730 Shares 7795 views

Monet – wyszukaj chwilowa

Klod Mone urodził się w Paryżu, a następnie jego pięcioro dzieci przeniosła się do Normandii. Ojciec był handel warzywny i chciał syna, aby jego sprawy. Jednak, gdy człowiek widzi koloru i linii, i dostaje je przedstawiać, żadna inna specjalność nie może istnieć w jego życiu. Wszystko uchwycić istotę jego linii i kolorów.


początek

Tak było z Moneta. Wcześniej artyści pracowali w przeważającej części w warsztatach. Na 16 lat młody malarz idzie na antenie i na drodze zaczyna się nauczyć malować krajobrazy. Później celowo tworzy sieci, które nazywa się „Śniadanie na trawie”. To dopiero początek długiej drogi poszukiwań artysty, nie odzwierciedla znacznie później, aby utworzyć styl, który będzie miał wielu naśladowców. W międzyczasie, jest to urocze sceny rodzajowe, gra doskonale oddaje słońce. Animuje liści drzewa płótno, odbicia na ubrania pań i panów, na obrusie, na owocach i warzywach. To światło jest dominujący, to jego gra i cienie dać wrażenie radości i pokoju. Będzie się stopniowo zmieniać cel, a zatem obrazy Moneta.

Portret przyszłej żony Camilli przyniosła mu sławę. Ale znowu nie jest to artysta, który jest znany i ceniony dzisiaj. Monet obrazy – duma narodowa Francji.

Znalezienie sposobu

Malowanie „Walk” – już zauważalny ruch Monet w poszukiwaniu nowego stylu. Słaby wiatr, złapać chwilę, rzucił muślinu szalik i spódnice młodej kobiety powietrza. Jej światło sukienka powtarza kolor chmur i parasolem – kolor trawy.

Ale teraz, później krajobraz utworzony w Etretat. Jest już jednym z Monet, które każdy zna – założycielem impresjonizmu. Dzieła malarskie najdrobniejsze niuanse przejścia i urzekają widza. I niech leje deszcz – to nie jest przeszkodą, aby cieszyć się morzem i zapach, a jego emocje. Jest to również Monet, ale już z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Jego dłoń łatwo rozpoznawalne.

radość życia

Kupno domu w Giverny, artysta zainteresował się ogrodnictwem. Miał wspaniały ogród i staw, w którym posadzone nimfy. Teraz to jest stałym źródłem inspiracji. Zapisane są coraz to nowe zdjęcia Moneta. To jest niesamowite bujny szmaragdowa zieleń drzew, co jest odzwierciedlone w jeziorze. Ona wchodzi do wody kolorach niebiesko-zielone, zwiększając różowe płaty lilii wodnych. Opis Monet nie byłaby kompletna, ponieważ nie można pokazać szczegół zbliżenie. Ten sam staw, będzie on wielokrotnie rysować na swoich płótnach, nigdy nie powtórzy, podziwiając wszystkie nowe gry i nowe kolory w różnych porach roku. Będzie purpurowej barwy różowe i zielono-fioletowy, niebieski i różowy. Wstawał o piątej rano i rozpoczął pracę w każdych warunkach pogodowych. Dlatego zawsze uzyskać nowy wspaniały wynik. Monet w Giverny – biały hymn i różowe lilie wodne. Do końca swojego życia pisał je ponownie i ponownie. Nawet pacjenci zaćma, a później przeszedł operację, nie chciał opuścić farby i pędzla. Tutaj w Giverny w swoim gościnnym domu przyjdzie przyjaciele: Renoir, Cezanne, Sisley, Matisse'a, Pissarro. Są szczęśliwi, aby pokazać i oranżerią i ogrodem oraz kolekcję japońskich Reprodukcje Moneta. zdjęcia Artyści też są omawiane.

Monet zmarł w 1926 roku. Wiedział, że w swoim życiu, a chwała i bogactwa.