525 Shares 5470 views

Większość cienkie prezerwatywy: rodzaje badań, producenci

Prezerwatywy – jedyny w świecie produktów, dla których jakość i niezawodność jest gwarancją sprzedaży. Dlatego producenci konkurują ze sobą, a nie tylko do poprawy jakości, ale również wymyślić ciekawy wzór, kolor i kształt, co prezerwatywy są bardzo cienkie, ale w tym samym czasie, mocny i elastyczny. Ponadto dużą wagę przywiązuje się do produktu rygorystycznym testom, to tylko przez doświadczenie może dowiedzieć się, co prezerwatywy są najcieńsze. W tym przypadku firm produkcyjnych jest bardzo popularny „na żywo eksperyment”, dla którego zaproszono około trzystu osób, tj sto pięćdziesiąt kobiet i jak wielu mężczyzn. Uczestnicy będą musieli wybrać pierwszej dziesiątce czterdzieści prezerwatyw oferowanych do wyboru tym meczu swoje kryteria.


Okamoto

Najcieńszy prezerwatywy świata. Grubość takich produktów wykonanych z lateksu, tylko 0,03 mm i 0,02 mm, z poliuretanu. Pomimo swojej szczupłości „” prezerwatywy Okamoto spełniają standardy jakości i niezawodności, jako wykonany z wysokiej jakości naturalnego lateksu, który jest pobierany z soku gumowych roślin rosnących tylko w Japonii. Wszystkie „Okamoto” produkty firmy przechodzą kilka etapów kontroli, począwszy od standardowego testu elektrostatycznego wykańczania odporności barwnika. Mimo deklarowanej MPE, następujące wady: trudności w wprowadzaniu w warunkach słabego oświetlenia, poślizgu, ryzyko pęknięcia.

Lifestyles

Producent – Corporation „Ansell” (Indie na rynek USA), którego motto brzmi: „Robimy najdrobniejsze prezerwatywy na międzynarodowej normy ISO 9002”. rozpoczyna produkcję z badania jakości surowego lateksu po pierwszym teście została przekazana, ta mieszanina formularzy wysyłanych do prezerwatyw. Po tym końcowym badania prezerwatyw przeznaczone do zniszczenia z wody i powietrza. Lifestyles korporacja produkuje ponad dwadzieścia rodzajów produktów, od prezerwatyw, kończąc stymulujących pierścienie i smar żelu, z najcieńszych prezerwatyw (0,055 mm) z serii są uważane Ultra Sensitive. Ale seria Ultra Thin zadowoleni nie mniej popularne, ponieważ maksymalna czułość w połączeniu z naturalnym uczuciem podczas użytkowania, dzięki Easy-Fit kształtem i niepowtarzalnym smarowania bez środków plemnikobójczych nie powodują alergii lub podrażnienia partnerów.

Sico

W 1995 roku rosyjskie półkach pojawił zupełnie nową markę. Prezerwatywy „Sicko” made in Germany z surowców wysokiej jakości. Do produkcji wykorzystywane Hevea lateksu sok – drzewo, które rośnie tylko w Azji Południowo-Wschodniej. Wszystkie prezerwatywy są dokładnie przetestowane elektroniki. Producenci zadbali nie tylko o siłę i komfort, ale także maksymalną delikatnością, najwspanialszych serii prezerwatyw Sensitive zaledwie 0,06 mm. Anatomiczny kształt, nie ma nieprzyjemny zapach i gładka tekstura pozwalają uzyskać maksymalną przyjemność podczas użytkowania. Dostępne w opakowaniach po trzy i dwanaście sztuk.

Simplex

Wykonane na nowoczesnym sprzętem niemieckiej ultra-cienkiej folii (lateks) w Indonezji. Każda prezerwatywa, zgodnie z międzynarodową normą, jest testowany wodą i elektroniki – pod nadzorem specjalistów z Niemiec. Większość cienkie prezerwatywy towarowym „Simplex» – Deluxe (opakowanie czerwony), grubość 0,06 mm. Elastyczne, pokryte smarem, z powierzchnią przyłożenia większej przyjemności z obcowania płciowego z partnerem. Długa seria miłość (białe opakowanie) ma grubość produktów 0,067 mm. Są bardzo popularne wśród młodych ludzi i są kupowane głównie dla pierwszego stosunku płciowego, zdarza się, ze względu na specjalny smar z anestezyny, co zmniejsza ból i pozwala cieszyć się proces przez kilka godzin. Wadą tej serii tylko benzokainy może być uczulony, dlatego trzeba używać produktu z ostrożnością.

Durex

Światowy lider na rynku prezerwatyw w 1929 roku. Firma produkuje około biliona sztuk rocznie, a sprzedał sześćdziesiąt pięć krajów. Ponadto, jest SSL International Corporation wydany i opatentowali najbardziej cienkich prezerwatyw Durex „” poliuretanowe przeznaczone dla osób z alergią na lateks. Produkcja jest ciągle ulepszane, a sama konstrukcja zapłacił dużo, na przykład, „Durex” pierwszy zaczął używać smaru – smar, pierwszy wynaleźć anatomiczny kształt i lateksowe prezerwatywy. Na rosyjskim rynku produkty są dostarczane do zakładów zlokalizowanych w Indiach, Malezji i Chinach. Większość cienkie prezerwatywy grubość Durex Elite Seria 0,065 mm są wygodne w użyciu, dzięki kształtowi anatomicznemu z powiększonym łbem i dużą ilością smaru, przez co unika się nieprzyjemnych doznań podczas stosunku płciowego.

Contex

Charakterystyczną cechą tej marki jest to, że jest on dostępny w dwóch seriach „Contex” Classic i młodzieży. Producenci są traktowane ze szczególną odpowiedzialnością za swoje produkty, dlatego stale poszerzamy gamę produktów i zmienić wygląd opakowania. Dostępne w trzech lub dwunastu sztuk w jednym opakowaniu. Produkowane w fabrykach w Tajlandii i Korei. Większość cienkie prezerwatywy wydane „Contex» – Światła są wykonane z naturalnego, ultra-cienkiej grubości 0,05 mm lateksu na nowoczesnych urządzeń high-tech, pod nadzorem specjalistów, a następnie badaniu wytrzymałości w elektronice, mimo jej szczupłości, są one na tyle silny i niezawodny obrońca Choroby przenoszone drogą płciową i niechcianej ciąży.

Stopień niezawodności i ochrony

Producenci twierdzą, że wszystkie produkty są dokładnie przetestowane energię elektryczną, wodę i powietrze do testu. W tym przypadku, przed wybuchem, wysokiej jakości kopia powinna być zwiększona w rozmiarze do siedmiu razy, aby przetestować elastyczność nich robi mały otwór i rozciągnięte w szerokości.

Wybierając metodę antykoncepcji wykonana z cienkiego lateksu, należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ niewłaściwe użycie lub przechowywania, na przykład obok grzejnika lub ostrymi przedmiotami może spowodować uszkodzenie i uszkodzenie prezerwatywa jest nadal w opakowaniu.