868 Shares 3184 views

tworzą podstawę dla kwadratowej twarzy

Nie wszystkie kobiety mogą pochwalić idealnego kształtu twarzy. Benchmark świat jest owal twarzy, ale piękno z trójkątnej lub kwadratowej twarzy ma do czynienia nie takie proste.

Masywna dolna część, szerokie kości policzkowe i czoło – główne cechy kwadratowej twarzy. Dziewczyny o takich danych jest bardzo często skarżą się na ich wygląd i starają się znaleźć sposoby, aby dostosować swoje daleko niedoskonałe rysy twarzy.

Prawo makijaż dla kwadratowej twarzy pomoże ukryć leżącą u podstaw wygląd wady. Należy przeczytać niektóre z tajemnic. W tym przypadku głównym celem jest stworzenie makijażu owalną twarz pojawiać, ale na każdym kroku trzeba rozumieć w sposób bardziej szczegółowy.

Makijaż dla kwadratowej twarzy: podstawowe zasady

Istnieje kilka podstawowych zasad korekty kwadratowy typ twarzy:

  • Fundacja powinna być w kolorze cielistym.
  • Korektor ciemnieć strefę czasową i dolną część powierzchni na obu stronach może być ciemniejszy niż kolor skóry dalej.
  • Jeśli masz kwadratowy typ twarzy, makijaż w tym przypadku najlepiej jest wykonywać przy użyciu wyróżnienia. Stosuje się go na brodzie, nosie oraz z tyłu na środku czoła.
  • Rzeźbienie koniecznie naprawić w proszku, do tych celów jest doskonały przezroczysty proszek na bazie oleju mineralnego.
  • Wykonując makijaż należy zrobić, aby podkreślić, usta i oczy. Oczy można podkreślić za pomocą strzałek lub eyeliner i usta najlepiej wizualnie wąskie, więc nie są one podkreślił wystające kości policzkowe.

Fundamenty korekty

Aby idealny makijaż dla twarzy kwadratowej kształtu, trzeba znać niektóre z sekretów jego korekty.

Gdy makijaż pierwszą rzeczą w obliczu powinny być czyszczone, a następnie dostać się do pracy. Aby rozpocząć, należy zastosować fundament, który będzie wyrównać skórę. Dzięki tej zasadzie tonalnej będzie leżeć łatwo i naturalnie.

Następnie należy wizualnie odróżnić owal na twarzy, a wszystko poza tym, to najlepiej, aby zamaskować lub fundacja proszek matowy, który będzie ciemniejszy kolor do tonu. Zatem konieczne jest, aby uważać, ponieważ przejście od ciemniejsze odcienie światła powinna być widoczna.

Jeśli jest to pożądane lub konieczne, używając fundament może być zmniejszona nosa. Za to oznacza ciemniejszy odcień zastosowany na jego bocznych skrzydeł. Na tym etapie konieczne zakończeniu lekko proszku całej powierzchni, przy użyciu przezroczystego sypki proszek na bazie oleju mineralnego.

róż

Korekta kwadratowej twarzy z makijażu wymaga użycia dwóch odcieniach rumieńcem. Niektóre muszą być brąz lub brąz, a inne – na różowo.

Ciemniej środek nanosi się po stronie czołowej ukośnie lekko przechwytywania policzków. Blush jasnoróżowe policzki izolowane. Dzięki takiemu recepcji twarzy jest świeższe, a można odwrócić uwagę od zbyt szerokich kościach policzkowych.

Szczególną uwagę należy zwrócić na stosowanie rumieniec kobieta z opadające kąciki jej ust. Muszą być stosowane w poziomie, aby nie dostać „smutny” twarz. W tej linii Rouge nastawiony tylko na środku źrenicy.

brew

Praca nad stworzeniem idealnego kształtu brwi, należy pamiętać, że włosy powinny być średniej grubości, jeśli nie jest to konieczne, aby wyciągnąć je zbyt cienko.

Wykonywania makijażu dla kwadratowej twarzy, dziewczyny powinny wybrać skróconą formę brwi, które nie koncentrują się na twarzy, że jest zbyt szeroka. Jeszcze długie brwi są również możliwe, wszystko powinno być czysto indywidualny.

