694 Shares 4894 views

Lapomoyka dla psów: recenzje, wzór, zasady działania. Jak umyć łapy psa po spacerze

Jesienią i wiosną – „Ulubione” miesiąc właścicieli psów. Zwiedzając platformy szkoleniowej w tym czasie staje się problematyczne. I po prostu zbyt długi spacer pogoda nie pozwala na zewnątrz. W tym wszystkim, po powrocie ze spaceru, najpierw trzeba dokładnie umyć łapy psa, a potem drugi, a podłogi w korytarzu i łazience. Walking to zwierzę, jak wiemy, to powinien przynajmniej dwa razy dziennie.


Nie tak dawno temu w sprzedaży w sklepach, w międzyczasie, nie było to bardzo ciekawe urządzenie – lapomoyka dla psów. Liczba właścicieli zwierząt domowych akcesoria te zyskały bardzo dobre. Mają prostą konstrukcję. Życie jako właściciel psa może ułatwić w niektórych przypadkach znacznie.

Zasada działania lapomoyki

Są one podobne do konwencjonalnych urządzeń, nie jest zbyt duży pojemnik w kształcie szklanych lub wazonie. Dobre recenzje lapomoyki psy zasługują na tym, ponieważ zapewniają one top wkładki specjalnej gumy aby zapobiec rozpryskiwaniu wody, wykluczając możliwość zranienia łapy zwierzęcia. Wewnątrz zbiornika zapewnia miękką szczotką.

Oprócz takich konstrukcji można przejść rękawiczki dla gospodarzy, ręczników itd. Najlepiej w lapomoyki posiada pokrywę.

Jak korzystać

Zasada działania tych urządzeń jest bardzo prosta. W tym względzie podobny Urządzenie posiada również wiele pozytywnych opinii.

Przygotuj lapomoyku pożądane już przed spacer. Idź do mieszkania po przejściu pies powinien już czyste. Urządzenie wystarczy wlać wodę i umieścić go gdzieś w pobliżu drzwi – na uboczu. Po powrocie ze spaceru pies siedzi na matę. Następnie wziąć jeden z jej przednich łapach i po prostu umieścić go poniżej urządzenia. Następnie zrobić szklanym wazonie lub kilka ruchów w górę iw dół. To pozwala zmyć cały brud z łap zwierzęcych.

W następnej fazie zdolności potrzebne do uchylenia i natrzeć włosy zwierzę będące częścią ręcznikiem. Dalsza procedura przemywania powtarza się w przypadku wszystkich pozostałych nóg. Następnie można uruchomić psa w mieszkaniu.

typy urządzeń

Zasada działania wszystkich lapomoek dla psów jest taka sama. W związku z powyższym, mają podobną strukturę. Lapomoyki zmieniać na psy mogą w zasadzie wyłącznie w języku:

  • Kształt pojemnika;

  • jego wielkości;

  • Rodzaj użytego materiału do wytwarzania.

rozmiar

Przy wyborze lapomoyki głównie doświadczeni właściciele zwierząt powinni zwrócić uwagę na drugi parametr z powyższej listy. Pojemność urządzenia muszą być zgodne z, oczywiście, wielkości łapy psa. Przed zakupem należy zapoznać się z instrukcjami dotyczącymi użytkowania lapomoyki. Takie urządzenia są wygodne, sądząc po opiniach, fakt, że producenci zwykle określić zakres wagowy psów, dla których są one przeznaczone. Średnica nowoczesny lapomoek może zmieniać się w zakresie 4-10 cm, wysokość – 9-25 cm.

tworzywo

Do produkcji takich producentów urządzeń zazwyczaj korzystają z wytrzymałego plastiku. Pęknięcia lub wycieku, sądząc po opiniach, lapomoyki psem dość rzadkie. Plastik jest lekka, co sprawia, że korzystanie z urządzenia wygodnego. Barwa urządzenia materiał może być bardzo różna. Najbardziej praktycznym, oczywiście, właściciel psa jest uważana za czarnego. Ale można oczywiście wybrać i niektóre jaśniejsze lapomoyku.

Bardzo wygodne założenie, że urządzenia wykonane z przezroczystego tworzywa sztucznego. Przy użyciu takiego lapomoek właściciel psa jest w stanie kontrolować czystość łapkami podczas płukania.

Formularz statek

Od tej kwoty zależy także od stopnia przydatności urządzenia. Można kupić za czworonożnego przyjaciela i zwykły tani nocleg filiżanki bez pędzla – z lub bez płetw. Taka prosta konstrukcja zdobył również stosunkowo dobre opinie od właścicieli psów.

Ale jeszcze lepiej kupić bardziej gruntownej i kosztownej lapomoyku, na przykład w postaci kręgów. Pokrętła obecność ułatwić proces płukania i uczynić ją jak najbardziej komfortowy dla samego zwierzęcia.

Bardzo popularne wśród miłośników psów i lapomoyki wykonanych w formie szuflady. Takie wzory mogą zawierać w różnych pojemnikach na wodę, szampony i odbierania połączenia z zanieczyszczoną ciecz łap zwierząt. Użyj takiego lapomoykoy naprawdę bardzo wygodne. Ale to kosztuje dość drogie.

Że w tym charakterze na płukanie, wypełnione wodą i szamponem, urządzenia podobnego do pudełka po prostu trzeba trochę przechył. Dalej jest rzeczywista płukania siebie. Następnie lapomoyka pochyla się w drugą stronę. W rezultacie, brudna woda jest odprowadzana do zbiornika odbiorczego. Do następnego etapu, a zatem mogą być stosowane do czystej wody.

