815 Shares 7886 views

Witaminy dla włosów. Opinie i zalecenia

Piękne, zdrowe i zadbane włosy są pewnego rodzaju wizytówką każdej kobiety. Że są one w dobrym stanie, konieczne jest nie tylko intensywnej opieki medycznej dla nich, ale także prawo do jedzenia. Doskonałe rezultaty w coraz głowy włosy pomaga osiągnąć Witaminy dla wzrostu włosów. Recenzje dziewczyn, które miały kompleksy witaminowe, są bardzo różne. Wynika to z faktu, że nie zawsze ich odbiór był zrównoważony.

Przyjrzyjmy się pytanie, w którym witaminy są niezbędne dla wzrostu włosów. Na przykład, niedobór biotyny może spowodować utratę lub przedwczesne pojawienie się siwych włosów. Brak tiaminy i riboflafina spowolnić ich wzrost. Beauty Base – witaminy dla włosów, prawdziwe dziewczyny, stale przyjmujących te leki są bardzo jasne i mówi z doskonałymi rezultatami.

Zacznijmy witamin z grupy B:

 • Tiamina (B1). Jest on odpowiedzialny za poziom stresu w organizmie. Skutki stresu może być wypadanie włosów, utrata połysku.
 • Riboflafin (B2). Odpowiedzialny za ogólną kondycję naszych włosów. Brak tej ważnej substancji prowadzi do złuszczania skóry i suchości w sekcji końcowej, wzmocnienie łoju.
 • PP, niacyna. Poprawia krążenie krwi, jest również wymagane do tworzenia kolorowych pigmentów.
 • kwas pantotenowy (B5). Zaangażowany w regeneracji tkanek.
 • B6 lub pirydoksyny. Zapobiega łupież. Uczestniczy również w syntezie serotoniny (hormon dobrego nastroju lub „hormon szczęścia”).
 • kwas foliowy (B9). Może znacznie poprawić wzrost włosów. To idealnie wtapia B5 i B12.
 • Kobalamina lub witaminy B12. Jest odpowiedzialny za natlenienie skóry głowy, który jest bardzo korzystny wpływ na stan włosów.

Głównymi źródłami tych substancji uważane jest za mięso, tłuste ryby, różne orzechów, produkty mleczne, pieczywo, suszone owoce, jaja, kalafior, fasola, gryka, nerek i wątroby. Szczególne miejsce w produktach z obfitej zawartości witamin z grupy B wziąć Brewer i drożdże piekarnicze. wziąć tylko drożdże należy z dużą ostrożnością, ponieważ poprawiają apetyt, a jeśli nie kontrolować siebie, to może być wielki, aby przybrać na wadze.

Pozostałe komponenty do loki kosmetycznych:

 • Retinol (A). Od ilości retinolu zależy od gęstości i połysku. Chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego. To pomaga zachować elastyczność.
 • Witamina F. odpowiedzialna za równowagę lipidową. To pomaga w zwalczaniu łojotoku i trądziku.
 • Witamina E jest odpowiedzialna za żywność. Dzięki zaczyna jej brak silne straty, włosy stają się matowe i łamliwe.
 • Kwas askorbinowy (C). To jest, aby zachować na palcach naczyń włosowatych. Chroni żarówki przed uszkodzeniem.

Jeśli dziewczyna chce mieć wspaniały gruby mop powinien zmienić i uzupełnić swoją dietę i dodawanie witamin do włosów. Eksperci gości mówią nam, że jest to konieczne, i inne elementy dla dobrego wzrostu. Należą do nich: cynk, żelazo, wapń, miedź, molibden, siarki i niektóre aminokwasy.

Wiele produktów profesjonalnych zawierają obecnie Witaminy dla włosów. Opinie o tym produkcie wskazuje, że są one bardzo skuteczne. Środki mogą występować w postaci olejów, a także spraye, serum, ampułki. Ale rezultat ich stosowania będzie widoczny tylko wtedy, gdy stosowane regularnie.

Po przejrzeniu wielu publikacji, można zrobić małą listę najbardziej skutecznych narzędzi, które zawierają witaminy dla włosów. Opinie o pozytywnej treści są następujące leki: «Perfect«»Pantovigar», «Vitrum uroda», «Merz uroda», «Inneov Gęstość włosów„. Nie powinny one trwać dłużej niż jeden rok z rzędu. Konieczne jest, aby dać ciału odpocząć, aby uniknąć przyzwyczajenia. Przed podjęciem lepiej skonsultować się z lekarzem.