822 Shares 1004 views

Tabela Opakowania: jak uniknąć błędów przy zakupie on-line

Przez cały czas, w każdej osobie krajów spotykają się na ubrania. Tylko odprowadził do umysłu. Nawet w Ameryce, gdzie ludzie nie kojarzy się wyłącznie na ich wygląd (oprócz hollywoodzkich gwiazd i przedstawicieli show-biznesu). Wszelkie spotkania, a nawet bardziej znajome, zaczyna z ulotnych „survey” odpowiedników i wiszące na jego własnych etykiet: przyjaciel czy wróg, fun-rozgotowane, Contract-nie zgadzają … i ubrania odgrywa znaczącą rolę, ponieważ tagi.

Jak mierzyć się

Dlatego kwestie doboru ubrań znowu i znowu dochodzą do głosu. A jeśli kobieta jakoś przyzwyczaiłem się, że wszystko, co trzeba przymierzyć i ocenić sam, mężczyźni długie wyjazdy na zakupy z mocowaniem gorzej gorzki rzodkiewka. Dlatego też, w celu ułatwienia wyboru elementów przeznaczonych Tabela rozmiarów Ubrania męskie. Pomagają one określić podstawowe parametry ogólne i sklepu, aby spędzać czas tylko od wyboru stylu i koloru. Oszczędność czasu jest oczywista. A jeśli mamy możliwość zamawiania ubrań przez Internet, taka pomoc – jest po prostu niezbędna.

Ale przede wszystkim jest to niezbędne do podjęcia centymetr i zmierzyć parametry bez zbędnej pochlebstwa. Gdzie i jak – patrz wiersz na rysunku. I pamiętaj: jeśli rozmiar będzie „na progu wielkości”, trzeba wziąć pod uwagę styl i materiał wybranego modelu.

przyjętymi standardami

Ilu ludzi – tyle opinii. W przybliżeniu to samo można powiedzieć o wielkości. Ale jak potem żyć w dzisiejszym świecie masowej produkcji? Tylko jedno wyjście – standaryzacja rozmiarów. W tym celu zwraca uwagę na główne kategorie: wzrost i wielkość (klatka piersiowa, talia, biodra) – i wypełnił tabelę męskiego rozmiaru odzieży. Ale tu właśnie pojawia się zamieszanie. Faktem jest, że wraz z rozwojem przemysłu lekkiego w różnych krajach tworzą własne standardy, a zatem jego wymiarową siatkę.

Tak więc, przez ponad dwa wieki w Europie i Stanach Zjednoczonych, Rosji i Chinach, standardowe rozmiary są zasadniczo różne od siebie. Ten sam rozmiar M (medium) może mieć różną długość, szerokość i inne parametry, jeśli ubranie zakupione w Stanach Zjednoczonych czy w Chinach. Przeciętny człowiek od parametrów w Rosji może wydawać się gigantem oprócz chińskim.

Budowa ciała jest również ważne

Ale nawet ta analiza porównawcza nie gwarantuje dokładną trafienie. Fakt, że szanujący krawców uwzględniać typ kształtu: atletyczny, smukły, kompletne (obecność wyraźnej brzucha). Pomaga „siedzieć” odzieży, tak że wszystko zwrócić uwagę na dokładność stroju, a nie na samym żołądku. W związku z tym, odnosząc się do sprzedawcy w sklepie o pomoc, starają się przekazać mu ten pomysł o typie twojej figury.

Tabela rozmiarów w Rosji

W przeciwieństwie do „około” norma międzynarodowa S, K, L, XL, itd., Wielkości rosyjskiego systemu opiera się na połączonych objętości klatki piersiowej, talii i bioder. W zależności od rodzaju ubrania do tych parametrów dodała obwód szyi (koszule), długość do kroku (spodni), etc. I wszystkie te wymiary są skorelowane ze wzrostem gospodarczym.

Jak określić rozmiar odzieży męskiej (tabela)? Rosja tradycyjnie uważane średnia wysokość mężczyzn 172-175 cm. Główną masę ubrań uszytych specjalnie dla tego wzrostu. Ale nie smucić: Firmy specjalizujące się w szyciu odzieży męskiej jest prawie nigdy dolne spodnie hem (suit lub analogi). Ma to na celu zapewnienie, że w studiu za niewielką opłatą można regulować długość nim do swojego wzrostu, a spodnie siedzieć prawidłowo.

Tabela rozmiarów w USA

Stany Zjednoczone Odzież słynie z tzw bolshemerami. To odnosi się do stylu sportowej i stylu casual. Uważa się, że osoba znajdująca się w takich ubraniach powinny być wygodne, nic nie powinno ograniczać ruch. Dlatego, darmowe dodatki podano bardziej dostosowane dopasowanie.

Ponadto, wszystkie wymiary są w calach (nie w calach) w Stanach Zjednoczonych. znaków Łacińskiej służą do określenia wzrostu – S (krótko: 163-168 cm), R (regularnych: 170-180 cm) i L (Long: 182-190 cm).

Aby zrozumieć amerykańskie środki pomogą tabelę rozmiarów męskich ubrań. US słynny łagodny niedrogie ubrania. Dlatego też poddać się jego nabycia tylko z powodu niewiedzy o prawidłowej wielkości nie jest to konieczne. Rozmiary odzieży męskiej jest bardzo prosta. Aby określić rozmiar US, trzeba odjąć 10 z rosyjskim (rosyjski 44-cie odpowiada 34th nas i naszych 50. – jest amerykański 40-cia).

wymiarowej siatki w Chinach

W przeciwieństwie do populacji USA, Chińczycy można nazwać małe. Niewielki wzrost, cienkie kości i, w konsekwencji, mała pojemność – głównych cech wyróżniających. Ale okazja do zakupu ubrań przez Internet bezpośrednio od dostawcy coraz częściej zmusza nas, aby przyzwyczaić się do innego systemu pomiaru. Z pewnością każdy w obliczu faktu, że koszulki tego samego rozmiaru, szyte w Chinach i Rosji, różnią się zasadniczo pod względem wielkości.

Dlatego tutaj muszę magiczną różdżkę – tabelę rozmiarów męskich ubrań. Chiny oferują szereg niedrogich ubrań, że jest niemożliwe, aby nie używać przynajmniej raz na sezon. Jednak w celu uniknięcia rozczarowania nie leń się, aby dokładnie określić jego wymiary i porównać je z wielkością wybranych ubrań. Po powrocie taki zakup jest zazwyczaj trudniejsze niż odpisać wszystko złe na producenta, a nie korzystać z Internetu, aby kupić ubrania.

Aby być nowoczesne – wymóg obowiązkowy dla wszystkich, niezależnie od wieku i płci. Niech wszystkie Twoje wątpliwości rozwieje Tabela odzieży męskiej, można szybko i łatwo wybrać odpowiedni strój.