815 Shares 9700 views

Jak przygotować sałatkę z wodorostów

Ludzie, którzy obawiają się o ich zdrowie i wolą jeść tylko te pokarmy, które są bogate w witaminy i inne substancje korzystne. Są pewnie to morze jarmuż. Jest to najlepsze źródło składników odżywczych. Co więcej, jego zastosowanie oczyszcza organizm ze szkodliwych toksyn. Najprostszym sposobem gotowania, jest to sałatka z wodorostów. A ponieważ ten produkt może być nazywany dietetyków, to korzystnie stosuje się do utraty wagi. Więc, pokażę ci, jak przygotować sałatkę z wodorostów.

Aby rozpocząć danie, które przypadnie do gustu miłośnikom kuchni koreańskiej. Wziąć wysuszonego kapusta morskie (100-150 g), i cięcie go na długie paski. Można to łatwo zrobić za pomocą nożyczek lub noża. Następnie należy dokładnie umyć pod bieżącą wodą, aby usunąć niechciane zanieczyszczenia. Następnie, kapusta rozłożone w pojemniku i wypełnić ją zimną wodą przez około trzech minut. To wystarczy, aby uczynić go trochę spuchnięte. Dalsze scalania i dodać ciekły przypraw. Można użyć gotowej przyprawy do koreańskiej marchewki. Także dodać olejek cedrowy, sos sojowy i cebuli. Następnie zmielić kilka ząbków czosnku i zalać sałatkę. Jeśli chcesz podać sałatkę lekką kwasowość pożądany można wlać trochę octu jabłkowego. Wszystko dobrze wymieszać i podawać. Ta sałatka z wodorostów odbywa się szybko i łatwo.

Kolejny przepis proste danie. Jeśli używasz kapusty suszonej, nie zapomnij wcześniej moczyć je w wodzie. Można wziąć kapustę puszkach, to skrócić czas gotowania. Weź słoik kapusty (200 g) i rozprowadzić go w salaterce. Istnieje również dodać pół banki (100-150 gramów) słodkiej kukurydzy. Następnie trzeba drobno posiekać paluszki krabowe (150 gramów) i dodać je do sałatki. Pre-gotować dwa jaja kurze i pokroić w drobną kostkę. Wlać jajka w salaterce. Pozostaje tylko dodać do smaku solą i pieprzem. Następnie ubrany sałatka z wodorostów jajkiem każdy majonezu. To bardzo proste, zwłaszcza jeśli wziąć przygotować kapustę puszkach.

W celu przygotowania wykwintne danie, można użyć kalmary. Powinny one być gotowane przed lub wziąć w puszkach, około 200 gramów. Pokroić w paski i umieścić w pojemniku na sałatki. Laminaria (150 g), jest również konieczne, aby pocięte na małe kawałki i dodać go do kałamarnicami. Istnieje również wyciąć ogórka i jajka na twardo. Aby sałatkę z wodorostów okazało się piękne, to jest lepiej, jeśli wszystko jest pocięte na paski. Przyprawy i sól mogą być dodane w razie potrzeby. Wszystko przyprawione majonez lub olej roślinny. Wybór zależy od preferencji. Szybka, ale bardzo smaczne sałatki jest gotowa.

Przez wodorostów, można dodać dowolne składniki i przygotować oryginalne potrawy. Weź Laminaria (200 gramów) i połączyć go z jajkiem, ogórkiem i rzodkiewką. Wszystko powinno być cięte żadnych kawałków. Następnie oderwać kilka liści sałaty i pokroić warzywa. Dodaj je do pozostałych składników. Następnie trzeba uzupełniać sałatkę z wodorostów zielone cebule, posiekane bardzo drobno i przepuszcza przez prasę czosnkiem. Jako wypełnienie używamy majonez.

Aby sałatka składników odżywczych trzeba dodać gotowane mięso w nim. Weźmy na tym wołowiny (200 gramów) i pokroić w paski. Połączyć z wodorostów (150 gramów). Nie należy również dodać kapustę, ogórek kiszony, jajko i trochę marynowane żurawiny. Zieloni umieścić na życzenie. Wszystko solą i pieprzem i posypać nikogo. Sałatka ubrany z majonezem.

Jak widać, przygotować sałatkę z wodorostów jest bardzo prosta. Składniki stosowane w tych sałatek, zawsze pod ręką. Ale jednocześnie z przygotowaniem prostoty, to sałatka oferuje duży zestaw witamin i składników odżywczych.