494 Shares 5299 views

Dor, ekscytujące życie

Dor – to nazwa owada jest odbierany przez jego skłonność do obornika. Owady karmione nawozu, który zazwyczaj znajduje się z dala od domu. Tytułowa rodzina obejmuje 4 rodzaje chrząszczy, a mianowicie lamellicorn, Aphodius, geotrupy lub tych gnój chrząszczy i skarabeusze.

produkować ich dzień pracy chrząszcze, więc naukowcy są zawsze zainteresowany w jaki sposób udało się pokonać długą drogę w palącym słońcu, które przezwycięża dor. Biały dzień na pustyni ciepła, piasek ogrzewano do 60 stopni, a chrząszcz nie cierpi z powodu przegrzania. Jak to się dzieje? Odpowiedź jest prosta: Zaletą takich błędów jest to, że są one w ciągłym ruchu i nadal nosić „klimatyzacji”. Gdy wzrasta jego temperatura ciała i staje się krytyczna, zhuk- chrząszcz indeksuje na kulki z gnoju i tam jest dosłownie 10 sekund schłodzić do 7 stopni.

Samce i samice tych chrząszczy żyć razem i żyć razem, zawsze pomagają sobie nawzajem, nawet w tak trudnej sytuacji jak owady składających jaja pracujących razem. Gniazda budowlanych tych istot jest uważany za jeden z najważniejszych procesów, ponieważ każda przyszła dor muszą żyć w izolacji. Beetle larwy żyją w oderwaniu od siebie, a każdy w celi nie ma żywności. Larwy żywią się również łajna. A w czasie, będzie również żywicieli rodziny.

Wbrew pozorom, te doskonale chrząszczy latać w poszukiwaniu pożywienia. Jedzenie jest łatwo je znaleźć, bo mają doskonały węch. Gdy żywność zostanie znaleziony, chrząszcz wybiera kawałek piękniejsze i bardziej i stara się ukryć przed konkurencją. Musisz ukryć w ziemi, w uprzednio wykopanym dołu.

Rodzicielska troska chrząszcze obornika są bardzo oryginalne. Dorosłe owady są wybrane z ich otworów pod koniec lata i zacząć przygotowywać swoją paszę norek. Następnie zawartość norek zapasami żywności. Mink jedzenie wypełnia pracodawca bezpośrednio – Beetle. Szary jesienny dzień pozwala chrząszcze chodzić dużo, ponieważ kochają wilgoć i chłód, a nawet w taki dzień można spotkać swoją bratnią. I pomimo tego, że sezon godowy jest jeszcze długa droga od dnia chrząszczy spotkań nie są już rozdzielone.

Zapasy owadów są bardzo zróżnicowane. To nie tylko odchody zwierząt, ale także zgniłe liście i małe kwiaty, nasiona i małe owoce. Wszystkie zapasy pary produkuje teraz razem. Mężczyzna w zasadzie staje się żywicielem i samice uchwyty jedzenie dostarczane. Zabieg jest dodać do istniejących gospodarstw samic i samców miotu i tocznych kępy masowych, które mogą się pojawić później proces fermentacji. Po pary sprężyny występuje stosunku. Przez ten czas, kulki z przepisami już fermentowane i kobiety dzieli je na małych kołach, z których czyni miskę. W kubku dodaje jajka i zamknięcie pokrywy. Po tym czasie samica nie opuszcza swoją norę, opieka nad potomstwem, a zhuk- chrząszcz mężczyzna stale dostarcza całą rodzinę z jedzeniem.

Widzisz, mimo nieatrakcyjne nazwa, Beetle – bardzo ciekawy owad.