184 Shares 9060 views

Te różne filmy „siostry”. Aktorzy, wykonawców głównych ról

W nowoczesnym społeczeństwie, zakłada się, że siostry mają obowiązek szanować i kochać siebie. Nawet jeśli mają absolutnie nic wspólnego, zawsze mogą liczyć na, polegać na sobie nawzajem. Ale w rzeczywistości, relacji między siostrami czasami rozwijają się zupełnie inaczej. Różne wersje relacji i rozwój wydarzeń pokazał publiczność ogląda, wielu krajowych i zagranicznych filmowców.


„Siostry” Bodrov

Dramat kryminalny 2001 „Siostry” (aktorzy który pełnił rolę pierwszego planu: A. Akinshin, E. Gorin, R. Ageev, TV Kolganova, Orłow) opowiada o niebezpiecznej przygodzie, w której brali udział bohaterowie – przyrodnimi siostrami , Producent Sergei Selyanov, wyjmując długa półka stary skrypt napisany przez Siergieja Bodrov Sr i Gulshad Omarova o dwie siostry-tramp, dostosowany wydarzenia opisane w brzydkich realiach lat 90. i był współautorem. Sama historia nie może spowodować sympatii: Dziewczyny – 13-letniego World i 9-letniego Deana – przyrodnimi siostrami, matką mieć jeden, ale różnych ojców. Ponadto młodszy ojciec to prawdziwy bandyta wszedł do krwawych konkurentów demontażu. W związku z tym, że siostry mają do ukrycia. Ponieważ filmy skierowane Sergey Bodrov ml., Całość ich działania składowych (walk, pogonie, filmowania) umieszcza się w duchu „Brother 2”.

Obsada wzór odlewania

Teatr „Siostry”, aktorzy i role, które zostały dopasowane do siebie bez udziału wszechobecnego Selivanov, zadowolony z krajowej publiczności przykładowego oddanych. Wykonawców głównych ról Katya Gorina Akinshin i Oksana nie mogło być lepiej nadaje się do roli ich znaków. Katarzyna przyszła na casting ze względu na jej babcia wytrwałości, ale Impress Bodrov i Selivanov, miał przybranym nazwiskiem i wyszedł zły numer telefonu. Filmowcy nogi stracił w poszukiwaniu młodych talentów. Oksana również przyszedł na przesłuchanie bez entuzjazmu za namową swojego szefa. Swietłana rola była dla niej debiut w wielkim filmie. Międzynarodowo znana aktorka przyniósł udział w projekcie szwedzkiego reżysera Lukasa Moodysson za „Lilya zawsze”.

Komedia, nowość 2015

Groteskowa komedia w reżyserii „Sióstr” Jason Moore (aktorzy: E. Poehler, T. Fay, M. Rudolph, A. Barinholts) opowiada śmieszną czterdziestych historia siostry, które karmiły urazę rodzice decydują się zorganizować karkalomnuyu partii. Siostra Kate (Tina Fey) i Mora (Emi Poler), dowiedziawszy się od swoich rodziców, aby sprzedać dom, histerii. Szczególnie zdenerwowany Kate – samotna matka i tymczasowo bezrobotnych fryzjera, który oczekuje na pobyt z rodzicami, dopóki nie rozwiąże problemów finansowych. Mora – udane pielęgniarka dała obudowę, ale zły z moją siostrą na równi ze względu na fakt, że jej rodzice nie były konsultowane. A ponieważ kobiety mają kilka dni przed transferem nowych lokatorów rezydencji, siostry zdecydował się na globalną imprezę.

Kult gwiazda sitcomu

Film „Siostry” aktorów – wykonawców głównych ról – ciągnąć ich kruchych barkach kobiet. W przeciwnym razie, to nie może być, ponieważ w trakcie kręcenia trzy najsłynniejszego komika w świecie humoru byli zaangażowani: Emi Poler, Tina Fey i Paula Pella. Jako dekoracja komedia była Dzhon Sin, po raz kolejny pokazał swoją monstrualne biceps, bez obecności których obecnie nie można zrobić żadnego jedno udane wzorzec dla dziewczynek i dziewcząt. Dwa światowych gwiazd seriale (Fey – „30 Rock”, Poehler – „Parks and Recreation”) i „transmisja na żywo” stworzyli jeden z najlepszych duetów komediowych współczesnego kina. Dla swoich fanów i kibiców światła komedii film „Siostry” będzie dobrodziejstwem.

Gatunek horror

Pierwszy projekt w agregat Genre "siostry" (aktorzy: M. Kidder, J. sól, Charles Durning, William Finley) przyniósł obecnie dyrektor kult Brian De Palma za międzynarodową sławę. Krytycy natychmiast przyznano mu tytuł najlepszego następcę legendarnego Alfreda Hichkoka. Rzeczywiście, temat jest podobny do filmów Hitchcocka „oknem na podwórze” i strzelanie techniki i pokazy przestępczością stosowane w ekscytującej grozy maestro „Vertigo”. De Palma umiejętnie buduje intrygę wokół „winny-niewinny zabójstwa” zamkniętego trójkąta, projektowanie sytuacji „zbrodnie wymiany.” W tym roku został zaproszony do pomocy aktorów. Główną rolą kobiety reporter Grace śpiewała Dzhennifer SOLT, realizowane później swoje doświadczenie w „American horror story”. Potencjalne killers siostry Danielle i Dominique Margot Kidder grał – amerykańska aktorka pochodzenia kanadyjskiego, którego artystyczna kariera trwa już cztery dekady.

Horror o siostrami w 2006 roku

Inny film grozy "Sisters" (podmioty J. Sévigny S. Rea L. Doillon D. Roberts) srezhissirovany dyrektora Douglas Buck, jest bardziej thrillera mistycznego psychologicznych. Główną bohaterką obrazu jest również kobieta reporter Grays Koler (Hloya Sevini), bada tajemniczą śmierć dzieci, które w niewytłumaczalny sposób zaangażowanych dr Filipp Lakan (Stiven RI). W tym procesie, że spotkał się z piękną asystentką praktykującego Lacan Angelica, a po – a wraz z jej siostrą bliźniaczką Annabel (grali aktorkę Lu Duayon). Stopniowo, reporter ostatecznie uwikłany w dochodzeniu sama staje się częścią złowrogim eksperymentu.

W gatunku dramatu

Film „Siostry” – dramat w 2005 roku mało znany reżyser Arthur Allan Seidelman – opowiada tragiczną historię życia młodych sióstr, którzy próbują poradzić sobie z utratą ojca. Dziewczyny są w kampusie i starają się żyć normalnie, aby oczyścić myśli i uczucia. Aktorka Elizabeth Banks, Maria Bello i Erika Kristensen nie stała się międzynarodową popularnością, gdyż większość publiczności nie została zauważona przez film „Siostry”. Aktorzy, których zdjęcie zdobi plakat taśmy nie są bywalcami gwiazdorską kinoolimpa.

Mini-seria

Domowy mini-serial "Siostry" (2004) opowiada historię trzech pięknych kobiet-siostry: starszą – Nina (aktorka Galina Bokashevskaya), średnie – Alla (Tatiana Kolganova), młodszy – Masza (Lubow Tihomirova). Reżyser Anton Sivers pokazuje widzowi, rozwój stosunków w rodzinie wielodzietnej. Każda postać ma swój własny punkt widzenia i silny charakter, zawód, hobby, uzależnienia, mężczyzn, i wiele problemów. Aktorzy z serialu „Siostry” loved krajową publiczność śpiewała rolę rodziców Aleksandr Lazarev i Svetlana Nemolyayeva.