852 Shares 8284 views

Kerolayn Sanshayn: praca i życie osobiste

Wszystkie produkty kanał „Disney” do granic możliwości pełnego jasnym tańca, muzyki i wesołych młodych aktorów. Jeden z najzdolniejszych dziewcząt z tej galaktyce jest Kerolayn Sanshayn. Była jedną z głównych gwiazd popularnego serialu dla nastolatków „Dance Fever”, brał udział w wielu innych projektach. Filmów z Kerolayn Sanshayn nie jest jeszcze tak dużo, ale to ze względu na fakt, że poświęca dużo czasu na jego edukację i działalność charytatywną.

dzieciństwo

Piękna blondynka urodziła się w południowej części Stanów Zjednoczonych, Atlanta, że w Gruzji w 1995 roku w rodzinie Toma i Karen Sunshine. Caroline – najstarszy z trojga dzieci i ma dwóch braci – Johna i Christophera. Wkrótce przeniósł się do Kalifornii, Orange County, gdzie dorastał Kerolayn Sanshayn.

Najważniejsze w życiu miałem fascynację muzyką i tańcem, a trzy lata studiowała balet. W każdą sobotę, wraz z ojcem dziewczyny przejrzałem klasyków Hollywood w telewizji. W takim szkoleniu, nie miała żadnych innych preferencji, a Caroline wzrosła miłość muzyki i tańca. Jej pierwszy występ na scenie odbywały się w wieku 3 lat, nawet w przedszkolu, gdzie zagrała rolę Złotowłosa, pod kierunkiem nauczyciela pani Sally Palmer.

Później Kerolayn Sanshayn zaczęła grać w teatrze dziecięcym Orange County i równolegle z tym udział w studio tańca w Tustin. W 2004 roku, dziewczyna odgrywa rolę Annie Vorbaks w teatrze i otrzymał rundę „Dziadka do orzechów” baletowe wystawiane przez Akademię południowym wybrzeżu tańcu.

Początek kariery zawodowej

W wieku 11 lat, Kerolayn Sanshayn zaczyna próbować swoich sił w profesjonalnych przesłuchań. W 2010 roku otrzymała rolę w odcinku pilotażowym ABC «Tim Spitz” kanał serialu. Tutaj dziewczyna grał Lizzie Spitz, córka trenera drużyny sportowej szkoły.

W tym samym roku odbył się występ na dużym ekranie w filmie „Marmaduke”. Kerolayn Sanshayn powierzone spełniać obraz Barbary Uinslou, a wraz z nim pracy na miejscu orzekł już takie gwiazdy jak Emma Stone, Owen Wilson, Dzhordzh Lopez. Jasny, żywy i bezpośredni Caroline zdobyła sympatię wielu widzów i zwrócił uwagę dyrektorom dużych projektów.

W tym samym roku wziął prawdziwy przełom dla dziewcząt z Ententy. Po wzięciu udziału w „Marmaduke” dostała rolę w nowym kanale nastolatek dramat „Disney”.

"Dance Fever!"

Nastolatki na całym świecie kochają serię i towarzystwo filmu „Disney”, ponieważ są one na pewno wypełnione modnej muzyki, tańca, pięknych chłopców i dziewczynek. Kolejny taki projekt był „Dance Fever!”, Który zaprosił Kerolayn Sanshayn.

Aktorka powierzone odróżniającą Tinky Hessenhefer, wymiany studentów z Europy Wschodniej. Caroline odgrywa tu w parze z Kenton Duty, który gra jej brata bliźniaka Gunther Hessenhefera.

Główną bohaterką serialu są znakami Cece i Rocky, dwie dziewczyny, które zostały spełnione marzenie – aby wziąć udział w telewizyjnym show. Gunther i Tinka – Girlfriends wrogów, a wokół konfliktu między tej pary i zamienia główną intrygę serii.

Student z Europy Tinka mówi z obcym akcentem, a ubrana w jaskrawe jasne ubrania z cekinami i generalnie zachowuje się dziwnie, un-American. Gunther i Tinka początkowo były postacie wtórne, ale Kenton Duty i Kerolayn Sanshayn wezwany prawdziwa miłość widowni iw kolejnych sezonach stał się jednym z głównych bohaterów.

Według edycji krytyk z People Magazine Tom Dzhiliato dziewczynka i ma stać się lepszym aktorka w całej serii „Dance Fever”. Kerolayn Sanshayn również wraz z partnerami projektu dwukrotnie nominowany do nagrody Young Artist Award w kategorii „Najlepszy obsadzie”.

Nie zapomnieć o dziewczynie i muzyki, niektóre utwory Kerolayn Sanshayn zostały uwzględnione w kanale Boże Narodzenie album Star „Disney”, który został wydany w pierwszych dniach 2014 roku.

nastolatek dorasta

Lata mijają, dzieci dorastają i utalentowana dziewczyna już dawno przestała uczestniczyć w „Dance Fever”. To jest czas, aby przejść dalej i rozwijać z ramek telewizyjnych dla dzieci. W 2014 Kerolayn Sanshayn udział w pilotażowym odcinku serialu naprawy drogi, odgrywając rolę Samanthy Logan, ale twórcy następnie przepisał scenariusz eliminując Samanthę z listy uczestników z Caroline.

W 2015 roku, po raz drugi miała okazję do obsady filmu fabularnego. Kerolayn Sanshayn zagrał rolę Emili Dzhordan w filmie „outfield”. W opowieści o codziennym życiu drużyny baseballowej uczeń młodej aktorki pojawia się jako przyjaciel głównego bohatera Jacka, wspierając go w trudnych chwilach życia, gdy nalegał, że nadszedł czas, aby podjąć ważne decyzje.

Kerolayn Sanshayn i jej chłopak

Młoda dziewczyna nadal mieszka w Kalifornii w Orange County z rodzicami. Uwielbia zajęcia na świeżym powietrzu, cieszy się nurkowanie, surfing, uwielbia spędzać czas na plaży. Na planie „! Tańca Fever” zaprzyjaźniła się z Kenton Duty – swojego brata bliźniaka ekran, a wkrótce zaczęła spotykać.

Kerolayn Sanshayn prowadzi również aktywne życie społeczne, dużo czasu na rozdawanie jałmużny.