435 Shares 8749 views

Wielofunkcyjne Samsung SCX-4220: idealne rozwiązanie dla małego biura lub małej grupy roboczej

Doskonale wyważone dane techniczne, wydajność i koszty pozwalają Samsung SCX-4220 do wdrożenia pełnego skanowania dokumentów podsystem wyjście z komputera i kopiowania w małym biurze. Jest możliwe, że to uniwersalne rozwiązanie w przyszłości będzie stopniowo i bardzo szczegółowo rozpatrywane.


Pozycjonowanie MFP. Opcje

Urządzenie wielofunkcyjne low-end Samsung SCX-4220 ma na celu, jak już wcześniej wspomniano, do pracy w małym biurze. Inną alternatywą jego zakres może być niewielka grupa robocza. W obu przypadkach liczba komputerów powinna wynosić nie więcej niż 15 sztuk. W tym przypadku, obecność tego uniwersalnego rozwiązania będzie w pełni pozwalają na pokrycie potrzeb w druku i kopiowania. Również pozytywne aspekty tej uniwersalnych rozwiązań zawierać oryginalne opakowanie, które zawiera:

  • Wielofunkcyjne urządzenie.

  • Nabój wypełniony 70 procent tonera.

  • Kabel interfejsu do podłączenia do komputera PC.

  • Przewód zasilający.

  • CD ze sterownikami i dodatkowym oprogramowaniem aplikacyjnym.

  • Podręcznik użytkownika.

  • Broszur.

  • Karta gwarancyjna.

Wspomniana wcześniej lista jest wystarczająca do tego celu rozwiązania. To nawet włączone kabel interfejsu, co eliminuje niektóre producentów i dostarczone w takiej sytuacji musi kupować.

specyfikacji technicznych. wydajność MFP

Podobnie jak większość podobnych urządzeń, Samsung SCX-4220 Jest on oparty na metodzie drukowania laserowego. Jej zalety to wysoka prędkość i możliwość drukowania i kopiowania w dużej objętości. Te dwa ważne punkty i pozwalają bez problemu blokowania potrzeby drukowania w małej grupie roboczej lub małym biurze. страницы – 11 секунд. Na ogrzewaniu to urządzenie wielofunkcyjne muszą być wydatkowane 42 sekund, a następnie wydrukować pierwszą stronę – 11 sekund. Wtedy ten MFP można wydrukować lub skopiować 18 stron na minutę. копирования – 10 000 односторонних страниц. akcji miesięczna jego drukowania i kopiowania – 10.000 pojedynczych stron. opcje łączności prezentuje jedynie tylko jednego portu USB, ale to wystarczy, aby ujawnić swój potencjał. Pozwolenie na kopiowanie lub tryb drukowania 600 x 600, a zeskanowany dokument można uzyskać 4800 x 4800.

papier

Największe standardowe arkusze rozmiar, który może wyjście drukarka Samsung SCX-4220 – A4. Również w tej liście, jest A6, A5, B5, a nawet rzadko stosowane praktyki w liście. Model nabój w tym MFP – SCX-D4200A. Po zakupie jego życie będzie trwać przez 2000 stron. Obserwuj Refill zwiększy tę wartość do 3000 arkuszy w jednostronnego działania. Miesięczny wolumen stron wyjściowych, jak wspomniano wcześniej, wynosi 10 000 stron. W efekcie, wkład będzie musiał wypełnić w taki intensywny stres 3-4 razy w miesiącu. 2 . Najniższa wartość gęstości papieru dla tego MFP – 64 g / m2. 2 . Maksymalną dopuszczalną wartość – 163 g / m2.

Koszt i opinie

W tej chwili, to nadal można kupić zapasy MFP Samsung SCX-4220. Jego wartość mieści się w przedziale od 10 000 do 12 000 rubli. Istotne wady swoich właścicieli w swojej recenzji nie emitują. Ale zalety to bardzo, bardzo dużo. Główną z nich – to jest wielki zasób do drukowania i fenomenalny występ na entry-level MFP. Również ta lista powinna być uzupełnione imponującą listę formatów, imponujący wachlarz kierowców na głównych wersji oprogramowania systemowego i niskich kosztów eksploatacyjnych.

wyniki

Po prostu idealny Samsung SCX-4220, aby zapewnić zarządzanie dokumentami w małym biurze lub w tej samej grupie roboczej. Nawet z powodzeniem może być używany do drukowania, a nie tylko w domu, ale konieczne jest, aby wziąć pod uwagę jego stosunkowo wysokie koszty, zarówno do okazji. We wszystkich innych przypadkach, bardziej korzystny zakup droższe uniwersalne rozwiązanie z miesięcznym druku wielkiego zasobu.