Ponadto, kobiety z kwadratowym kształcie twarzy przychodzi złamaną kształt brwi (w tym przypadku wysoki punkt gięcia musi być obecny). Chociaż takie brwi dać w obliczu rodzaju drapieżnika, a oni odwracają uwagę od ciężkiego podbródka. Musimy jednak uważać, bo zbyt gładkie lub zaokrąglone brwi może zepsuć cały obraz.

Wskazówki

  1. Wykonywania makijażu brwi, to zrezygnować z czarnego ołówka, to najlepiej zdecydować się na jaśniejsze odcienie, korzystne brązowy lub ciemny blond (wszystko zależeć będzie od koloru włosów). Nawet jeśli dziewczyna brwi czarne, nie rzucać się ich ołówkiem w tym samym kolorze.
  2. Wielu specjalistów użyć tego samego triku. Pędzel do brwi zanurzone w specjalnym żelem i czesać włosy z dołu do góry. Możliwe jest więc, aby otworzyć oczy i dać twarz była bardziej młodzieńczy wygląd.

makijaż oczu

Odwrócenia uwagi od nieidealnym kształtu twarzy, należy pamiętać, że jest to oko może odgrywać najważniejszą rolę. Poprawnie i pięknie pomalowane oczy będą głównym tematem i może łatwo odwrócić się od wszelkich wygląd wady. Istnieje potrzeba tylko spojrzeć na niektórych kluczowych momentach.

Wykonywania makijażu dla kwadratowej twarzy, amatorskie strzałki suma powinna pamiętać, że zawsze należy zwrócić je w kierunku do góry. Strzałki w żadnym wypadku nie powinny być poziome.

Prokrashivaya rzęski, należy również użyć tego samego triku: malować tylko szczyt. Dolna lepiej nie malować, ale z silnym pragnieniem można zidentyfikować tylko zewnętrzne kąciki oczu.

Jeśli dziewczyna ma małą odległość między brwiami i wieku mobilnym, to zrezygnować z ciemnych i perłowe odcienie. Wtapiania zatem powinna być pionowa.

Kobiety z blisko osadzonymi oczami najlepiej jest użyć odcieni światła. Umieszczając je na wewnętrznych kącikach powiek, można wizualnie zorganizować oczy trochę szerzej. Jeśli istnieją worki pod oczami i siniaki nie jest najlepiej pomalować dolną powiekę, ograniczony tylko przez góry.

Makijaż oczu dla kwadratowym kształcie twarzy powinny być ograniczone tylko do jednego koloru. Multi-kolorowe palety skupi uwagę na zbyt wysokie czoło, a skupi się zbyt długa twarz.

Wargi idealnego makijażu

Kwadratowy kształt twarzy polega na wizualnej rozszerzenie kształtu warg. Musimy wziąć ołówek kontur, którego kolor będzie tak blisko odcieniu szminki i wyciąć około granicy warg. Dalsze zacienione konturu ołówkiem miękką szczoteczką. Aby wizualnie sprawiają, że usta bardziej pulchna, w środku dolnej i górnej wargi nad szminka zastosowano trochę blasku. Na całej powierzchni połysku może być stosowana tylko do właścicieli cienkich wargach.

Postępując zgodnie z powyższą porad i wskazówek, można łatwo stworzyć idealny makijaż dla kwadratowej twarzy. Zdjęcia prezentowane w niniejszym artykule, będzie dla ciebie dobrym przykładem. Problem można rozwiązać szybciej, wiedząc, wszystkie niuanse i posiadające w swoim arsenale dobry zestaw szczotek.

Zastanawiając się nad wykonywaniem wieczorem, święto lub dzień makijażu, trzeba wziąć pod uwagę nasycenie kolorów używanych przez kosmetykach. Jednakże, jeśli dziewczyna kwadratowej twarzy, makijaż korekcyjny powinien być używany głównie miękkie i stonowanych kolorach. Tworzenie wieczorem makijażu, można sobie pozwolić, aby przydzielić jeden obszar, biorąc pod uwagę zasada akcentem.