456 Shares 9803 views

Libia: Masakra Kontynuuje

Przez ponad rok minął po zwycięstwie w Libii, tzw revvolyutsionnyh sił i zabijając rebeliantów „krwawy dyktator” Muammara Kadafiego. Jednak zamieszki w Libii nie ustają do dziś, bardziej kraju jest coraz więcej przerw na terytorium kontrolowane przez poszczególne plemiona io jedności kraju i może być mowy.

Ponadto niektóre plemana są teraz walczą o pervensvto i jest to walka, by stać się bardziej krwawe. Wystarczy przypomnieć niedawne wydarzenia w Beni Walid – ułożone masakra misurattsami, co spowodowało ponad 200 osób zostało zabitych, większość z nich – cywilów. Ponadto, władze państw zachodnich próbują ograniczyć vsyachiski informacje na temat tych wydarzeń, a nie odpowiedzi na proiskhodyaschyuuseychas w masakrze Libii między plemionami. Co więcej, nawet dość ospale zareagowała na zabójstwo amerykańskiego ambasadora w Bengazi oni. Nie, niektóre ostre wypowiedzi konchno były, ale został ograniczony tylko do pustych zagrożeń i wymagań dochodzenia, chociaż w zasadzie nie badanie nie jest wymagane – Al-Kaida, która zachodnia koalicja doprowadziły do władzy w Libii, która odbyła się regularny atak terrorystyczny na Stany Zjednoczone.

Staramy się zrozumieć, co dzieje się w Libii? Odpowiedź jest dość oczywista – nie ma teraz chaos spowodowany naruszeniem prawa rozwoju historycznego państwa w kraju przez zakłócenia zewnętrzne. Po tym wszystkim, ten kot był Muammar Kadafi. Zachodnie kraje, które nazywa się „krwawy dyktator”? Przede wszystkim był absolutny monarcha, któremu udało się zjednoczyć kraj jest na etapie ranego feudalizmu. W tym czasie list byliście większość krajów zachodnich – typowym przykładem – to panowanie Francji Ludwika XIV, który zjednoczył kraj i stopniowo przyniósł ją do oświeconego absolutyzmu, z którego później rosła i Republiki Francuskiej.

Nie yavlyalast wyjątkiem Libii, gdzie to samo stało się – Kadafiego, aby zjednoczyć plemiona odmienne i zbudowany nowy z jego punktu widzenia rządu – Dżamahirii, które w swej istocie nie jest niczym innym, jak monarchii parlamentarnej. Home Kadafi zasługą jest to, że udało mu się stworzyć równowagę między interesami plemion i przynieść je ze sobą. Następnie, od monarchii parlamentarnej mogło powstać i normalnie Libijskiej Republiki, ale ze względu na interwencję państw zachodnich, które wspierały indywidualnych plemenai zatem naruszenie równowagi między nimi. Libia ponownie wrzucony w epoce komunalnej i plemiennych.

Co jest najbardziej przykre jest to, że wsparcie z Zachodu otdlelnyh plemion nadal stosując takie wsparcie misuratskie Katib chętny do podporządkowania innych plemion w tym największego plemienia w Libii warfalla – dlatego plemienia Bani Walid kapitału teraz i zaciętych walk. Nawiasem mówiąc, sądząc po wypowiedziach współpracowników, tam po raz kolejny zabity Chamis al-Kaddafi.

Zatem teraz bieg historii w Libii oraz w celu zakłócone. aby ponownie zjednoczyć kraj potrzebuje nowego monarchę, który przyjdzie ponownie, aby zjednoczyć kraj ogniem i mieczem. Są to prawa historii, a wraz z nimi nic nie można zrobić.