Pozytywne opinie na lapomoykah dla psów

Zaletami takich urządzeń należą właściciele czworonogów, oczywiście, przede wszystkim, że oni uniknąć zanieczyszczenia korytarza i łazienki. Dobre recenzje tych urządzeń zyskały, a dla łatwości użytkowania. Lapomoykoy nauczyć się wykorzystywać w krótkim czasie może być nawet dziecko.

Produkowane urządzenia tego typu, jak wspomniano, wykonana z tworzywa sztucznego. A waga jednocześnie mieć niewielki. I specjalny Ogólnie lapomoyki nie różni. Dlatego są one bardzo wygodny do prowadzenia z nimi w samochodzie. Lapomoyku można po prostu umieścić w schowku i wykorzystywane do innych celów, na przykład, w samym kraju lub przed psem pokładową samochodu na przyrodę. Podczas tego rodzaju nowoczesnych urządzeń, jak zasłużyli, oczywiście, tylko znakomite recenzje hodowców.

Czego właściciele zwierząt domowych, urządzenia mają wady

Lapomoyka Urządzenie według hodowców, więc bardzo wygodne. Jednak urządzenie to ma pewne wady. Do tych należą przede wszystkim trudności przyzwyczaić samego zwierzęcia. Wiele psów są bardzo niechętne, aby umyć im nogi w basenie, a nawet w łazience. Przez lapomoyke jak uczą, według niektórych miłośników zwierząt, prawie niemożliwe.

Ponadto, sądząc po opiniach dostępnych w Internecie, do wad takich akcesoriów dla psów można przypisać ich stosunkowo wysoki koszt. Pomimo faktu, że strukturalnie lapomoyki kompleks nic nie jest obecny, a materiały używane są często nie tak dużo, są one dość drogie.

Inną wadą urządzeń tego typu właścicieli psów uważa za niemożliwe do monitorowania stanu łap zwierzęcych. Kiedy ręka mycia wszelkie urazy, pęcherze i tak na piłkę i „palce” są wyraźnie widoczne. Stosując tę samą lapomoyku, obecność psa jakichkolwiek problemów właściciel może być na czas i nie wiem.

Ponadto, sądząc po opiniach netto z takich urządzeń jest to, że gdy są używane niemożliwe jest zmyć cały brud między palcami psa. Dotyczy to zwierząt długowłosych ras szczególnie. Po użyciu lapomoyki właścicieli tych psów muszą dodatkowo nosić ją w wannie.

Najlepsze modele

Lapomoyki w Rosji – produkt jest stosunkowo nowy. W związku z tym, w odniesieniu do wyboru producenta akcesoriów dla psów nie są szczególnie duże. Najczęściej w wyspecjalizowanych sklepach można znaleźć modele tych marek lapomoek:

  1. Paw Wash. Lapomoyki od tego producenta są na ogół dość ergonomiczny kształt „wazon”. Dobre recenzje oni zasługują i które są wykonane z przezroczystego tworzywa sztucznego. Szczotki wewnątrz tych nie lapomoek. Jednak na stronach „wazon” zwykle są z tworzywa sztucznego, nie jest zbyt twarde krawędzie, które ułatwiają proces płukania.

  2. Paw tłok. Lapomoyki tej marki – jakości urządzeń produkowanych w postaci kubka z uchwytem. To oni zasługują na najbardziej dobre opinie konsumentów. Producent dostarcza na rynek swoich trzech głównych odmianach – średnie, duże i Petit, przeznaczonych dla psów o różnej masie.

  3. Brudne łapy wanienki. Te lapomoyki wykonany w postaci kieliszków z miękkim wyłożeniem na górze. Dobry widok z hodowli z nich opracował, w tym i ze względu na ich niski koszt. Cena jest dla nich tylko około 600 rubli.

  4. Paw Boss. Modele tego producenta wykonane są w postaci pudełka. Wyglądają całkiem i atrakcyjne, jak wielu hodowców, bardzo wygodny w użyciu.

Czy to możliwe, aby zrobić sobie lapomoyku

Są to urządzenia tego typu, jak już wspomniano, dość drogie. Jednak struktura są zatem stosunkowo proste. Więc jeśli chcesz, aby lapomoyku dla czworonożnych przyjaciela może być na własną rękę. Dokonać takiego akcesorium jest najprostszym sposobem z dużych plastikowych kubkach, zbierając najnowszą obudowę o odpowiedniej średnicy. Jeśli jest to pożądane, otrzymany prowizoryczny lapomoyku można uzupełnić za pomocą pędzelka miękkiego przeznaczonego do mycia naczyń. Muszą po prostu naprawić ściany wewnątrz kubka.

Podstawowe zasady konwencjonalnej łapy prania

Tak więc, może lapomoyka być urządzeniem dla właściciela psa bardzo pomocny. Jednak zbyt krnąbrnych zwierząt domowych i tym podobne nie mogą przyjść. To samo jest prawdą dla psów z bardzo długimi włosami. Właściciele takich zwierząt będzie musiał użyć najprawdopodobniej jeszcze tradycyjne metody płukania.

Tak, jak do mycia nóg po przejściu prawo psa? Przeprowadzając taką procedurę należy przestrzegać w pierwszej kolejności z następującymi zasadami:

  1. Na dnie wanny lub basenu koniecznie położyć matę gumową. To zapobiega poślizgu sprzęgła i zmniejszy ryzyko kontuzji do minimum.

  2. Woda do mycia należy stosować chłodne.

  3. Po ukończeniu łapach domowych procedurę płukania trzeba dokładnie zbadać.

Umyć łapy psa jest zwykle po prostu woda. W skrajnym przypadku może to być dodatkowo stosowane mydła. Oczywiście, pozostawiono do płukania stóp i za pomocą specjalnego szamponu dla psów.