823 Shares 2473 views

Egzotyczne Barbados. Wyspa Carib perłowej

Barbados jest również nazywany „perłą Karaibów” czy „mały Anglia”, odnosi się on do archipelagu Małych Antyli. To miejsce jest bardzo popularne wśród bogatych turystów, ponieważ nigdzie indziej na świecie nie znaleźć takie śnieżnobiałe plaże, różnorodność flory i fauny. Ogromna ilość zabytków sztucznych i naturalnych atrakcji, wysoki standard życia, luksusowe hotele, karnawały, cichych kątach, piękne krajobrazy – wszystko to jest Barbados. Wyspa jak absolutnie wszystkich kategorii podróżnych, jak istnieją rzeczy do zrobienia zarówno miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu, jak również chcąc porelaksirovat w przytulnym miejscu, w jednym z naturą.

Piękno lokalnych krajobrazów, śnieżnobiały, aw niektórych miejscach nawet różowe plaże przyczyniają się do faktu, że wyspa jest bardzo popularny wśród nowożeńców i par. Tu zorganizować uroczystości weselnych, przeprowadzone miesiąc miodowy hotele są zawsze gotowe do zaoferowania specjalną zakwaterowanie. Na wyspie Barbados nie pozwoli nikomu się nudzić. Na zachodnim wybrzeżu można ponurkować. Niektóre gatunki ryb nie można znaleźć nigdzie indziej na świecie. Windsurfingu i surfingu nadaje południowych i wschodnich wybrzeży, ponieważ istnieje silny wiatr wieje.

Ułożone według liczby świąt, festiwali i karnawałów niewielu może przewyższyć Barbados. Na wyspie jest szczególnie znany festiwal poświęcony podnoszeniu trzciny cukrowej: Zaczyna się w lipcu i kończy w dniu Kadument, która wchodzi w pierwszy poniedziałek sierpnia. Ponadto, każdego roku nie zamierzamy melomanów jazzu z całego świata przybywają do sportowców, aby pokazać swoich sił w sportach takich jak krykieta i golfa.

Powinno się udać do stolicy Bridgetown, Barbados poznać. Wyspa skrywa wiele tajemnic. Tutaj można znaleźć dziewicze zakątki ludzkiej natury, siedzieć w opuszczonych zatok i plaż otoczonych palmami – nikt nie odważy się odciągnąć od kontemplacji piękna lokalnych krajobrazów. Po zbadaniu wszystkich zabytków staje się jasne, jak bardzo Barbados przejęła od Anglii, nawet w centrum stolicy jest kopią londyńskim Trafalgar Square Skve.

Unikalne jaskiń Harrison reprezentujący galerię stalaktytów i stalagmitów, znany również Barbados. Na wyspie jest duża ilość parków i rezerwatów na południu są plantacje trzciny cukrowej. Jedną z głównych atrakcji są jaskinie wapienne, w których istnieje wiele warstw skał filtrowane czystej wody słodkiej.

Absolutnie wszystkie plaże są dostępne do odwiedzenia, ponieważ na pierwszym miejscu dla wygody gości dba wyspy Barbados. Tours, ceny nie są tak wygórowane, są dostępne o każdej porze roku. Cała wyspa nadaje się do przyjemnego pobytu, nawet najbardziej rozwinięty pod względem turystycznym są uważane jedynie południe i zachodniego wybrzeża. Barbados oferuje podróżującym wybór: można zatrzymać się w luksusowym hotelu na codzień do udziału w programach rozrywkowych, chodzenie do klubów nocnych, dyskotek, i to jest możliwe, aby znaleźć zaciszny kąt i ukryć go od wszystkich problemów i zmartwień, sam na sam z naturą.