blackout" w tym samym roku, Oliviya Kuk wziął udział w "The Mystery of Crickley Hall" projektu. Stellar dla dziewczynek była rola Emma dekodowania w serialu „Bates Motel”, która rozpoczęła się na kanale A i E. Aktorka w wywiadzie przyznał, że był zadowolony do pracy z Vera Farmiga i miał duże doświadczenie w pracy z aktorką tego poziomu. Biorąc udział w tym projekcie, Oliviya Kuk, biografia, a tam, gdzie jest mało znany do szerokiego grona jej fanów, przyjaciół z Nikoloy Peltts i Freddi Haymorom, chłopaki, i do dziś utrzymują bliskie stosunki.

Najpopularniejsze filmy

„Bates Motel” Olivia stała się początkiem kina, po którym oferta do wzięcia udziału w tym albo że obraz nie przestają przychodzić do kierownika młodych „gwiazd”. W 2014 roku brała udział w thrillerze fantasy „Signal”. To było po małym krótkim filmie „Ruby Skin”. W 2014 roku, ekrany na zewnątrz mistycznego horroru Johna Pogue „Eksperyment: zła”, w którym Olivia odegrała główną rolę kobiecą. W tym samym roku zagrała w horrorze „Ouija: Biuletyn diabła”, gdzie po raz kolejny dostała główną rolę. Ciekawostką jest to, że wygląda anielskie aktorka przyciągnęła filmowców, którzy pracują w gatunku tajemnicy i grozy.

W 2015 roku przyszedł wielki dramat ekranem, przepełnione czarnym humorem „Me and Earl i umierających Girl”. Na „Sundance” festiwalu filmowym w 2014 roku film otrzymał pozytywne recenzje od krytyków i, jak wielu wierzy kinoeksperty, uznanie tego festiwalu jest wart drogie. Po tym wszystkim, „Sundance” – jest zwiastunem „Oscar”. Więc, być może, Oliviya Kuk, którego zdjęcie jest stale błysnął na okładkach magazynów, zapali się na „Oscar”. Jeśli ona szansę konkurowania z bardziej szacownych kolegów za ich udział w nominacji dla najlepszej aktorki, to będzie kolejny krok w karierze aktorki aspirujących.

W brytyjskiej prasie pojawiły się plotki, że został zaproszony do głównej roli w jednym z najpopularniejszych seriali ubiegłego roku, amerykańska produkcja „Continuum”, ale w końcu panna Cooka został usunięty z projektu, niezależnie od przyczyny – nie jest znana.

przyszłe projekty

W 2016 roku opublikował reżysera dramat początkujący Wayne Roberts „Kathy żegna”. Oliviya Kuk zagrał główną postać w tym filmie. Plany aktorka ma wiele projektów. Bierze udział w akcjach charytatywnych, pomagając dzieciom udziału w sesji zdjęciowej do słynnego „Glyantsev” i kontynuuje jazdę na rolkach i cieszyć się muzyką. Nawiasem mówiąc, ulubionej gwiazdy wykonawców – Enya, Gabrielle Aplin. W jednym z wywiadów aktorka przyznała, że projekty w Hollywood i współpracy ze znanymi aktorami stały się dla niej prawdziwym zaskoczeniem, bo nie sądziłem, że może się tak wysokie.