447 Shares 1954 views

Regulon i ciąża. Podstawowe zasady leku

„Regulonu” jest doustnym środkiem antykoncepcyjnym hormonalne, które zwiększa lepkość śluzu szyjkowego, hamuje owulację i hamuje wprowadzenie do zapłodnionego jaja endometrium.


„Regulonie” i ciąża – niezgodne rzeczy, jako środek ciąży jest przeciwwskazane. Oczywiście, sporadyczne stosowanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych na początku ciąży zwykle nie powoduje mutacje genu lub innych wad i nieprawidłowości w rozwoju zarodka. Jednak nadal istnieje ryzyko, ponadto znacznie przewyższa korzyści z przyjmowania „regulonie”.

Prawdopodobieństwo ciąży w momencie przyjęcia „regulonie”

Hormonalne doustne środki antykoncepcyjne mogą hamować wzrost błony śluzowej macicy. Czyniąc tak, nie można załączyć zapłodnionej komórki jajowej, która jest następnie wyjście z macicy podczas menstruacji. Jednakże, jeśli jajo było w stanie przeniknąć endometrium, co jest, oczywiście, na tle „regulonie” jest niezwykle rzadkie, uruchamia wszystkie procesy, które są niezbędne do utrzymania ciąży.

Wiele kobiet często zastanawiam się: czy to możliwe, aby zajść w ciążę, biorąc „regulonie”? Jak we wszystkich innych środków antykoncepcyjnych, ryzyko ciąży, kiedy właściwie regularnie brane jest bardzo mała – wynosi ona jedną setną procenta. Częściej niż nie można zajść w ciążę w przypadku łamania zasad przyjęcia. Najczęstszym błędem jest pominięcie tabletki „Regulon” ciąża iw tym przypadku istnieje większe prawdopodobieństwo.

Aby uniknąć nieporozumień w harmonogramie odbioru, konieczne jest, aby przyjmować tego leku w tym samym czasie. Karnet otrzymujących liczone jeśli po wyznaczony czas upłynął okres dłuższy niż dwanaście godzin. Jeśli odstęp czasu jest mniejszy, napój może być pominięte tabletki przed upływem tego okresu. W tym przypadku cykl odbioru „Regulon” nie jest zakłócony.

Jeśli cykl otrzymania antykoncepcyjnego naruszone, możliwość spontanicznej owulacji spowodowany gwałtownym wzrostem własnych hormonów w organizmie kobiety. I to jest to, co się dzieje, jeśli brakuje mi odbiór przynajmniej jednej tabletce.

Zapłodnienie komórki jajowej najprawdopodobniej w ciągu sześciu do siedmiu dni po owulacji, więc w tym czasie trzeba użyć metody barierowe antykoncepcji, takie jak prezerwatywy lub przepony. Ale lepiej dmuchać na zimne, a zamiast jednego tygodnia do korzystania z tych metod przez dwa tygodnie.

Jeżeli w ciągu dwunastu godzin po „regulonie” pojawiają się wymioty lub biegunka, potem z trudem być wchłaniane w organizmie. Dlatego konieczne jest, aby zrobić to samo, co w recepcji pomijanie tabletki „regulonie”, a ciąża nie występuje. Oznacza to, że musimy użyć barierowych metod antykoncepcji.

Należy pamiętać, że przyjmowanie niektórych leków w tym samym czasie „regulonie” jest w stanie zmniejszyć jego antykoncepcyjny efekt. Może to być środki przeciwdrgawkowe (karbamazepina, fenytoina), pochodne fenobarbital, uspokajające i niektóre antybiotyki rozszerzonym spektrum (tetracyklina, ampicylinę, itd.). Aby zmniejszyć ryzyko ciąży, konieczne jest, podobnie jak w powyższych przypadkach stosowanie prezerwatyw.

Antykoncepcyjny „Regulon” ciąży i po jego unieważnienia

Jeśli odbiór tego preparatu było długo, konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem na temat konieczności podejmowania witaminy podczas planowania ciąży. Ciąża po otrzymaniu „regulonie” może wystąpić w pierwszym cyklu miesiączkowego, a po upływie sześciu miesięcy, a nawet rok po odwołaniu środka antykoncepcyjnego. W tym przypadku wszystko zależy od ciała kobiety, która jest „Regulon”.

Po odstawieniu leku, co do zasady, nie ma niekorzystnego wpływu na płód nie stało, ponieważ jest już w dzień po ostatnim tabletka została wzięta, wszystkie elementy są wyświetlane bez reszty kobiecego ciała. A jednak, zaleca się, aby odmówić przyjęcia „regulonie” co najmniej trzy miesiące przed spodziewanym ciąży.