86 Shares 8147 views

BMW X3, recenzje i funkcje

BMW X3 – luksusowy samochód, pięciodrzwiowa pięć Użytkowników rozjazd, który produkuje niemiecka firma BMW od 2003 roku. W 2010 roku, druga generacja SUV został przedstawiony, które różnią się od wymiarów poprzedników, przedłużenie konstrukcji i konfiguracji. Samochód dostępny jest w kilku wersjach o różnej wielkości silnika i rodzaju transmisji.


BMW X3: Specyfikacja

Ten samochód ma dość imponujące rozmiary. Jego długość 456,9 cm i wysokość 167,4 cm, 185.3 szerokość maksymalna rozjazdu możliwe wagi brutto z ładunkiem i pasażerów. – 2355 kg. W modyfikacji BMW X3 1.8D przy urządzeniu są przyspieszane do 100 km / h 10,3 sekundy. Ograniczenie prędkości do którego może być podkręcony, równa 195 km / h. Ponad 100 km jazdy na autostradzie samochód zużywa 5,2 litra paliwa. Podczas jazdy po ulicach miasta ta wynosi 7,9 litra, a na połączeniu cyklu – 6,2 litra.

BMW X3: Opinie

Na zalet tego luksusowego samochodu można mówić bez końca. Pierwszym z nich jest niezawodność. Większość kupujących nie napotkają żadnych poważnych awarii 3-4 lat eksploatacji pojazdu (z wyjątkiem sporadycznie spotykanych wad produkcyjnych). Nienaganna kontrola – kolejna zaleta BMW X3 rozjazdu. Recenzje jego właściciele wskazują, że urządzenie jest bardzo czułe na kierownicy, doskonałe trzymanie się drogi, nawet przy dużych prędkościach. Pień jest przyzwoity rozmiar – minimum 550 litrów, a maksymalnie 1560 – pozwala na łatwy transport duży i obszerny ładunek. Oddzielnie, wiele zauważyć pracę skrzyni biegów, który przełącza bardzo sprawnie, bez żadnych opóźnień, kretyn, szarpnięć, bez szumów i trzasków.

Kolejną zaletą – niemiecki samochód nie boi się rosyjskich mrozów. Bez jakiegokolwiek dodatkowego ogrzewania zaczyna się od jednego zwoju, w temperaturze poniżej -30 ° C. Doskonała dynamika: samochód na światłach natychmiast startuje i działa. Potężne hamulce, reaguje na wciśnięcie i natychmiastowego zatrzymania SUV nawet na śliskiej drodze. Dobre lądowanie, szerokie pole widzenia – kolejna zaleta samochodu BMW X3. Recenzje właścicieli również świadczą o wysokiej jakości powłoki, która nie Chip lub pęknięcie bez widocznego powodu i może stanąć na małym uszkodzeniami mechanicznymi. Doskonały klimat kontrola pracy, szybko i cicho ustawienie żądanej temperatury w każdej porze roku w każdej temperaturze za maszyną.

Wielu właścicieli pochwalił wysoki prześwit samochodu BMW X3. Opinii pokazują, że ten prestiżowy samochód nie jest przestraszony i koleiny na drodze kraju w błoto i wysokie zaspy zimą. Nie ma problemów z parkowaniem i jazdy na nierównych drogach: zwrotnicy lub głowy lub zderzaka asfalcie nie czepiać.

Na tle zalet samochodów swoich braków wydaje się drobiazgiem. Na przykład, niektórzy mówią, szerokie, widoczne w progi boczne, dla którego pierwsze zawsze trzymają się na nogach i brudnych spodniach. W wyniku doskonałej sterowalności – dość sztywne zawieszenie, co pozwala czuć nierówności i dziur na drogach. A jeśli przednie siedzenie jeździć bardziej znośne, to rzuca się dość znacznie w tylnych pasażerów.

Dość wysoka cena – chociaż samochód jest zdecydowanie warte swojej ceny, że poprosił o salonów samochodowych, przeciętny nabywca nie będzie w kieszeni BMW X3. Odpowiedzi wskazują również, że jeśli model o minimalnej pojemności silnika więcej można przypisać do kosztów, tym bardziej wydajne paliwo zużywa bardzo zauważalne. Z tworzyw sztucznych w kabinie nie wygląda drogie, czasami są rapować i skrzypienie podczas jazdy.

W ogóle, BMW X3 – wygodne, niezawodne i prestiżowy pojazd, który może służyć jako wzór dla wielu innych znaków i marek.