229 Shares 5334 views

Lek „Qudesan Forte”

Opis farmakodynamiki leku

Preparat „Qudesan forte” jest biologicznym dodatek do żywności, posiadają wyraźne właściwości przeciwutleniające. Ten środek aktywny stosuje się do normalizacji różnych procesów metabolicznych oraz ogólny stan zdrowia. Farmakologiczne działanie leku jest przeznaczony do ochrony komórek przed negatywnym wpływem wolnych rodników i hamowania odkładania się cholesterolu w ścianach naczyń. Promocji innych przeciwutleniaczy stymulując ich aktywność również przeciwutleniacz „Qudesan forte”. Cena tego leku waha się od pięciuset, sześciuset rubli.

Osobliwości składzie i forma wydania

Dostępne przeciwutleniaczem „Qudesan Forte” w postaci kropli i tabletek. Najpierw wysokie ilości substancji, takich jak koenzym Q10. Na przykład, w konwencjonalnej kropli „Qudesan” to tylko trzydzieści miligramów ubidekarenona, natomiast w kropli „Qudesan forte” – sześćdziesięciu mg.

Tabletki działający jako aktywny składnik zawiera ponadto koenzym Q10. Jednakże w kapsułce zawiera trzydzieści miligramów substancji.

Lista głównych dowodów

Zebrane preparat „Qudesan forte” instrukcji zaleca jako dodatkowe źródło witaminy E i koenzymu w okresie leczenia i zapobiegania chorobom, takim jak choroba wieńcowa serca, nadciśnienia, miażdżycy tętnic i niewydolności serca. Aby zapobiec rozwojowi przewlekłego zmęczenia, zaburzenia snu, chwiejność emocjonalna , a słabość pokazuje również, jak korzystać z tego narzędzia. W celu wzmocnienia układu odpornościowego, ogólnego stanu zdrowia organizmu, powolne starzenie się i normalizacja różnych procesów metabolicznych podobnych powinni przyjmować lek „Qudesan Forte”.

Tabletki te mogą być stosowane w celu przywrócenia stanu antyoksydacyjnej organizmu, zmniejszone ze względu na niekorzystne warunki środowiskowe. Dla dzieci oznacza „Qudesan Forte” jest bardzo skuteczny jako lek w metabolicznym kardiomiopatia, przewlekłe tachyarytmii, zaburzenia rytmu serca, zatok, wydłużonego odstępu QT i wyraźne zmiany w mięśniu sercowym.

Lista przeciwwskazań medycznych do stosowania

Wykonywanie tabletki i krople „Qudesan forte” silnie nie zalecane w przypadku pacjenta to nadwrażliwość ubichinon, a także zwiększona wrażliwość substancji. wiek (do trzech lat) plac działa również jako przeciwwskazań czynników przeciwutleniających.

Możliwe reakcje uboczne

Stosowanie leku „Qudesan Forte”, z reguły nie powoduje żadnych niepożądanych skutków ubocznych i jest dobrze tolerowany przez większość pacjentów. W wyjątkowych przypadkach, to narzędzie może spowodować wysypka skórna, pokrzywka i świąd.