894 Shares 6277 views

Ulubione Komplementy dziewczęta: chłopcy wskazówki

Oczywiście, informacje o tym, co Twoje ulubione Komplementy girls faceci powinni być częściej stosowane można znaleźć na stronach większości czasopism.


Wielu autorów artykułów na temat jak zdobyć serce pań korzystających miłe słowa i pochwały, uważa się, że im bardziej pretensjonalne i artystyczną byłoby komplementem, tym większe szanse, aby szybko zdobyć uwagę płci pięknej. Jednak tak nie jest!

Absolutnie nie wiem co twój ulubiony komplementy dziewczęta powinny być wymawiane podobać? Najważniejsze – nie schlebia. Nieszczere pochwały to, jak mówią, „może zapach milę”, a tak naprawdę nie kochał.

Jeśli niedawno zaczęła spotykać młodą damę i powiedzieć jej, co pięć minut, że ma najpiękniejsze oczy i uśmiech najbardziej promienny, że choć jest to dziewczęta ulubione komplementy, ale mogą być one postrzegane niejednoznacznie. Niektóre dziewczyny mogą pomyśleć, że jesteś człowiekiem „i” doświadczony damskie damskie człowiek "i jest to kolejny chwyt na swoją słowny„drag”dziewczynka w łóżku.

Wiedzieć ulubione komplementy dziewczynki – to te, które są tak proste w swojej konstrukcji, a co najważniejsze, muszą być powiedział szczerze. Zwroty skomplikowane mogą być źle zrozumiane.

W szczególności, jeśli facet mówi: „Twoje włosy są jedwabiste i lśniące, jak grzywy konia.” Jest bardzo prawdopodobne, że będzie ona myśleć, czy to jest w porównaniu z koniem.

Konieczne jest również, aby wziąć pod uwagę fakt, że wiele z płci pięknej ma wiele udogodnień i „przesadzić” z uzupełnieniami i nie powinno być. Jeśli, na przykład, młody człowiek powie coś w stylu: „Jesteś taki mądry”, że ona może pomyśleć, co następuje: „Powiedział, że jestem intelektualistą, więc jestem naprawdę elementarną nudne.”

Osobiście rozmieszczone komplementy stosowne powiedzieć, że wiesz, kobieta nie jest pierwszy miesiąc.

Młodzi mężczyźni powinni zrozumieć, że ta młoda dama ładne słowa powinny być wymawiane „z uczuciem”, a mianowicie, umieszczając je we wszystkich swoich nagromadzonych emocji. W szczególności, wyrażenie „jesteś bardzo atrakcyjny”, to lepiej wyrazami „Jestem z ciebie z podziwem” i przyjemne słowa takie jak „Mam cały tydzień marzy o spotkaniu z tobą” zadowoli płci pięknej jest znacznie więcej niż „masz świetny bluzkę – ona przychodzi do ciebie. "

Jeśli udało się uzyskać numer telefonu panienek, zaczną wyrażać swoje uczucia w formie pisemnej, tj wysyła SMS komplementy dziewczynę. ona to doceni. W tym samym czasie, to nie wolno angażować się w budowę zwrotów slozhnosochinennogo, ale „iść do skrajności” i napisać kombinacje pompatyczne i pretensjonalne nie jest zalecane.

Najlepszym komplementem jego dziewczyna – to te, które się nam w postaci drobnej, na przykład: „Tyś jest mój słodki zając”, „masz mi taki wspaniały, mój słodki karmel”.

Nie należy polegać na tym, że produkują wspaniały wpływ na dziewczynę zwrotów takich jak „Twój uśmiech jest tak jasna i promienna, że nawet chmury dzisiaj poszedł”. Ona może myśleć, że jest to „home-made”, co oznacza, że wypowiadane słowa są fałszywe.