222 Shares 4658 views

Film „Trzy Plus”: dwa aktorzy i role

Jednym z najbardziej popularnych filmów radzieckich jest komedia „Trzy plus dwa”. Aktorzy zostali wybrani do końca idealne: każdy może odgrywać rolę w jak najlepszy sposób. Film został nakręcony w 1963 roku, a następnie po raz pierwszy została wydana. Ta komedia romantyczna pierwotnie planowano nazywać „The Savages”. Fabuła była prosta: Trzech najlepszych przyjaciół przyjść na brzegu Morza Czarnego z zamiarem dobrze bawić i odpocząć. Jednakże, ponieważ z pojawieniem się dwóch uroczych dziewczynek scenariusz zmienił się znacząco. Teraz, w czysto męskim towarzystwie rozmawiałem o miłości. Niespokojne stosunki między chłopców i dziewcząt rosną do głębszego uczucia.


Aktorzy z filmu „Trzy plus dwa” przyciągnęła uwagę ich jasność, oryginalności i szczerości. Każdy widz zna nie tylko z widzenia, ale z nazwy. W strzelaninie uczestniczył w najlepszych radzieckich artystów, kochany przez miliony. Wielu z naszych rodaków nie zauważyć, że najbardziej tajemniczy film, który jest w stanie podnieść nastrój chwili – jest to „Trzy plus dwa”. Aktorzy i role zostaną przedstawione poniżej.

Natalia Kustinskaya – Natasha

Jej rola jest bardzo przyciąga uwagę do siebie. Natasha wyróżnia się urodą, jest rodzaju żeńskiego, jej łagodny charakter, ale nie jest sen. Kustinskaya odgrywał rolę, jakby żyć go od początku do końca. Dlatego Natasha zwrócił z żywym charakterem, jego słabości. Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że dziewczyna jest w cieniu silnego przyjaciela, ale w rzeczywistości tak nie jest.

Natasza ma wielki cel w życiu – ona zaczyna aktorka i chce się rozwijać w tym zawodzie. Raz była nawet szczęście wystarczy, aby grać policjanta. To zwycięstwo było bardzo dumny. Natasza miała chłopaków to był policjant, ukrywanie swojego prawdziwego zawodu, powinien zwrócić uwagę na siebie i aby zapobiec różnego rodzaju nieszczęścia.

Jeśli jest to film na świecie, które mogą zostać poddane przeglądowi wiele razy, to jest, bez wątpienia, film „Trzy plus dwa”. Aktorzy i role są dobrane w taki sposób, aby spowodować widzowi najbardziej pozytywne emocje i pozostają długo w pamięci.

Natalia Fateev – Zoe

Według dziewczyny skryptu o nazwie Zoe, zawodu ona pogromca tygrysów i lwów. Jasny wygląd, samowolny charakter, pewność wygląd. To, jak się wydaje, nigdy nie poddawał się zniewagę. Wybierając dla siebie bardzo niebezpieczną pracę, Zoe i ludzie przechowywane odpowiednio: mocny i pewny siebie głos jego intencji. Można by pomyśleć, że nic nie może zdobyć dziewczynę, ale tak nie jest. W rzeczywistości, ona potrzebuje uwagi i opieki ze strony człowieka, którego kochała. Tuż przed spotkaniem z Roman nie miał poważny związek.

Ten lekarz weterynarii zwrócił jej uwagę na fakt, że do odczytu nieskrywaną samotność i niewyrażonych troskę w jego oczach. W rzeczywistości, Zoe – tyle delikatne ludzie po prostu na służbie ona musi być silna. Dla całego filmu to nie dla jednego z dzieci nie podniósł głosu, nie powiedział ani ostre słowa.

Aktorzy z filmu „Trzy plus dwa” wspaniały i naturalny sposób wykonywać swoje role. Oglądając je, wydaje się, że w pełni im żyć samodzielnie. Każdy z nich pasuje do proponowanego obrazu tak organicznie, że nawet teraz, wiele lat po premierze filmu, twórcy w dużej mierze postrzegane go do tych ról. Pogromca tygrysów i Lwów Zoya daje widzowi głębokiego współczucia i szczerego uśmiechu.

Andriej Mironow – Roman

Ten aktor jest kochany przez miliony widzów, dzięki swojej niepowtarzalnej talent i jasny wygląd. W filmie „Trzy plus dwa” aktorzy zostali wybrani najlepszym – dobór został przeprowadzony przez więcej niż rygorystyczny sposób. Andriej Mironow – prawdziwym ulubieńcem publiczności – grał tu lekarz weterynarii Romana. Facet sympatyczny i miły, miękką, wrażliwym sercu, ale z jakiegoś powodu nieśmiała z zawodu. Co się stało? To dlatego, gdy Roman rzucił dziewczynę z powodu swojej pracy.

Dziwna argumentacja, ale pozostawił po sobie charakterystyczny ślad w jego postrzeganiu wydarzeń. Można łatwo zobaczyć, jak trudne facet do budowania relacji z dziewczyną, wątpił siebie, pokazuje, w pewnych sytuacjach, nadmiernej skromności i niezdecydowania. Miłość jest Zoe, bez wątpienia przyczynia się do jego wewnętrznej siły i siły działać szybko, bez odkładania.

Co interesuje widza podczas oglądania obraz „Trzy plus dwa”? Aktorzy, ramki słynnego muzyka. Wszystko to może być teraz łatwo znaleźć się w domenie publicznej.

Jewgienij Zharikov – Vadim

Facet jest bardzo wesoły, zawsze wymyślić rozsądnego wyjścia z trudnej sytuacji. Jewgienij Zharikov bohater nie był zniechęcony, a skierowany jest do wypoczynku. Vadim dyplomata zawodu, ponieważ bardzo wiem, jak zachowywać się kulturalnie i niekłopotliwy ze wszystkimi. Po raz pierwszy zaczyna dbać o dziewczyny lubił Natasza pewni swoich działań i nie próbują stłumić uczucie nastąpiła. Oczywiście, wiadomość, że był policjantem, kilka zdenerwować go, ale nie stać się przeszkodą.

W komedii „Trzy Plus” dwa podmioty są oszałamiające. Udało im się subtelnie przekazać atmosferę wspólnego wypoczynku na wybrzeżu Morza Czarnego, jaskrawo ilustrowanych znaków znaków, ich mocnych i słabych stron.

Gennady Nilov – Stepan Sundukov

Postać ta wydaje się zbyt widzów gburowaty i nietowarzyski samotnik, który zaprzecza relacji z kobietami. Przyjaciele nazywają go „Chest”, a czasami zabawne wyśmiać charakterystycznym znajomego nasileniem. Stepan – Doktor Nauk Fizycznych i Matematycznych, lubi czytać książki. Wszelkiego rodzaju przypomina mu unapproachable samotność.

Muszę powiedzieć, że film wyjaśnia przyczyny swojej charakterystycznej chłód: Box był kiedyś żonaty, ale związek nie istnieje. Od tego czasu stał się rozczarowany coś takiego jak małżeństwo.

zamiast wniosku

Jednym z najbardziej pamiętnych filmów epoki radzieckiej jest komedia „Trzy plus dwa”. Aktorzy wykonywali swoje role wiernie, a ten zdobył głęboki szacunek i uznanie widzów. Film pozostaje popularny do dziś.